FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 874 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Sprowadzanie auta z USA ! ! ! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Sprowadzanie auta z USA ! ! !"   

QUANTO
 Wysłana - 11 maj 2008 10:36        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

chce sprowadzic nowe auto z USA w Polsce wiąże sie to z opłatami 13,6%akcyza/10%CŁO/22%VAT oraz koszty sprowadzenia , słyszałem że sprowadzając przez Niemcy można zaoszczędzić trochę np. poprzez płacenie mniejszego vatu , jakie tam są koszta akcyzy i cła / oraz czy jak sprowadzam auto przez niemcy musze je tam zarejestrowac na kogos a pozniej sprowadzic do Polski t.j. sprowadzal auto z Niemiec??

Zapraszam do sklepiku z odżywkami w Opolu w Tesco codziennie od 9-19.00 pozdrawiam ;)

[[www.pajacyk.pl]]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Sprowadzanie auta z USA ! ! !

Warto przeczytać: zarysowanie/otarcie | Światło przygasa po włączeniu kierunkowskazu | Kiedy silnik jest zimny? | Jazda po zazyciu dopalaczy legalna... | Pomoc dla poszkodowanych z Peugeot Klub Polska | Audi tt dlaczego tak tani ? | Mandat karny na raty? | ako w c klasie | Zmiana zmieniarka CD na czytnik SD. | Za duzy poziom oleju w silniku | Alfa rome 156 - jak to jes tak naprawdę ? | Opel corsa silnik PB czy TD | prawo jazdy kat.B | brak wpisu o gazie w dowodzie | Stłuczka- jestem sprawcą | Akcja ratowanie Poloneza. | karpacz | kelly lebrock | wasze fotki | wasze | stare czasopisma motoryzacyjne | najlepsze filmy 2012 | anita zaboroś | Przymszyk | obara | kolczyk | celebrity | router | odległość | as pik | o mieszane | słoneczko | śmieszne nk | zakazane imperium | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.