FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 758 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Sprzedam PS2 Slim (Przerobione) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Sprzedam PS2 Slim (Przerobione)"   

Cyberniki
 Wysłana - 23 czerwiec 2009 14:36        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Chcę sprzedać PS2, ponieważ nie mam już czasu na nim grać.
Cena 400zł
W skład zestawu wchodzi:
-PS2 Slim czarne, przerobione
-okablowanie + karton
-EyeToy
-2 mem cardy po 8mb
-13 oryginałów:
Fifa Street
Kingdom Hearts
Marvel Ultimate Alliance
EyeToy Play 2
WRC 4
FinalFantasy X-2
Killzone
Ratchet Gladiator
EverQuest Online Adventures
Athens 2004
The Getaway Black Monday
The Matrix Path of Neo
Tekken 5

Do tego dorzucam gamepada który się popsuł tj. zachowuje się jakbym naciskał wszystkie przyciski naraz, myślę że ten kto to kupi będzie potrafił to naprawić.
Sama konsola jest w dobrym stanie,ma drobne ryski na obudowie, bez problemu czyta PAL NTSC i NTSC-Jap.

Koszt wysyłki:
35zł-płatność z góry
50zł-wysyłka za pobraniem

Jeżeli ktoś jest zainteresowany kupnem oto link do aukcji. [http://www.allegro.pl/item669661184_ps2_slim_przerobione_12_gier_eyetoy_2memory_card.html]

Wiem, że jakość zdjęć pozostawia wiele do życzenia, ale nie posiadam aparatu cyfrowego.

Zmieniony przez - Cyberniki w dniu 2009-06-23 16:41:36

Zmieniony przez - Cyberniki w dniu 2009-06-23 20:40:52

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Sprzedam PS2 Slim (Przerobione)

Warto przeczytać: Nokia 6230i | [KUPIE] nokia 7650 | Sprzedam Sagem MY501X | Poszukuje zdolnego, sumiennego tworzyciela stron www | lg 2100 nowy 1 dniowy 24.04.2007 | Konta rapidshare PREMIUM... 30 DNI | SPRZEDAM nokie 8800 | 2 konta na ogame | Kurtka jeansowa Moro | Acer Tablet PC i jeszcze kilka aukcji... | Revlon Colorstay TANIO | [Sprzedam] Sony Ericsson W300i | sony eryk t630 | NOKIA 6610i | samsung z370 | Sony Ericsson F500 | dyskoteka | expert sex | kontrola wytrysku | fetysze | krawat | dorota | virgin | Wiersze erotyczne | blog o modzie | tylko śmieszne | maja bohasiewicz | magdalena marczewaska | MORDA | po zabiegu wędzidełka | zemanova | połowinki | socrates | natalia siwiec playboy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.