FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1743 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Sprzedam Prezentacje Maturalne 
[powiadom znajomego]    
Autor "Sprzedam Prezentacje Maturalne"   

karotka2
 Wysłana - 5 wrzesień 2006 14:27        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Do wyboru kilka tematów:

1. Analizując wybrane teksty, przedstaw Słowackiego jako poetę krytycznego wobec jego współczesnych i walczących o należne mu miejsce wśród pisarzy romantycznych.

2. Przedstaw rozne koncepcje poety na wybranych przykładach

3.Świat w krzywym zwierciadle satyry. Dokonaj interpretacji kilku tekstów i wyjaśnij. Jakim celom ona służy?

4. Porównaj obraz Warszawy w literaturze XIX i XX wieku na wybranych przykładach

5. Dwie epoki, dwie formy, czyli dramat antyczny i szekspirowski. Wskaż i omów podobieństwa i różnice na 2 wybranych przykładach.

6. Obrazy miast w literaturze XX wieku. Omów na wybranych przykładach

7.Istota i wymiar dramatu pokolenia Kolumbów wyrażonego w literaturze . Omów zagadnienia odwołując się do utworów literackich

8. Wzorce osobowe średniowiecza. Omów na przykładzie wybranych dzieł literackich i ikonograficznych.

Prezentacje pisałam dla ubieglorocznych maturzystów, wszyscy zdali a tematy nr. 1, 3 i 8 zostały ocenione na 100%. Koszt tematów nr. 1,3 i 8 to 80 zl a pozostale 50zl. Prezentacje wysłam z ramowym planem wypowiedzi, bibliografią, prezentacją multimedialną ( gdzie znajdują sie cytaty i obrazy) no i oczywiście sama praca, czyli to, co masz mowic na prezentacji

SPRZEDAM PREZENTACJE MATURALNE- wiadomość na priv

[www.pajacyk.pl]
[www.polskieserce.pl]

areck
 Wysłana - 5 wrzesień 2006 14:29      [zgłoszenie naruszenia]

Ja się dopisze żeby nie tworzyć kolejnego tematu :

mam do sprzedania prezentacje na temat:

"Wpływ języka reklamy na współczesną polszczyznę.
Dokonaj analizy tego zjawiska wykorzystując wybrane przykłady".

Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie dostarcza dowodu tego w słowach

karotka2
 Wysłana - 5 wrzesień 2006 14:30      [zgłoszenie naruszenia]

areck nie dałes mi edytowac. zainteresowani pisać na maila karotka2@poczta.onet.pl

[www.pajacyk.pl]
[www.polskieserce.pl]

^^jacek
 Wysłana - 5 wrzesień 2006 15:48      [zgłoszenie naruszenia]

ale Wy jesteście nieuczciwi

FlashBoy
 Wysłana - 5 wrzesień 2006 18:36      [zgłoszenie naruszenia]

do sądu ich za oszustwo...prace trzeba samodzielnie napisać a nie kupowac gotowce!!

Zmieniony przez - FlashBoy w dniu 2006-09-05 18:36:35

"śpiesz się kochać ludzi...tak szybko odchodzą..."

karotka2
 Wysłana - 5 wrzesień 2006 18:52      [zgłoszenie naruszenia]

ja wszystkie samodzielnie pisalam

[www.pajacyk.pl]
[www.polskieserce.pl]

RotWein
 Wysłana - 5 wrzesień 2006 19:02      [zgłoszenie naruszenia]

ale chcesz innym sprzedac a to przestepstwo

karotka2
 Wysłana - 5 wrzesień 2006 19:40      [zgłoszenie naruszenia]

jakby bylo przestepstwo to by ten post dawno polecial a jak chcesz komus komorke sprzedac to tez przestepstwo?

[www.pajacyk.pl]
[www.polskieserce.pl]

FlashBoy
 Wysłana - 6 wrzesień 2006 10:23      [zgłoszenie naruszenia]

karotka2 : komorka to co innego a przentacje maturalne to co innego...
w ten sposób oszukujesz nauczycieli ktorzy sprawdzaja prezentacje

areck
 Wysłana - 6 wrzesień 2006 10:26      [zgłoszenie naruszenia]

Mi nawet nie zależy na sprzedaniu i kasie, pewnie nawet nikt tego nie kupi bo temat nie jest zbyt popularny. Ja sprzedaje bo wiem że dużo ludzi nie ma czasu lub po prostu nie potrafi napisać dobrej pracy, dlatego kupują lub płacą komuś za napisanie - a to już nie moja wina.

Teraz jest takis system oceniania, że uczeń i tak musi przeczytać lektury z bibliografii, musi wiedzieć o czym jest prezentacja i "o co w niej chodzi".

Zmieniony przez - areck w dniu 2006-09-06 10:27:21

Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie dostarcza dowodu tego w słowach

FlashBoy
 Wysłana - 6 wrzesień 2006 10:30      [zgłoszenie naruszenia]

ja nie musiałem bo miałem łatwy temat...tam cos o zespołach młodziezowych...brat mi przygotował prezentacje i nauczyłem sie

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Sprzedam Prezentacje Maturalne

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: SPRZEDAM zestaw suplementów - otwarte. | ZBIÓR PROSTYCH ZADAŃ Z FIZYKI - KRZYSZTOF CHYLA , LICEUM TECHNIKUM | GŁOŚNIKI SAMOCHODOWE HERTZ DCX 165 - NOWE,OKAZJA - NAJTANIEJ | czesci passat vr6 | czesci do motorów | Diesel Only The Brave i CK Man | kupie podrecznik do algebry i analizy | Bluza Abercrombie na futerku, bluza Error, stan BDB | Kupie kurtkę na zimę | Szukam noclegu w Warszawie | SPRZEDAM Musisz jeść aby schudnąć - e-book | sprzedam alufelgi 17" | alufelgi zender 17" mercedes, passat, audi | Sprzedam Ladowarke DURACELL | Mazda 323F, 97r | Citroen C3 10200 km orginalnego przebiegu | cebularz | pęknięty ząb | shimajiro | rosja | rosja stan umysłu | eripe | ola-szwed-playboy | śmieszne fotki | co zrobic zeby anal nie bolal | ckm | szwed playboy | galeria fryzur | galeria | Dokumentalne | Filmy | torrent | torrenty | jestem kuna | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.