FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 819 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Sprzedam Nokie 3510i 
[powiadom znajomego]    
Autor "Sprzedam Nokie 3510i"   

Thomy
 Wysłana - 5 kwiecień 2006 15:09        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam mam do sprzedania Nokie 3510i telefon jest w bardzo dobrym stanie nie gubi zasięgu bateria trzyma ok 5-6 dni w zależności użytkowania jestem z Katowic kontakt gg: 5786233

jarma_KH
 Wysłana - 8 kwiecień 2006 08:54      [zgłoszenie naruszenia]

cena ?

Thomy
 Wysłana - 8 kwiecień 2006 19:19       [zgłoszenie naruszenia]

Cena 120zł posiada simlocka z Idei/Orange na życzenie moge ściągnąć

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Sprzedam Nokie 3510i

Warto przeczytać: testy:going for gold, teacher's book NEW EDITION first certificate gold | sprzedam tanio | Sprzedam LG KU990 | Zegarek brunoff extreme | Adidas Korki | V3 Motorola Black | SE D750i | Nokia 6500 slide | Motorola K1 .. nowa .. | nokia n70,karta Kingston 2GB. 340zł | iRiver h10 6gb | PDA, Nawigacja, Telefon... HTC TyTN II Automapa | nokia 6230i | [pol] Repetytorium z polskiego | mBank | Video Tutoriale do 3d Studio Max 9 | typer | pytania z egzaminu na wychowawce kolonijnego | smutne piosenki | ccna | co jest po śmierci | po sylwestrze | kobietę telewizora | islandia | akcje | sdfsdf | zielsko | sex bezzobowiazan | sopot | pozbyć immobillizera ze skuterka | Obraz przez WIFi | domyślne obietnice usług | widłowe | co najlepsze na popęd seksualny | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.