FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 369 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zakup kontrolowany
Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem"   

Bobrowski
 Wysłana - 17 kwiecień 2018 12:23        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam.

Czy jak chcę kupić używane auto od prywatnego sprzedawcy, to zgodzi mi się żebym przyjechał z mechanikiem na oglądanie? Nie chcę w ciemno ufać sprzedawcy, że auto igła, tylko chcę żeby zostało dobrze sprawdzone. Jakie macie doświadczenia w tym temacie? Sprzedawcy godzą się zazwyczaj na takie sprawdzanie czy nie?

kryptonimx
 Wysłana - 17 kwiecień 2018 13:24      [zgłoszenie naruszenia]

jak się sprzedawca nie zgadza na sprawdzenie auta i chce żebyś brał w ciemno, tzn że coś na bank jest nie tak. to pierwszy sygnał żeby odpuścić.

siwy767
 Wysłana - 19 kwiecień 2018 13:22      [zgłoszenie naruszenia]

Bierz autotesto zamiast jakiegoś mechanika. No chyba, że ten mechanik jest bardzo połapany w takich sprawach, będzie wiedział co sprawdzać i mu ufasz, bo go znasz. W innym wypadku nie bawiłbym się w przypadkowych gości.

Bobrowski
 Wysłana - 23 kwiecień 2018 13:07      [zgłoszenie naruszenia]

A co autotesto dokładnie sprawdzi w samochodzie? Można ufać takim oględzinom auta? Korzystałeś?
Uważacie, że lepiej firma czy mechanik?

siwy767
 Wysłana - 24 kwiecień 2018 15:11      [zgłoszenie naruszenia]

Korzystałem. Czy można ufać? Prędzej zaufam rzeczoznawcy z autotesto niż mechanikowi Ale to może kwestia własnych doświadczeń.
Co sprawdzą? Wszystko. Zobacz sobie u nich na stronie przykładowy raport. Tam zobaczysz na ile jest dokładny. Ja brałem ten największy, więc miałem: badanie karoserii miernikiem lakieru, zewnętrzny i wewnętrzny stan auta, sprawdzenie silnika, oględziny podwozia na warsztacie, podpięcie do kompa diagnostycznego, mnóstwo zdjęć i wiele innych informacji.

jodadaro
 Wysłana - 15 maj 2018 11:18      [zgłoszenie naruszenia]

A jak sprzedawca nawet nie chce podać nr VIN to co robić? Brać w takim przypadku autotesto?

SalothSar
 Wysłana - 18 maj 2018 10:30      [zgłoszenie naruszenia]

szukać dalej

siwy767
 Wysłana - 22 maj 2018 15:13       [zgłoszenie naruszenia]

Jodadaro, jak sprzedawca nie chce podać numeru vin to pewnie tym bardziej nie zgodzi się na sprawdzenie auta przez autotesto. zdecydowanie takich sprzedawców od razu omijać szerokim łukiem.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem

Warto przeczytać: bmw e28 524 td | Auto za ok. 6 tys.euro czyli 20 tys.zl | wybór samochodu, wasze opinie | CNG | LPG,wygoda,niezawodnosc,wyglad - do 5 tyś | Motocykl do 8k | Civic do 5k | nowe autko u nas czy z zachodu? | do 2500 | "fejk"?? | 20,000 na nowe autko... | Ubezpieczenie OC- jestem zieolny | Pierwsze auto - gdzie wybrać OC? | Zakup kapsli do felg VW | Rejestracja sprowadzanego skutera w Polsce | auto do 10-12tys. zł o przyzwoitych osiągach na tył napęd. | httpwwwxvideoscomvideo743958tall_woman_and_short_man_fucked_hard | pafiel_007 | jak yrobi opuchliyne | nieśmiałość | showup tv | SKOK | wojownik92 | Przester | żona | żona opel | cafe futbol | cafefutbol | konfident | fbw | kotletojad | Bubelos | wynajem domu bez drugiego wspolwlasciciela | vanessa84134 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.