FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 841 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Sprzedam LG s5200 
[powiadom znajomego]    
Autor "Sprzedam LG s5200"   

JOKER1987
 Wysłana - 5 lipiec 2006 15:39        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Mam do sprzedania tel jak w temacie za równowartosc 80 funtow mam do niego tylko ladowarke i oczywiscie sam aparat baterie i jest z simlockiem wiec to juz na wlasna reke chociaz sadze ze za ten telefonik to niedrogo a i jestem dopiero w polsce 15 sierpnia bede ladowal na lotnisku w wawie wiec jesli bylby kto zainteresowany to spoko moglibysmy sie tam ugadac ewe potem na allegro ale jak cos to zostawiac swoje imie i numer domowy bo rzadko kiedy korzystam z neta dwa trzy razy na tydzien no i ewe smsy 00447877459947 dzieki i pozdrawiam

<<<LOVE ANGEL>>>
Barca Roxxx!!!:-D%-)

Eazy-E
 Wysłana - 30 lipiec 2006 15:02      [zgłoszenie naruszenia]

cena i fota

Real muthaphuckkin G's...

JOKER1987
 Wysłana - 1 sierpień 2006 14:52       [zgłoszenie naruszenia]

350 zl a nie wiesz co za tel wejdz na allegro :) hmm...fotki nie mam

<<<LOVE ANGEL>>>
Barca Roxxx!!!:-D%-)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Sprzedam LG s5200

Warto przeczytać: [S] YOHIMBINA HCL JOHIMBINA HCL yohimbine yoha | [S] LG KP500 , 15 miesiecy gwarancji KOMPLET okazja | [S] 3 telefony 2x nokia 1 Lg BARDZO TANIO | kupie iphona 3g | Sprzedam Radeona HD3450 | [S] Sony Ercisson W995 | rękawice bokserskie !! | Medal Niemiecki | kolczyki | imię/nazwa na ziarenku ryżu | Zlecę napisanie pracy na ~20stron | [S] Masaki Matsushima Aqua Mat używane | Zabiorę do Holandii/Niemiec/Belgii 21 maj | Sprzedam - Słuchawki SONY MDR NC60 - NOWE | Sprzedam pare ciuszków DAMSKICH ! | [K] Telefon do 350 zl. | zamienniki do drukarki | tusz | atrament | ploter | CISS | ile lodów | uległa | dymanie małolat | orgia | huawei g300 | faramka | najlepsza kreatyna | kreatyna | no xplode wersja usa a europa | discoparkpo | gaz w samochodzie KIA | pozbyć | godzina | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.