FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 553 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Sprzedam MP4. Tanio!! DIGITAL MP4 PLAYER 
[powiadom znajomego]    
Autor "Sprzedam MP4. Tanio!! DIGITAL MP4 PLAYER"   

knicks311
 Wysłana - 27 luty 2010 13:37        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam. Mam do sprzedania mp.4 Ma pojemność wbudowana 4 giga i jest wyposażony w slot kart pamięci. Na wyświetlaczu jest jeszcze folia. Stan oceniam na bardzo dobry. Ma trochę bajerów min. aparat, kamera, gry, radio, jakąś nawigacja na menu jest jednak nigdy nie używałem bo nie wiem jak to włączyć, na pytce są sterowniki dzięki którym mp4 może służyć jak kamerka internetowa, posiada album i możliwość wgrania dokumentów tekstowych. Jednak bateria jest słabiutka. Mam do niej: pudełko, słuchawki, płytkę i kabel zasilający. Koszt 70 pln. Rozważę każdą propozycję. Podaje gg: 946307 i czekam na oferty pozdro.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Sprzedam MP4. Tanio!! DIGITAL MP4 PLAYER

Warto przeczytać: Doładowanie TAK TAK Za 100zł | STARTER PLAY 21 ZL | Budownictwo, Rysunki Zapłace PLN ;] | [ sprzedam ] ## 4 - cyfrowe nr gg | sprzedam MP4 w bardzo dobrym stanie, bardzo tanio | P A S neoprenowz | Uszkodzony Sony Ericson k500i | 2 KOCIACZKI W DOBRE RĘCE | sprzedam Nokie 3100 z pudełkiem.. | Golf 3 1,9TD | nokia 5300 - nówka - komplet | [Sprzedam] 4-cyfrowy numerek #GG. 4-cyfry #GG.Gadu-gadu. | Kupie uszkodzone telefony!! | [do sprzedania] Mercedes W124 | ===================================== | se k750i | hiszpanska mucha | kurzajki | business support group | drastyczne | hodowca bmw | seks spotkanie | seks bez zobowiązań | walewska | fotka vol | widłowy | laska | spanking | jaskólska | downblouse | katrina grzegorczyk | angelika fajcht | podręczniki z ekonomii | HYDEPARK | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.