FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 735 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Sprzedam 6500 slide 
[powiadom znajomego]    
Autor "Sprzedam 6500 slide"   

szopik123
 Wysłana - 19 czerwiec 2009 21:58        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Jak w temacie

Nokia 6500slide uzywana okolo roku od momentu zakupu do teraz przezemnie tylko i wylacznie.

Wszystko sprawne dziala w 100% bateria trzyma 3 do 5 dni

W zestawie to co dostalem czyli pudelko papierki instrukcja plytka cd sluchawki kabel usb kabel do tv

Pudelko ze zgodnym numerem imei , gwarancja jest ale nie podbita paragon jest ale nie dodaje do zestawu bo byl kupowany na firme.

Sprzedaje bo chce kupic albo samsunga F480 albo LG ku990
posiadacze moga doradzic ktory lepiej wziac

istnieje mozliwosc zamiany na jeden z tych ktore wymienilem lub podobny z dotykowym ekranem , aha cena 380zl+kw
gg 420878

tobek49
 Wysłana - 21 czerwiec 2009 23:42      [zgłoszenie naruszenia]

Mam Lg KU990. Generalnie najlepszy dotykowiec z jakim się zetknołem. Aparat przereklamowany, za to filmy jak z kamery cyfrowej. Nie jest delikatny na jakiego wygląda, już nie raz zetknął się z podłogą z dość dużej wysokości. Wady to brak symbiana, gps i wifi. Jak lubisz dotykowce to kupuj

ogarniSIE
 Wysłana - 22 czerwiec 2009 00:11       [zgłoszenie naruszenia]

a moze samsung i900 zamiast f480
posiadam i900 z win 6.5 i chodzi cacy

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Sprzedam 6500 slide

Warto przeczytać: SPRZEDAM TANIO PREZENTACJĘ MATURALNĄ! | Fajna Bluza Tom Tailor NOWA XL | ESPRIT | Andrzejki 2008 na Kaszubach | Abercrombie&Fitch Hollister - nowa dostawa | Płyty | Buty And1 , dwie pary | Romantyczne stereotypy - praca maturalna sprzedam | KUPIĘ PASKI WYBIELAJĄCE CREST | ZAPRASZAM NA MOJE AUKCJE NA ALLEGRO | samsung J700 sprzedam | Prezentacja J. Polski Matura 2009. Literackie obrazy zniewolenia | PISZE SOLIDNE PREZENTACJE MATURALNE - bez zaliczek | [K] Słuchawki - alcatel ot-c701 | sprzedam suzuki GN 125 | audi a4 2,5 tdi | wyznacznik męskości | gruby czlowiek ukraina | vectra c problem ze wspomaganiem | jak zapomniec | jak odzyskac | grube baby | piliscie | program do zdejmowania simlock | iphone 4s 16gb kradziony | serca | Bogdan de la Cluj Rukutaka | Bogdan de la Cluj Rukutaka | Bogdan de la Cluj Rukutaka | corolla ts | nike air max | wygryw to piekno | kulturystyka | sneaker | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.