FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 596 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Sprzedam Acqua Di Gio for men 
[powiadom znajomego]    
Autor "Sprzedam Acqua Di Gio for men"   

seia
 Wysłana - 9 styczeń 2010 17:22        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam,
Mam do sprzedania Perfumy G.Armaniego Acqua Di Gio 100ml + dezodorant 75ml w sztyfcie.Perfumy org. kupione na lotnisku w strefie bezcłowej,niestety nie trafiony prezent na święta.
Zapłaciłem za nie 42 funtów i chce za nie 200zł z wliczonymi KW.
W sklepie cena samych perfum ~170zł,cena dezodorantu ~120zł to razem 290 więc myśle,że się opłaca.
Dołączam fotki(trochu słaba jakość):

seia
 Wysłana - 9 styczeń 2010 17:47       [zgłoszenie naruszenia]

Dodaje więcej fotek:

1.

2.

3.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Sprzedam Acqua Di Gio for men

Warto przeczytać: kupię felgi do seicento | [S] Nowe opony Dunlop 120/70 zr17-motocykl | Prawie jak htc touch pro !!! Samsung B3410 Nówka ! %-) | PERFUMERIA EUFORIA --- perfumy, zestawy, FVAT, kurier | Wypowiedź: #1 Czesci Komputerowe DUZO Tu jest wszystko! + SciPhone i9+++ Nokia 6233 | portal z zamówieniami grupowymi | Matura Success | SPRZEDAM Spodnie !!!! (WRANGLERY) | [Odzież damska] Bluzka / Sweterek z kaszmiru | Vitalmax - CFM Whey Protein Isolate 90 2,1 kg | Typy bukmacherskie za darmo !!! | [S] batony OLIMP Twister 60g 6 smaków NAJTANIEJ !!! | [Sprzedam] Spodnie Diesel Onijo Special Oryginal 8AA | SPRZEDAM Buty !!! ( NIKE AIR FORCE ONE 07 Charles Barkley ) | Nowa nokia X3 | [s] nokia 6131 | avp | glowacki | gracjan | izrael | prawdziwa szmata | szmata | performa | bielizna | pończochy | chłopaki z baraków | z poznańskiego łazarza | kim-kardashian | hachiko | fotki | chyba jej nie podniecam | ignore48 | ślubu | brak oplaty OC | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.