FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 702 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Sprzedam prezentacje: Koncepcje patriotyzmu w wybranych dziełach  
literackich... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Sprzedam prezentacje: Koncepcje patriotyzmu w wybranych dziełach literackich..."   

Maxloo
 Wysłana - 21 marzec 2008 19:11        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

To jak inni sprzedają to ja może ze swojej zrobię dobry użytek
Koncepcje patriotyzmu w wybraych dziełach literackich rożnych epok.

Praca składa się z 8,5 stron (nie licząc bibliografii) z czego 1,5 strony to cytaty. Praca przy spokojniej płynnej dykcji zabiera 14-16min czasu na zaprezentowanie. Zawiera bogatą bibliografię (przykładowo: rozdział poświęcony Hektor z "Iliady" Homera, Roland, Konrad Adama Mickiewicza i jeszcze 5 dzieł literackich :) )
Za prezentację dostałem 18/20pkt. Jestem z rocznika 86, więc praca pochodzi z wiosny 2005, miejscowość Białystok.

Sprzedaję orginał pracy z której się uczyłem. Praca bo bokach zawiera moje notatki, przypomnienia i wskazówki, żebym czegoś nie zapomniał. Pracę mogę wysłać listem, bądź zrobić skan do JPG i wysłać na maila. Cena: myślę, że 40zł to nie wygórowana cena.

W razie pytań kontakt przez priva :)

Zmieniony przez - Maxloo w dniu 2008-03-21 19:13:54

Zmieniony przez - Maxloo w dniu 2008-03-21 19:15:50

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Sprzedam prezentacje: Koncepcje patriotyzmu w wybranych dziełach literackich...

Warto przeczytać: PS2 na sprzedaż %-) | @@@ KUPIE TELEFON @@@ | mega paka damskich ciuchów | Sweterki do sprzedania 2 x RESERVED i 1 x WRANGLER :) zapraszam | KUPIE NOKIE 5300 | do insopakerow! | Sprzedam Oprogramowanie | KONTO STEAM ___ !!! TANIO 10zł!!! ALLEGRO STEAM !! | www.SKLEP.Algidy.pl -- Zapraszamy -- Konta Steam, Gry i wiele innych! | motyw rodziny w XIX i XX wieku | NOKIA 6280 sprzedam/ | Prezentacje maturalne | Legalny poppers na sprzedaż :) | Kupie bluze! | Kupie gry na PS2 | pomoc temat na prezentacje ustna z polskiego | kody z pod wieczek | qwerty886 | kod ograniczeń nokia 6300 | amatorskie | -energiaaaa | drew barrymore | spotkanie telefon | energiaaaa | pechowiec | pechowy | Blend | trans | Jestem trans | a moze polskie aktorki | proxy | wojna światowa | wojna | coramietka | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.