FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3806 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Sprzedam Nokia 7390 
[powiadom znajomego]    
Autor "Sprzedam Nokia 7390"   

el - passo
 Wysłana - 24 luty 2008 14:23        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam.
Sprzedam telefon Nokia 7390. Telefon nie należy do mnie tylko do koleżanki która poprosiła mnie o pomoc w sprzedaży tego telefonu.
W skład wchodzi:
- Telefon w stanie bdb, oczywiście wszystko sprawne, żadnych rys (użytkowany przez dziewczyne, noszony w torebce)
- Karta pamieci 128mb
- Ładowarka oryginalna Nokia.
Niestety, kolezanka nie posiada już oryginalnego pudełka i instrukcji, ale z własnego doświadczenia wiem że Nokie to bardzo łatwe w obsłudze telefony i instrukcja na pewno nie jest potrzebna.
Telefon oczywiście posiada menu w języku polskim i nie posiada sim-locka (działa w każdej sieci).
Bateria oczywiście oryginalna, sprawna. Aktualnie posiadam ten telefon od paru dni w swoich rękach i bateria wytrzymuje około 5 dni (nie bawie się w słuchanie mp3, nie bawie się w robienie zdjęc ).
Od siebie jedynie moge dodac ze znam bardzo dobrze właścicielke tego telefonu. Telefon posiada od października 2007 roku i nigdy nie miała z nim problemów. Jest jego pierwszym właścicielem.

Cena 550zł oczywiście do małej negocjacji.
Kontakt:
gg 2674452
email jimmula@gmail.com

Istnieje możliwosc zrobienia zdjec jesli ktos bedzie zainteresowany.

Telefon wygląda dokładnie tak samo jak ten na zdjęciu. Te same kolory itp.

Zmieniony przez - el - passo w dniu 2008-02-24 14:25:06

Zmieniony przez - el - passo w dniu 2008-02-24 15:49:40

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Sprzedam Nokia 7390

Warto przeczytać: AluFelgi 19" sprzedam | Sprzedam lampe HPS 250/400W dla hodowcow;-) | e-book | Honda Civic 1.4 iS alu 1997 | sprzedam krem Mary Kay wyrównujący koloryt skóry | 2 Bilety na Armin only w Poznaniu! | Sprzedam Golfa II 1.6 Diesel w bardzo dobrym stanie | sprzedam MSI Wind U100-085PL | bluza fs jasny melanz nowa | poznan, grafik, strony www | sprzedam altusy 2x 110w i 2xu75 +ws 4421 diora | [S] SE k 750i | Samsung Z630 Full Zestaw | [sprzedam] N7500 Prism - 300zł | chce kupic nowy telefon za ok 500-600zl | [Sprzedam] Nokia 6230i | ziomy | chlopaki | karczma mycia | showup chains | piotr szwierzak | zmiana płci | tango | kakaowe ziaja | beldzior testoviron | bezpośrednie inwestycje | tom ford | kobielak | masturbacja wzajemna | policja testy | laski z fotki | czy kręci cie | towarzyska | joanna trzepiecinska | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.