FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 996 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Sprzedam PS2 SS z HDD , HDA, NA na gwarancji 
[powiadom znajomego]    
Autor "Sprzedam PS2 SS z HDD , HDA, NA na gwarancji"   

nowszy_00
 Wysłana - 7 lipiec 2005 20:23        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam chciałbym sprzedać konsolkę satin silver kupioną w marcu tego roku. W skład zestawu wchodzi jeszcze
- pad oryginalny i drugi nie oryginalny z dual shokiem itp.
- karta pamięci oryginalna sony
- ORYGINALNY HD Advance 1.0 PAL
- Network Adapter
- Kabel RGB
- Dysk 40 giga Western Digital na którym znajdują się gry : Def Jam fight for new york, gran turismo 3 , silent hill 2 , resident evil codename veronica, predator concrete jungle, ridge racer 5 , dodatkowo na płytach mam dragon ball bundokai 3, NFSU2 , Burnout 3

Wszystko śmiga pięknie , z konsolką nigdy nie było problemu.Z uwagi na brak mojego czasu na granie używana była sporadycznie. Ostatnio nie odpalałem jej około 2 tygodni więc postanowiłem sprzedać.

I teraz to co najważniejsze, Cena , za jaką sprzedam konsolkę to 900 zł. oczywiście do negocjacji.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Sprzedam PS2 SS z HDD , HDA, NA na gwarancji

Warto przeczytać: Tłumaczenie, pisanie prac itd język niemiecki !!!TANIO | Hobby 520 Prestige | bluza biala lonsdale aukcja allegro | [K] bluza nike w "mercedesy" r. M/L | KUPIE BUTY NIKE lub ADIDAS PILNIE !! | Sprzedam książki, czasopisma [tematyka końska] | [WYMIENIE] KOMPUTER NA LAPTOP | zamienie lub sprzedam... | athlon 2,5+ , asrock k7vt4a pro | [SPRZEDAM]HP dv6000 - Sempron 1.8GHz,2,5GB RAM,GeForce 7200 | [s] LG GT 500 | [S] Komu rzęcha, koooomu? %-) - kolejne uderzenie | Wymienię ciekawego notebooka... | Odkurzacz ROWENTA 442721 | POLIGRAFIA - Proszek Puchnący sitodruk itp | [s] SE c902 | eco | pnie brzesko | OBE | jolanta kwaśniewska | agniecha | sex zciotka | matylda | piaskownica dział | nowy dział | klaudia stec | Nikola | miasto 44 | lewatywa | seksowne | butterfly | ozonowanie klimatyzacji | zrob zadyme | zrob dym | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.