FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 614 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Sprowadzony samochód 
[powiadom znajomego]    
Autor "Sprowadzony samochód"   

Baybus
 Wysłana - 10 styczeń 2011 17:02        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Do jakich krajów jeździcie po samochody? Jakieś giełdy czy z pod domu? Potrzebuje kupić dwa diesle za ok 10 tys kazdy i zastanawiam się czy uderzyć czy szukać na miejscu.

hohohohihi
 Wysłana - 10 styczeń 2011 19:24      [zgłoszenie naruszenia]

Ja Ci mogę pomóc ponieważ kiedyś sprowadziłem kilka samochodów na handel. Szukanie na miejscu niestety niewiele da. Chyba że masz kogoś w Niemczech czy innym kraju (ja jeździłem do Niemiec). Ja mam kuzyna który pracuje w fabryce Audi, to on wyszukiwał mi samochody, konkretne ogłoszenia z gazet miejscowych i jak było cos ciekawego to jechałem. Mam też tutaj w Polsce wujka który mówi perfekt po niemiecku i sam szukałem na autoscout i mobile.de. Jak znalazłem to wujek dzwonił, dogadywał temat a ja na miejscu dogadywałem się jakoś zawsze po angielsku. A wszelkiego rodzaju giełdy (jak ta w Utrechcie) to generalnie nieporozumienie ze szrotami od turasów brudasów i innych pseudo handlarzy z Bałkanów.
Generalnie szukałem tylko ogłoszeń prywatnych gdzie ktoś sprzedaje auto z domu i nie jest handlarzem. Kupiłem w ten sposób na handel w sumie 18 samochodów i na tym zakończyła się moja kariera . Dzięki temu że były to ogłoszenia prywatne po przyjezdzie na miejsce stan faktyczny auta był zgodny z opisem z ogłoszenia. Już wogóle super było jak kuzyn wyszukiwał ogłoszeń z gazety regionalnej bo sam dzwonił jechał i oglądał, no... ale trzeba mu było zawsze pare groszy odpalić bo też się chłopak napracował.

Zmieniony przez - hohohohihi w dniu 2011-01-10 19:24:44

"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu to i referatu za mało"

Baybus
 Wysłana - 10 styczeń 2011 20:45      [zgłoszenie naruszenia]

Mam znajomego w Berlinie, ale z tego co widzę w Berlinie ceny nie powalają.

hohohohihi
 Wysłana - 11 styczeń 2011 17:47       [zgłoszenie naruszenia]

Przywiozłem raz z Berlina Peugeota 605, cena była śmieszna a samochód okazał się być w tak dobrym stanie, że mój ojciec przez prawie rok jeszcze jeździł.
Podstawa to szukanie szukanie i jeszcze raz szukanie... Nigdy nie zapomnę tych godzin do nocy spędzonych na mobile i autoscoucie. Z perspektywy czasu patrząc to nie wiem czy wkład włożonej pracy łącznie z siedzeniem przed komputerem był adekwatny do zysków, chyba raczej nie
Ale szukając cierpliwie i w Berlinie coś znajdziesz.

"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu to i referatu za mało"

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Sprowadzony samochód

Warto przeczytać: Przygody z tirami | Odpalanie w mrozie | Poduszka amortyzatora | Zagazowana Hondziawa | Cos niedobrego dzieje sie z moim golfem......PROSZE O POMOC!!! | Ładowanie akumulatora | Przerywa ,szarpie | strumienica | VW Golf eksploatacja - co ile wymiana elementów? | Focus ST!! | Kradziez samochodu- co z ubezpieczeniem? | Rover 75 czy leje sie do niej olej? | egzamin kat C | Oponki - przód zima, tył lato? | lac olej do skrzyni biegów ? | Brak sprzęgła wvT4 co robić??? | dennett | paschalska | kaja | toyota yaris | felicjańska | podcast | koszalin | magdalena | fotografic | kora | samolotem | samolot | Natali Siwiec | Złotka | tapety | list motywacyjny | gej | xxxsoniaxxx | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.