FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2717 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Sprzedam Opel Astra F - Tanio! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Sprzedam Opel Astra F - Tanio!"   

kombinatr
 Wysłana - 22 lipiec 2010 00:37        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

- Opelek sprawny, w dobrym stanie, bardzo zadbany. Było to moje pierwsze auto więc dbałem jak tylko mogłem ;).

- Sprowadzony z Niemiec. Pierwsza rejestracja w Polsce: 02-GRU-2005.

- Auto blacharsko w stanie 4+ (rdza jedynie na masce, kilka cm pasek).

- Progi zdrowe, nie pognite tak samo jak podłoga.

- Miejsca newralgiczne dla tego modelu, czyli nadkola tył i okolice wlewu paliwa w stanie bardzo dobrym bez purchli, wyprysków - zobacz zdjęcia.

- Alufelgi oraz nowe opony (przód Dębica Passio 7mm bieżnika, tył Yokohama A-Spec 6mm bieżnika. Wszystko kupowane na wiosne tego roku).

- Komplet dokumentów.

196 000 km - Nowy olej, filtry, rozrząd kompletny (pasek, napinacz, pompa wody), łączniki stabilizatora oraz pompa paliwa. Na większość rzeczy posiadam paragony.

W aucie nie było palone, jestem osobą niepalącą.

Super sprawą na lato jest szyberdach, w który asterka została wyposażona. Oczywiście jest sprawny nie cieknie itd...

Dorzucam nowe klocki hamulcowe, nie zdążyłem wymienić.

Cena do negocjacji. Sprzedaje ponieważ przesiadam się na coś większego i mocniejszego.
Spalanie w mieście 8-8,5l/100km

DLA ZDECYDOWANEGO KUPCA DORZUCE ZIMÓWKI NA STALÓWKACH 4SZT PO OK. 7MM BIEŻNIKA A WIĘC PRAWIE NÓWKI!!!

[otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C14292205]

dami14
 Wysłana - 22 lipiec 2010 00:40     
 Usunięta przez Presecutor za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

kombinatr
 Wysłana - 22 lipiec 2010 00:41      [zgłoszenie naruszenia]

w moim sprzęgło ok, takze polecam

INSOMNIA
 Wysłana - 22 lipiec 2010 08:03      [zgłoszenie naruszenia]

ten wyzej ban
spamujcie dalej

playman
 Wysłana - 22 lipiec 2010 11:58      [zgłoszenie naruszenia]

Dokładnie taka jak moja, mogę szczerze polecić to auto (nie wiem czy konkretnie ten egzemplarz

Autorze: jak wygląda fotel kierowcy pod pokrowcem ?

20.05.2006 - 01.04.2019 [*]

Znawca -

marcin-ek
 Wysłana - 22 lipiec 2010 13:04      [zgłoszenie naruszenia]

ja z kolei właśnie chce zamienić na coś mniejszego , w sumie nawet w tej cenie

a tak z ręką na sercu , co trzeba w nim zrobić ? bo nie wierze ze sprzedajesz igłe .

Znawca -

Young2
 Wysłana - 22 lipiec 2010 13:19      [zgłoszenie naruszenia]

Auto blacharsko w stanie 4+

czworka z plusem i rdza na masce ? przez 4+ w skali do 6 to ja rozumiem kilka rysek w okol klamki i dziurki po kamyczkach na zderzaku, a nie rdze na masce, ktora z kazdym miesiacem bedzie promieniowala
jedz na gielde i sprzedasz od reki w pare godzin

wracajac do ogloszenia to ta linijke o spalaniu 8,5 litra wykresl jak najszybciej dobrze radze

Zmieniony przez - Young2 w dniu 2010-07-22 13:20:29

these niggas broke, these niggas lazy

playman
 Wysłana - 22 lipiec 2010 13:46      [zgłoszenie naruszenia]

Young2: Blacharka w 16 letniej Astrze wygląda bardzo często dużo gorzej, moja była astra z 93r. 2 lata temu nie posiadała już prawie progów, błotniki były w opłakanym stanie i jeszcze w paru miejscach ruda w******lała blache, aż było chrupanie słychać

20.05.2006 - 01.04.2019 [*]

Znawca -

kombinatr
 Wysłana - 22 lipiec 2010 13:59      [zgłoszenie naruszenia]

@Marcin-ek:
Wypadaloby zajrzeć w hamulce tył, tzn ręczny łapie na jedno koło. Miałem zmieniać olej w skrzyni bo w zime ciężko 1 wchodzi oraz z rana, kupilem uszczelke i olej ale nie chcialo mi sie za to zabierac takze moge dorzucic te fanty do samodzielnej wymiany :)

@Young2:
4+ w skali 16 letniego opla astry wierz mi mogłbym dać nawet 5-, je rdza tak w******la ze jak nie porobisz na czas ani nie zakonserwujesz to takiego ze świecą szukać . Co do spalania zależnie od nogi, potrafie zejść do 8 w mieście, jak za******lam to 9, nie wierzysz zalej i zrob rundke 100km moją furą ;]

Young2
 Wysłana - 22 lipiec 2010 14:01      [zgłoszenie naruszenia]

duze spalanie
jak kupiec bedzie sie pytal ile zlopie to nie mow ze prawie 9 bo ucieknie z krzykiem ludzie mysla ze jak maly silnik to spali 6 litrow, a jest nieco inaczej

these niggas broke, these niggas lazy

kombinatr
 Wysłana - 22 lipiec 2010 14:12      [zgłoszenie naruszenia]

Jak się postarasz to jest 8 a jak sie postarasz w druga strone do i do 10 sie dojdzie :). Niestety ludzie też wierzą, że jak na 16 letnie auto 200tys przebieg to dużo :).

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Sprzedam Opel Astra F - Tanio!

Strony: 1 2

Warto przeczytać: SPRZEDAM SONY ERICSSON W300i !! pilne NOWKA dobra cena!!!! | Motorola V3 bez simlocka 400zl | motorola v635 z mp3 i aparatem 1.3mp, 420zl | NY RANGERS bluza hokejowa NHL z metkami NOWA | prodigy present the dirtchamber session vol.1 | [sprzedam] Gry na playstation2 | Spodnie damskie trzy pary. | dla wędkarzy z forum | stevens x6 cross | CALVIN KLEIN OBSESSION 125ml ORG. | KOLUMNY 3-drożne PIONEER S-Z 74 | AlkorTradeSystem - gra na kontraktach | [ALLEGRO] NOKIA 6310i | kurtka ACG model06 | kurtka Big Star | Sprzedam programy do angielskiego | piter304 | vitamin | poznam chłopaka | seriale | one direction | quake 3 | dojrzała | sogi | największe wpadki | paolka | wygl .damy | Aneta Zaj .c | Ma ,gorzata Socha | KrakA3w kluby | banan 100 | gabriela bojko | czytnik ebook | laski z n k | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.