FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 694 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Sprzedam Nokię 3330 
[powiadom znajomego]    
Autor "Sprzedam Nokię 3330"   

pyra.p1
 Wysłana - 21 styczeń 2006 11:45        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam!!
Mam na sprzedaż Nokię 3330, lub jak ktoś nie kojarzy to 3310.
telefon jest w bdb stanie wizualnym jak i technicznym. Do nokii dorzucam oryginalną ładowarkę oraz baterię (trzyma 3 dni) natomiast w środku jest bateria Foofa która tzryma 5 dni.
Zapraszam!!
Fotki tela mogę przesłać na email lub na gg 3451101

artek111
 Wysłana - 21 styczeń 2006 23:38      [zgłoszenie naruszenia]

cena? foto?

pyra.p1
 Wysłana - 22 styczeń 2006 08:11       [zgłoszenie naruszenia]

Pisz na gg lub podaj maila to sobie pogadamy i fotki ci przesle

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Sprzedam Nokię 3330

Warto przeczytać: KARL KANI - ekstra koszulka hiphopowa | telefoni troszke ubrań | kupie mieszkanie w Lbn | Bydgoszcz- mieszkanie | k700i , gwara , stan db- | Mitsubishi Eclipse GS sprzedam TANIO | Mostek | Piesek szuka nowego domu | chusty | Buty PUMA ! :-) zobacz allegro. | APRILIA RS 50 98 r. | APARAT CYFROWY OLYMPUS / masz za ile DASZ ;) | Sonda Lambda BMW MERCEDES 4 przewodowa | sprzedam odtwarzacz CD Kenwood DP-1060 | Nokia 6610i | bransoletka damska na reke | Christina Hendricks | mama koleżanki | wzorce | z??czka | bia??? ?ko | kara mierci | jak m c d u ej | kod ogranicze nokia 6303 | nikita86 | kantor internetowy | w natarciu | youthful island | Kraków kluby | białe coś | mokra orgazm | lustrzanka | długość | pafiel koks | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.