FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 781 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Sprzedam aparat Canon Sd 450 
[powiadom znajomego]    
Autor "Sprzedam aparat Canon Sd 450"   

.kuchar.
 Wysłana - 24 luty 2007 12:10        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Aparat jest niesprawny tzn spadł mi niedawno z komputera i niechce sie wlaczyc :/ aparat kupiłem w USA, na allegro nieznalazlem zeby ktos sprzedawal takieo, na innych stronach tez malo jest o nim, tutaj znalazlem strone na ktorej sa zdjecia wykonane tym aparatem [pl.treknature.com/photos.php?cat=camera&id=984]

tutaj jeszcze jakies info [foto.recenzja.pl/Canon_PowerShot_SD450___IXUS_55-rec-1282/]

Aparat nosilem do "komisu" i stwierdzili ze bateria, wyswietlacz jest dobre, bali sie go rozkręcać, powiedzieli zeby najlepiej zawiesc do serwisu Canona bo w srodku napewno jakis kabelek itp sie odlutował i wszystko, ja tam tego niewiem, sprzedaje jako nie działajacy i wsio.

Jest ktoś zainteresowany??

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Sprzedam aparat Canon Sd 450

Warto przeczytać: ma ktos prezentacje z polskiego obrzedy tradycje,obyczaje???? | Złoto w gladiatus | Radio samochodowe sony cdx L480x | Dzieje Rzeszowa Tom III | BLUZA ADIDAS BK6 BLACK | Super koszulki pokerowe ! | Tusz do drukarki HP | [SPRZEDAM] BMW540 540i LPG TV DVD NAVI SKÓRA XEN SHADOW LINE | [S] NOWE DRESY ADIDAS | Ciuchy | SE K750i*CHORZÓW*130zł | sprzedam - Kelton Avenger I | Sprzedam N6300 + ... | [S] Nokia E51 - Orange | [S] Honda Civic VII gen. 2005 1,4 16v | Celtic Glasgow | wykrywacz | sprinter | sebasket | erohus | erohaus | praCA DYPLOMOWA | cebul | moralny | sexomat | ilu facetów naraz | zero | test kerrego | panmruk | mięsień pc trening | krzygacz | bubbelus | temat pracy magisterskiej | pogrzev | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.