FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 727 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Sprzęgła w japońcach 
[powiadom znajomego]    
Autor "Sprzęgła w japońcach"   

Exercreo
 Wysłana - 20 lipiec 2009 23:47        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Od zawsze mnie to zastanawiało. Dlaczego w samochodach japońskich (toyota, honda) sprzęgła mają taki cholernie wkurzający nie duży zakres ruchu ?
Trochę naciśniesz i już podłoga, łapią też bardzo nisko.
W samochodach niemieckich jakimi jeździłem (bmw,VW,opel) sprzęgła są dłuższe, łapią wyżej i dłużej niż w japońcach, wciska się i wciska a podłogi nie czuć.
Osobiście wolę o wiele sprzęgła dłuższe, płynniej i szybciej mi się nimi rusza, jakoś mam wrażenie lepszej kontroli nad autem.

Czemu te żółtki tak robią ?
Mają za małe stopy czy jak ?

Strasznie podobają mi się japońskie auta, ale jest jedna rzecz której w nich nie trawie- sprzęgło.
Sprawa ta nie daje mi spokoju od dawien dawna

Neo3
 Wysłana - 21 lipiec 2009 06:51      [zgłoszenie naruszenia]

za krotkie nogi maja

tak powaznie to taka konstrukcja wysprzegnika. podejzewam ze te japonce o ktorych mowisz to z hydrauicznym wysprzegnikiem byl.

MotorSport Technology.

Specjalista -

jonny7
 Wysłana - 21 lipiec 2009 09:40      [zgłoszenie naruszenia]

no widzisz a ja z kolei na co dzien jezdze honda, jak wsiadlem w seata to poczulem sie przez pierwszysch kilka minut jak w Lce bo mialem problem z plynnym ruszaniem :D
wiec mysle ze to kwestia przyzywyczajenia

convictofj
 Wysłana - 21 lipiec 2009 11:58      [zgłoszenie naruszenia]

nisko lapia? moze jezdziles jakims trupem jak wsiadlem do zajechanej polowki, to ruszyc nie moglem takie sprzeglo mial trzeba bylo gazu i strzal zeby zaczal jechac

rasistowska śwynia z tymi swoimi teoriami

mogę ją wyruchać ale nie ma rolek

Specjalista -

lolo.1990
 Wysłana - 21 lipiec 2009 15:03       [zgłoszenie naruszenia]

ja jeździłem dwoma civicami V i VI generacji oba sprzęgła wchodza jak palec w masełko ;) dla mnie porażka , ja lubie ,, twarde ,, sprzęgło ;)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Sprzęgła w japońcach

Warto przeczytać: Poscigi Policyjne | navigacja | Silnik na wtrysku pełnym, jednopunktowym, wielopunkowym - o co w tym chodzi? | Błędne dane techniczne z Golfa | Nie zachowali bezpiecznej odległosci :) | renault scenic | Wał czy nie wał ? | Motorower?? | Jazda samochodem z usa po polsce ???? | camaro - odrestaurowanie | odpadły naklejki z tablic rejestracyjnych | skasowalem fure :-( a wiosna idzie.. zale sie | trike | warsztaty do przeróbki anglików | Jaki olej - polonez 1,6GLI | ile za mycie samochodu? | hannah minx | Bulino | marsz | ostatnia wieczerza | sex video | figurska ckm | nike acg | prezent dla kobiety | waluty | wiedźmin 2 | warsaw | jakie cisnienie atmosferyczne bylo wczoraj | 16 letnia koleżanka | praca w kostnicy | przeszukanie | szósty zmysł | warsaw shore | ekipa z warszawy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.