FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 847 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Sprowadzanie auta z USA ! ! ! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Sprowadzanie auta z USA ! ! !"   

QUANTO
 Wysłana - 11 maj 2008 10:36        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

chce sprowadzic nowe auto z USA w Polsce wiąże sie to z opłatami 13,6%akcyza/10%CŁO/22%VAT oraz koszty sprowadzenia , słyszałem że sprowadzając przez Niemcy można zaoszczędzić trochę np. poprzez płacenie mniejszego vatu , jakie tam są koszta akcyzy i cła / oraz czy jak sprowadzam auto przez niemcy musze je tam zarejestrowac na kogos a pozniej sprowadzic do Polski t.j. sprowadzal auto z Niemiec??

Zapraszam do sklepiku z odżywkami w Opolu w Tesco codziennie od 9-19.00 pozdrawiam ;)

[[www.pajacyk.pl]]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Sprowadzanie auta z USA ! ! !

Warto przeczytać: Jak nazywają się i do czego slużą te części? | Strona z autami z wypadków | problem z odpaleniem auta | jaki rozrząd najlepiej kupic | motocykl | Prawo jazdy C i B | Identyfikacja felg :D | Zerwany pasek rozrządu | brak hamulców z tyłu | TUNING A PRZEGLĄD TECHNICZNY??? | Sprawdzenie auta przed zakupem | Xenony a mandat =) | Ubezpieczenie oc najkorzystniejsza opcja. | Wymiana kół | problem - audi b5 1.6 benzyna | huk w okolicach tylniego kola | czerwienienie | erytrofobia | ćwiczenia na pośladki | pośladki | killahpl | opowiadania z morałem | 2956835916629706731341595650134159565013415956501 | 29568359134159565011utmccn=(direct)utmcsr=(direct)utmcmd=(none) | odtwarzanie filmA3w | gaz pieprzowy | jak moim zdaniem wygląda praca świeżo przyjętego funkcjonariusza | czapeczki | olo1010 | ricky | buist | activeone | polka praca | polka | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.