FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3831 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Sprzedam Golfa II 1.6 Diesel w bardzo dobrym stanie 
[powiadom znajomego]    
Autor "Sprzedam Golfa II 1.6 Diesel w bardzo dobrym stanie"   

Loya
 Wysłana - 27 październik 2008 15:54        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Jak w temacie, sprzedam mojego golfika II, szczegółowy opis w linku poniżej:

[otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6413618]

CENA DO NEGOCJACJI OCZYWIŚCIE, OCZEKUJE ROZSĄDNYCH PROPOZYCJI
Auto godne uwagi.

Loya
 Wysłana - 27 październik 2008 15:55      [zgłoszenie naruszenia]

Przepraszam omyłkowo zły link właściwy tu

[otomoto.pl/volkswagen-golf-C6739536.html]

marcin-ek
 Wysłana - 27 październik 2008 15:56      [zgłoszenie naruszenia]

pragłbym zauważyć ze jest to golf 3

Znawca -

Yosiemaelo
YO
 Wysłana - 27 październik 2008 16:16      [zgłoszenie naruszenia]

bo on sprzedaje dwójke a jak kolega pożyczy to trójke

Nie chcę się narzucać ale jestem oceanem.

Znawca -

Loya
 Wysłana - 27 październik 2008 16:30      [zgłoszenie naruszenia]

pragnąłbym zauważyć, że sprostowałem omyłkę i wkleiłem właściwy link. Nie pożyczam od kolegów tójek:P

Gumis777
 Wysłana - 28 październik 2008 12:24      [zgłoszenie naruszenia]

za ta cene to

American Dream !!! (ten zly) Umoralniacz no.1
--------------------------------
Kiedys dalbym sobie za nia reke obciac.. i wiesz co? I bym teraz k*rwa nie mial reki. %-)

Loya
 Wysłana - 28 październik 2008 13:04      [zgłoszenie naruszenia]

nie założyłem tematu dla komentowania ceny, jesli ktos jest zainteresowany kupnem i doczyta ogłoszenie zauważy, że cena jest do negocjacji, poza tym samochód jest wart swojej ceny, a o tym też przekonać może się tylko osoba zainteresowana, a nie internetowy znawca-komentator.

marcin-ek
 Wysłana - 28 październik 2008 13:18      [zgłoszenie naruszenia]

kolega ma diesla na sprzedaż za 1,5 k . Buja się juz z nim od końca wakacji . Co prawda 2 lata starszy , alew autach o takich rocznikach nie patrzy się juz na rok , bo 2 lata w to czy tamto nie robi różnicy . A ten znajomy ma auto naprawde zadbane , wiem , bo mieszka u mnie na osiedlu . Watpie ze go pogonisz za tyle .
widziałem niebieskiego golfa za 3 koła benzyniaka i to było jakos w czerwcu , do teraz stoi nie sprzedany .
Ale gl .

Znawca -

Gumis777
 Wysłana - 28 październik 2008 13:20      [zgłoszenie naruszenia]

ja 91r sprzedalem za 2k i swiatlami szklankami mialem tylko 1 kupca ,wiec takie ceny to kosmosy no ale powodzenia.

Zmieniony przez - Gumis777 w dniu 2008-10-28 13:20:59

American Dream !!! (ten zly) Umoralniacz no.1
--------------------------------
Kiedys dalbym sobie za nia reke obciac.. i wiesz co? I bym teraz k*rwa nie mial reki. %-)

marcin-ek
 Wysłana - 28 październik 2008 13:22      [zgłoszenie naruszenia]

aha , ze dobry stan to możesz mówic rodzinie , tudzież znajomym , którzy Ci w to uwierzą .
Na 90 % aukcji piszą stan dobry albo bardzo .

Znawca -

Loya
 Wysłana - 28 październik 2008 14:21      [zgłoszenie naruszenia]

Powtarzam, to jest ogłoszenie,a nie temat do dyskusji. Wiem w jakich cenach stoją zadbane golfy, tymbardziej diesle, 1,5 tys to mnie do niego kosztowały koła i poprawki lakiernicze:D Kto mysli poważnie o zakupie ten poczyta ogłoszenie i wynegocjuje dobrą cene, z tym że jak miałbym sprzedawać za 1,5 czy 2 tys to wolałbym nim jeździć dalej.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Sprzedam Golfa II 1.6 Diesel w bardzo dobrym stanie

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: [wycena] geforce 3 titanium | WIELKA WYPRZ OD WALCZY:-) | Audi A6(c4) combi Eibach | sprzedam komorke | sweter i buty | kupie mz etz 150-250 | Niesamowita koszulka! Okazja! | Sprzedam wieże i mp3 playera | Motorola l 7 | SAMSUNG E250 | ===> Sprzedam prace maturalne <=== | Sprzedam korki i ochraniacze | Bluza UMBRO & OFF THE LIP | Sprzedam kartę muzyczną Creative Sound Blaster Live 5.1! | sygnet | LAPTOP 1,4/25/40 NOWKA - MEGA TANIO - PELNA GWARANCJA W SKLEPACH !! | altintopi | OR-MO | najlepsze tematy sonda | polki na emigracji | polki na emigracji i | minekraft | Dostaje odmowy seksu u płci kobiecej | asus2010 | nie dla os b | wymowa napisana po angielska czasownik w nieregularnych | dicortineff | wieczór panieński | panna młoda | say''i love you'' | anime | nie pozw l | rozstanie | jak wygl .damy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.