FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2224 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Sprzedam prezentacje na mature z polskiego 
[powiadom znajomego]    
Autor "Sprzedam prezentacje na mature z polskiego"   

patryk535
 Wysłana - 19 wrzesień 2007 13:45        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Sprzedam prace maturalną z języka polskiego, tzw prezentacje. Jej tytuł to "Człowiek w sytuacji wyboru jako popularny temat literacki, zaprezentuj zagadnienie na podstawie wybranych utworów"
Jest to temat który był napisay na mature 2007. Został on oceniony na 20/20pkt, czyli 100% (nie jest to żaden chwyt reklamowy, naprawde było 100%)

Jezeli jest ktos jest chetny to tu jest mój
email: patryk535@o2.pl
gg: 8418091 (mozna zostawiac wiadomosc nawet jak jest niedostępny)

Donatka44
 Wysłana - 22 wrzesień 2010 16:37      [zgłoszenie naruszenia]

SPRZEDAM PRACE MATURALNĄ

Temat pracy: Wędrówką życie jest człowieka - omów motyw analizując wybrane teksty literatury i kultury.

Do pracy posiadam:
- bibliografię,
- konspekt,
- przykładowe pytania jakie może zadać egzaminator.

Praca zebrała maksymalną liczbę punktów.

CENA PRACY: 70zł

kontakt: d_ona.90@o2.pl
gg: 5853208

=)

Donatka44
 Wysłana - 22 wrzesień 2010 16:38      [zgłoszenie naruszenia]

SPRZEDAM PRACĘ MATURALNĄ

Temat pracy: Poeta niejedno ma imię. Prześledź różne koncepcje pojmowania poety na przykładzie różnych utworów.

Do pracy posiadam:

-Bibliografie
-Konspekt
-Kartkę z cytatami
-Wiersze do pracy.

Praca uzyskała maksymalny wynik na egzaminie maturalnym.

CENA PRACY: 70zł

KONTAKT: d_ona.90@o2.pl
GG: 5853208

=)

DOMIN111
 Wysłana - 22 wrzesień 2010 17:49      [zgłoszenie naruszenia]

Takich rzeczy się nie sprzedaje - każdy z inso to pilny uczeń\student i nie będzie ŚCIONGAŁ

tolo12
 Wysłana - 11 luty 2011 18:13      [zgłoszenie naruszenia]

Sprzedam prezentację maturalną. Temat:"Funkcjonowanie paraboli w literaturze.Omów zagadnienie na wybranych przykładach". Za prezentację dostałem 20 pkt. Zachęcam do kupna wszystkich którzy chcą dobrze zdać a przy tym nie natrudzić się zbytnio:).Cena prezentacji to 30 zł,myślę że nie jest ona wygórowana i gwarantuję że nikt nie będzie żałował zakupu.Prezentacja jest kompletna (zawiera ok 4 stron A4)a więc mam plan prezentacji,bibliografię i materiały pomocnicze. Kontakt GG 3197107,e-mail:Tolo131@o2.pl

DawideO34
 Wysłana - 12 marzec 2011 23:09      [zgłoszenie naruszenia]

Sprzedam prezentacje ustną z Polskiego
TEMAT PRACY : "Symbol jako środek wyrazu w poezji i malarstwie. Przestaw na wybranych przykładach"

prezentacja składa się z konspektu, prezentacji w PowerPoincie i oczywiscie kompatybilnej z tekstem co ułatwia sprawe. Praca została oceniona bezbłędnie.
Jest mojego autorstwa i ani razu nie została jeszcze sprzedana wiec osoba która kupi może być spokojna gdyż się nie powtórzy.
Zachęcam do kupienia bo warto.

gg: 7764493

INSOMNIA
 Wysłana - 13 marzec 2011 17:16      [zgłoszenie naruszenia]

Temat powinien zostac skasowany, w ogole sprzedaz prac maturalnych nie powinna miec miejsca, kazdy pisze tak jak potrafi i tak zdaje. Tepe chooje..

siwko
 Wysłana - 13 marzec 2011 18:26      [zgłoszenie naruszenia]

^
zamknij morde

Administratorem danych osobowych jest: SFD Spółka Akcyjna, ul. Głogowska 23C, 45-315 Opole

gastxxx
ole !
 Wysłana - 13 marzec 2011 18:29      [zgłoszenie naruszenia]

ja od siebie moge dorzucic kompletna prezentacje na temat
Wpływ rozwoju techniki na formę współczesnego języka potocznego. Omów problem na podstawie wybranych przykładów.
i
Wpływ ekspansji techniki na formę współczesnego języka potocznego. Omów problem na podstawie wybranych przykładów.

oceniona na 17/20, bibliografia, plan, prezentacja power point - 30 zł

"No i chuj, ważne że poruchał he he kurwa razdwatrzy"

INSOMNIA
 Wysłana - 13 marzec 2011 23:06      [zgłoszenie naruszenia]

oj siwko, widzę że kogoś coś zabolalo po tym "zamknij morde" widac juz ze sam bys swojej prezentacji nie zrobil

siwko
 Wysłana - 13 marzec 2011 23:39      [zgłoszenie naruszenia]

nic nikogo nie boli
tylko irytuje mnie jak wpada jakis pseudointeligenty typek i nic nie wnosi do tematu swoim bezsensownym pierdzeniem
ktos chce odsprzedac swoja prace bardziej leniwym - spoko

swoja droga to takie polskie
zazdroscic innym glowy na karku i przedsiebiorczosci

jesli tak bardzo interesuje cie moja prezentacja to napisz na pw a nie pjerdolisz o jakims widzeniu ze sam bym jej nie zrobil

no i od kasowania tematow to sa czerwoni a nie ty

Administratorem danych osobowych jest: SFD Spółka Akcyjna, ul. Głogowska 23C, 45-315 Opole

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Sprzedam prezentacje na mature z polskiego

Strony: 1 2

Warto przeczytać: [KUPIE] rower gorski z rama, woj. lubelskie | [SPRZEDAM] nowa nokia 7390 + karta pamieci 2gb | [SPRZEDAM] Bon do google adwords na 200zl | EMTEC DVD+R 100 sztuk 60 zł | Produkty finansowe sprzedam | Sprzedam Konsole PlayStation 2 GWARANCJA! | Nowe wieści o Nokii 5130 %-) | LEE jeddo ŚWIETNE WYTARTE JEANSOWE SPODENKI W33 | Sprzedam używane podręczniki szkolne | KYOSHO FAZER ! SPALINA ! FULL RTR! ON ROAD 1:10 | Kolumny 120W | Kupie rower skladak byle by byl sprawny !! | nokie 6300 | Damski zegarek Nixon The All Black Naughty | Sprzedam doładowanie Orange 25zł za 20 zł lub 50 zł za 38 zł | [SPRZEDAM] Konta premium RapidShare.com | windows cd key | tatoo | geronimo | golenie | golić | zarost | dota | moonsp | erekcja | projekt ze statystyki | plaża | masturbacja | walenie konia | bmw | stock | medycyna | film | depilacja | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.