FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1580 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Sprzedaz e-booków 
[powiadom znajomego]    
Autor "Sprzedaz e-booków"   

matejko90
 Wysłana - 1 luty 2007 19:38        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam

Ostatnio wpadlem na pomysl aby napisac obszerny kurs (tutorial) do pewnego programu i sprzedawac go np. na Allegro. Ale tutaj sie nasuwa pytanie czy to byłoby wpełni legalne? Nie lamal bym zadnego przepisu? Sprzedaz byla by prowadzona np. w ten sposob ze temu kto kupi ten kurs na allegro wysylalbym e-mailem lub na plycie CD, kurs napisany przezemnie np. w formacie Worda, PDF, czy np. Html. Licze na wasza pomoc, bo nie chcialbym wpasc, zaznaczam ze kurs napisany bylby przezemnie i nie lamal bym przez to (chyba) zadnych praw autorskich :).
Byla by to jakby ksiazka MOJEGO autorstwa tyle ze w formie elektronicznej, wiec chyba posiadam do niej pelne prawa i moge ja sprzedawac (?)

Pozdrawiam

Jaroch
 Wysłana - 1 luty 2007 20:54       [zgłoszenie naruszenia]

zdaje sie ze musisz miec owy program w wersji legalnej
oraz musisz wysylac plyty, bo regulamin allegro zabrania sprzedawania "maili z zakupem" (nie wiem czy dalej tak jest)

from my rotting body Shrooms shall grow and I am in them and That is the Eternity

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Sprzedaz e-booków

Warto przeczytać: Zmiana / usunięcie imienia | Historia Japonii po WWII | Studia Prawnicze. | 11.o1.2006 - nieudany zamach stanu opozycji :) | Spozywanie alkoholu w miejscu publicznym | Kredyt studencki-co,gdzie,ile,jaki % | Kodeks Karny;] | Dwa podatki?? | Referat z gospodarki | małoletnia | Znowu chcą mnie wyrolować :-(%-) | pyknąłes nieletnią - co ci grozi.... | bezrobocie/artykuł i recenzja | Spis nazw firm... jak sprawdzić czy nazwa nie jest zajęta? | Wybory 2006 - gdyby były, to.. | mandat dla osoby zagranicznej | Sztuki walki | seks z nauczycielem | fuuuu | fuu | fuuu | terespolska | motoryzacja | dobro zło | ministerstw | Częstochowa | bonus | heroes 3 | kobiety wyzwolone | barbi | dniepr | do ust | praktyki | stefaniuk | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.