FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3790 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Sprzedam BMX-a wyczynowego do streetu!! Bardzo tanio!!! 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Sprzedam BMX-a wyczynowego do streetu!! Bardzo tanio!!!"   

jentkerdlb
 Wysłana - 18 kwiecień 2008 14:24        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Siemka!
Mam do sprzedania BMX-a wyczynowego przeznaczonego do streetu.
Bmx firmy felt
wymiary: 20,5
Kolor czarny
Stan dobry.
zdjęcia i więcej info w temacie,na gg i PW
ew. telefon: 886479786 ale mam zasieg zje**ny tak ze najlepiej sms lub sie nagrac na poczte xD
Wszystkich zainteresowanych zapraszam.
pzdr

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Sprzedam BMX-a wyczynowego do streetu!! Bardzo tanio!!!

Warto przeczytać: DELCO CDR-500 radioodtwarzacz do Opla. Super stan. | [S] Kurtka Reebok - Rozmiar XL | [S] Sweter Lacoste rozmiar M/L | [S] Oryginalna bluza Abercrombie & Fitch L prosto z USA | Sprzedam PDA od HTC - SPV M3100 Skórzana kabura + Karta | KUPIE DWA BILETY NA MECZ LEGIA - ARSENAL. KONIECZNIE MIEJSCA OBOK SIEBIE | Mein Kampf po polsku. | Sprzedam tanio kurtkę Tommy Hilfiger XL | kupie nokie e71 | sprzedam nokie 2700c | Ciuchy remix jazdaaaaaa %) | [s] Telefon,nowy,prosto z salonu | alumy do e39- tanio | dragon age początek i mass effect 2 na PC nowe | Nowe buty CONVERSE WEAPON 86 Hi | Sprzedam części do A6 C4 pompka centralnego, osłona pod silnik i inne | fotka | Amatorki | cialo | wywiad | Śmierć to mój zawód | zwłok | Wywiad z technikiem sekcyjnym | zawody | ubezpieczenie malucha | technik sekcji zwłok | prosektorium | wywiad z technikiem sekcji zwlok | buzz | sekcyjny | wywiady | hobby | wywiad z technikiem sekcji zwłok | busty | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.