FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 690 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Sprzedam N6680 lub zamiana 
[powiadom znajomego]    
Autor "Sprzedam N6680 lub zamiana"   

mdavid
 Wysłana - 26 styczeń 2008 23:10        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam. Mam do sprzedania Nokie 6680, mam do niej pudlo, ladowarke, kabel USB, sluchawki, karte pamieci 512mb. Stan bdb. Zdjecia na meila moge wyslac. Cena to 350zł.
Mozliwa zamiana na inny telefon.
kontakt: gg:2165482. email: david.m@vp.pl

Pozdrawiam

kakao01
 Wysłana - 14 luty 2008 22:14       [zgłoszenie naruszenia]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Sprzedam N6680 lub zamiana

Warto przeczytać: Sprzedam Skuter | [Sprzedam] Fifa11.pl | [s] sprzedam marynarke klasyczno-sportowa ~ rozmiar L | [S]PowerBass S-6 - zestaw odseparowany 16cm, polecam! | kupie zlom komputerowy | [K] wiatrówka Baikał MP-654K Makarov | PERFUMY !! Polecam | Ubrania Abercrombie & Fitch. Stała oferta! | Najnowszy Cod na ps3 | NOWE CONVERSE HIERO II OX roz.43 | [K] Revise forMatura REPETYTORIUM | SAMSUNG MONTE DEEP BLACK | "zamienniki" pomysl na biznes na allegro ZAJRZYJ | [S]u-Dimension El Comp 6 - zestaw odsepar. 16 cm, polecam! | [s] telefon LG KU 990 | NOKIA 5530 i motor | yossarian | demotywatory | demotuw | demoty mety | sim city | mass effect | Grawitacja | marchewa | frodo2885 | httpwwwyoutubecomwatchv=zWyWPlUznzA | cejrowski | kazdego doslownie na skinienie palca i przyrzekaja | miłość | focus II | spam miłość | heisen | electric retard | katarzyna śmiechowicz | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.