FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2300 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze Szkoły
Srednia zaocznie, gdzie? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Srednia zaocznie, gdzie?"   

speedi2
 Wysłana - 18 maj 2008 00:11        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Po 2 latach technikum elektronicznego rzuciłem szkołe i wyjechałem do UK. Teraz po 2 latach na wyspie chciałbym dokończyc szkołe. Nie chce tego jednak zrobic tutaj. Wolałbym w Polsce. Czy znacie moze jakies szkoły do których wystarczyłoby tylko kilka wizyt w roku? Przylatywał bym tylko na egzaminy lub coś w tym rodzaju. W sumie kierunek nie robi zbyt dużej różnicy. Chce po prostu zdac mature. Najlepiej gdyby szkoła była w Poznaniu lub Wrocławiu.

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 18 maj 2008 00:16      [zgłoszenie naruszenia]

Google, oraz jeżeli chcesz kończyć liceum w trybie tzw. wieczorowym to niestety, ale w większości przypadków musisz przychodzić na zajęcia, bo tam nie ma czegoś takiego jak zaliczenia, egzaminy-nauka wygląda tak samo jak w zwykłym L.O.

Chyba, że znajdziesz coś takiego jak np. "matura w pół roku" czy coś w tym stylu-wtedy jest możliwe to, co piszesz-czyli przyloty tylko na jakieś tam egzaminy czy coś.

Ale to już szukaj sam-wpisz sobie "przygotowanie do matury" czy "matura zaocznie" i zobacz czy coś jest w Poznaniu i Wrocławiu. Duże miasta więc na 100% znajdziesz

Zmieniony przez - Pan Śmierć w dniu 2008-05-18 00:18:43

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

Dabu
 Wysłana - 4 czerwiec 2008 23:31      [zgłoszenie naruszenia]

Hej
Napewno są takie szkoły bo sam teraz po wakacjach ide do takiej szkoły w Rzeszowie.
Dobre jest to że po takiej szkole mozna isc na studia
speedi2 Mam pytanie czy takie szkoły są zagranicą np w Anglii albo cos

Pseudnim
Kozak z pomorza
 Wysłana - 5 czerwiec 2008 00:26      [zgłoszenie naruszenia]

liceum dla dorosłych? u mnie tak to sie nazywa.
Chodzisz w weekendy zdajesz normalnie klasy a na koniec matura, a to ze chodza tam zazwyczaj tloki z ktorych 3/4 sie nie pojawia wogole na maturze to juz inna sprawa

"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą."

Dabu
 Wysłana - 5 czerwiec 2008 13:01       [zgłoszenie naruszenia]

Moze tak nie wiem,ale ja musze isc do takiej szkoły , bo byłem długo chory

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Srednia zaocznie, gdzie?

Warto przeczytać: | | Paulina | Paulinaa | paula marciniak | małe cycki | małe piersi | duchy | słodki skvrwiel | nipples | pes 2013 | brawa | siwko | tatuaż | tatułaż | fajka odbyt | papieros | kasia cichopek | pleyboy | edyta górniak | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.