FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 650 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Sprzedam SE K800i Q Siemens c60 
[powiadom znajomego]    
Autor "Sprzedam SE K800i Q Siemens c60"   

szyszunia1
 Wysłana - 21 luty 2010 21:32        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam.
Mam na sprzedaż dwa telefony:
Se k800i Dwuletni, kupiłem jako nowego na allegro, nie mam do niego pudełka, dostałem tylko gwarancję,w zestawie kabel USB słuchawki HPM-70 i ładowarka, której kabel jak widać na zdjęciu jest zaizolowany, ze względu na naderwanie się tej "gumki", dżojstik, działa dobrze, nie wiesza się. Cena 200 PLN-ów

Siemens c60
Sam nie weim ile to ma lat, miałem go na umowę w mix plusie kilka lat temu, technicznie sprawny, wizualnie trochę skatowany ( leżał kilka lat z innymi przedmiotami w biurku ) mam do niego ładowarkę,drugą, nieużywaną baterię, gwarancję(dawno nie ważną)i fakturę zakupu,chvj wie gdzie jest pudełko . Cena 15 zł. Jeśli ktoś będzie zainteresowany mogę wystawić na alegro.

Zmieniony przez - szyszunia1 w dniu 2010-02-21 21:32:48

Zmieniony przez - szyszunia1 w dniu 2010-02-21 21:33:09

Zmieniony przez - szyszunia1 w dniu 2010-02-21 21:34:56

Pozytywnie %-)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Sprzedam SE K800i Q Siemens c60

Warto przeczytać: Nikon D80 + obiektyw | Nowe telefony (S) | [S] Buty Trekkingowe/Na zimę Karrimor KSB 350 Lite Bt 44,5 | BAGATT *** Skórzane Kozaczki***R37 | Neseser, futerał na laptopa Skóra Naturalna - TANIO!!! | Neseser***SAMSONITE | Spodnie BURBERRY | Spodnie Pierre Cardin | Spodnie LEVI`S - TANIO!!! | Spodnie Replay | K 8800/9800 GT SPRZEDAM MIXER DJ | Szablony Allegro - NAJLEPSZE NA ŚWIECIE %) | SPRZEDAM AMPLITUNER UNITRA | Zabiorę do Holandii/Niemiec/Belgii 1 styczeń | Kurtka, w sam raz na zimną zimę! | Zamienie Nokie 6303i na E71 | murano | karpacz | kelly lebrock | wasze fotki | wasze | stare czasopisma motoryzacyjne | najlepsze filmy 2012 | anita zaboroś | Przymszyk | obara | kolczyk | celebrity | router | odległość | as pik | o mieszane | słoneczko | śmieszne nk | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.