FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 856 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Sprzedam kolczyki, duży wybór :) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Sprzedam kolczyki, duży wybór :)"   

AnnaLaura
 Wysłana - 20 wrzesień 2009 11:04        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Cześć :)

Sprzedaję kolczyki, tanie, własnoręcznie robione. Obecnie mam około setki wzorów, różne kolory, różne długości, z możliwością indywidualnego dopasowania wyżej wymienionych :) Wkleję kilka przykładowych zdjęć. Kontakt najlepiej na maila anna.s.office@poczta.fm :)

misio13
 Wysłana - 20 wrzesień 2009 19:41      [zgłoszenie naruszenia]

a jak ceny?

Pozory mylą

AnnaLaura
 Wysłana - 20 wrzesień 2009 19:58      [zgłoszenie naruszenia]

Ceny w sumie zależne od pary - stąd 2, 4 i ostatnie - 5zł, reszta 6zł. Inne mam również w cenach od 2zł, 4zł. Na priv mogę podać linki do moich galerii. Pozdrawiam i zapraszam :)

misio13
 Wysłana - 20 wrzesień 2009 21:19      [zgłoszenie naruszenia]

to podaj te linki

Pozory mylą

borsukje
 Wysłana - 20 wrzesień 2009 21:34      [zgłoszenie naruszenia]

podobają mi się

SSmakowity
 Wysłana - 20 wrzesień 2009 23:28      [zgłoszenie naruszenia]

tutaj podaj linki jak mozesz

BUHEHEHUE

AnnaLaura
 Wysłana - 21 wrzesień 2009 10:13      [zgłoszenie naruszenia]

Tu jest galeria [chomikuj.pl/AnnaLaura/Dokumenty/Kolczyki]
Dzisiaj uzupełnię ją o kolejne egzemplarze. Po najechaniu kursorem wyświetlają się dane o pliku i opis czyli w tym przypadku numer danego wzoru. I Tak - wzory od 1 do 36 +wzór 48 - 4zł, od 37 do 59- 2zł, te które są tutaj to już pisałam, a nowe, które dzisiaj wstawię czyli od wz.68 -5/6zł zależnie od pary. Koszt przesyłki -5zł, chyba, że ktoś bierze naprawdę większą ilość to wtedy przesłkę sama zasponsoruję. Pozdrawiam :)

SSmakowity
 Wysłana - 21 wrzesień 2009 22:30      [zgłoszenie naruszenia]

dzieki, z dziewczyna wybiore i moze cos kupie

na email wyslij jakis kontakt (gg, nr telefonu)

BUHEHEHUE

AnnaLaura
 Wysłana - 22 wrzesień 2009 09:51       [zgłoszenie naruszenia]

Zrobione :)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Sprzedam kolczyki, duży wybór :)

Warto przeczytać: Klawiaturę LOGITECH MEDIA KEYBOARD 600 - tanio sprzedam!!! | Skoda Octavia 2001 Diesel - 10 000 zl | sprzedam nokie e50 | czapka Cropp | Sprzedam przetacje o metamorfozie | zapytanie | PLAYSTATION 2 plus dodatki | Sprzedam- nowy Fuji s6500 | SPRZEDAM NOWE SPODNIE HOUSE | buty | sprzedam laptop sony vaio Pentium III M, 256, 80GB wi-fi dvd/cd-rw 14' płaski lekki | Citizen Largo Eco-Drive | Plotka o weselu | Miłość w młodej polsce i romantyzmie | [S] Suzuki GSX600F IGŁA | Adidas Bhutan L Step Up 2 | bramka sms play | czA,owiek bez zasad | atorvox | niski wzrost u kobiet | niski wzrost | dobrodziey | Co jeść żęby schudnąć | mercedrech | Tomasz Judym Marek Edelman Bernard Rioux motyw porownaj lekarzy | motyw lekarzy | dubtep | dubstep | zaświadczenie o gwarancji zatrudnienia | siłownia gdańsk | silownia gdansk | silownia | Adobe Flash Player | matura Kinga Pawlowska | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.