FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2258 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Sprzedam Lexusa gs300 TANIO !!! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Sprzedam Lexusa gs300 TANIO !!!"   

baxter21
 Wysłana - 19 lipiec 2005 14:40        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam - mam do sprzedania Lexusa gs300 rok prod 1994 w kraju od 1996 roku . Pełne możliwe wyposażenie dla tego modelu (min. elektryczny szklany szyberdach,climatronic,jasna skóra itp) Wersja europejska. Auto nie wymaga wkładu finasowego - tylko wsiadać i jeździć. Cena ok 25 tys pln do uzgodnienia. Tel694225371

baxter21
 Wysłana - 19 lipiec 2005 14:41      [zgłoszenie naruszenia]

next

baxter21
 Wysłana - 19 lipiec 2005 14:42      [zgłoszenie naruszenia]

last

Batman..
 Wysłana - 19 lipiec 2005 21:17      [zgłoszenie naruszenia]

Piekne auto. Ile jest do zapłacenia??

miszcz0
 Wysłana - 19 lipiec 2005 22:00      [zgłoszenie naruszenia]

a jakie tam sa silniki bo sie nie orientuje?

xXx no 150 ps no fun xXx
pozdrawiam!

baxter21
 Wysłana - 20 lipiec 2005 00:54      [zgłoszenie naruszenia]

cene to możemy negocjować w momencie gdy zobaczysz auto ale jesli popatrzysz na alleg. albo gratke to średnio stoją ok 28-33 tys pln a mi zalezy na szybkim sprzedaniu auta więc nie będe stawiał zaporowej ceny .
Jest w nim silnik 3.0 l v6 24v o mocy ok. 215 KM

Batman..
 Wysłana - 21 lipiec 2005 09:24      [zgłoszenie naruszenia]

Niedawno kupowałem BMW i to co za nią zapłacilem znacznei różniło się od tego co wołał za nią sprzedawca a od średnich cen gratka, allegro to już zupełnie. Ale nei o tym mowa. Kumpel chcial lexusa spytam sie go.

booe ban
 Wysłana - 23 lipiec 2005 02:09      [zgłoszenie naruszenia]

a jaka to firma ten lexus?

rondell
 Wysłana - 23 lipiec 2005 10:08      [zgłoszenie naruszenia]

z tego co mi wiadomo to toyota

K I N G M A S T A K I L L A H G A R N E K D A B O S S

baxter21
 Wysłana - 23 lipiec 2005 12:28      [zgłoszenie naruszenia]

booe ban - to taka firma krzak . Bo ten samochód to jest SAM czyli sam go skonstruowałem . Jest oparty głownie na podzespołach FSO 1500 oraz zastavy ale naprawdę daje rade :))))

booe ban
 Wysłana - 23 lipiec 2005 14:33      [zgłoszenie naruszenia]

no i już teraz nie wiem któremu z was wierzyć

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Sprzedam Lexusa gs300 TANIO !!!

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: [Prezentacja]„Różne sposoby personifikowania zła w XIX i XX wieku. Przedstaw je..." | milion pisanek | Bokserki Calin Klein wyprzedaż resztek | Pomoc do matury ustnej | SPV C550 i Samsung X660 | sprzedam skarpeki nike, adidas, puma | Ipody nano apple 8GB. | Kupię filmy z Dragon ball | intelligent business upper intermediate - TESTY ? | sprzedam Sony Ericsson k750i | BIEZNIA MAGNETYCZNA HMS | SPRZEDAM PERFUMY HUGO BOSSA ZIELONEGO | SPRZEDAM PERFUMY GIORGIO ARMANI CODE MEN EDT 50ML | koszulka baseball'owa | sprzedam nowego laptopa TOSHIBA | Pieluchomajtki | mama siostra opowiadanie erotyczne | wazektomia | Z archiwum x | video | kryzys | jumping | sky | skydiving | fantazje | villain | sex z pieskiem | filmy motywacja | kod zabespieczajacy ustawienia frabryczne nokia 6300nokia 6300 | chamskie vol 1 | CAS NR161735 79 1 | zatrucie | ZAMCZYSKO W OTRANTO | big brother nago | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.