FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6655 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Stałość w uczuciach - domena starszego pokolenia? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Stałość w uczuciach - domena starszego pokolenia?"   

Thamuz_
 Wysłana - 3 październik 2006 14:28        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

No zobaczcie - jak to jest ze wszystkie starsze pary (znajomi rodzicow), babcie, ciotki etc potrafia byc z kims przez cale zycie i w dalszym ciagu sie soba cieszyc? A w mlodszym pokoleniu mamy kalkulowanie, pelno egoizmu, unoszenia sie duma, zwiazki sa nietrwale, nastawione tylko na konsumpcje. Wiem ze to brzmi troche jak pierdzielenie starszego dziada, ale to tylko takie moje luzne przemyslenia - sam mam te 18 lat ledwo. Jak wyglosilem swoja teorie o tym wszystkim (a'la VLAD, DOPING+ cos w ten desen) to matka sie za glowe zlapala i powiedziala ze jeszcze wydorosleje. Moze sami jestesmy sobie winni bo nasze podejscie do ludzi i oczekiwania odbijaja sie? Krytykujemy jakie to baby sa niezdecydowane, a i tak wiekszosc z Nas wybierze zawsze sexowna lalke, o sredniawej myszce nie pomysli. No jakos tak mi sie na przemyslenia zebralo bo dobija mnie ta egzystencja z leksza. Moze warto zaryzykowac i byc jednak soba (w moim przypadku - milym, uczynnym, rozmownym, usmiechnietym, zaangazowanym w zwiazek typkiem)? Kilka razy dostac po dupie, ale nigdy sie nie chamowac tylko wkrecic sie i cieszyc sie tym wszystkim a w koncu trafi sie na wartosciowa osobe? Aha tylko bez skrajnosci prosze.
VLAD odbior

Ambassador of the hell

Znawca -

SaharVS
%-)
 Wysłana - 3 październik 2006 14:30      [zgłoszenie naruszenia]

Mama ma racje. W tym dziale jakies 98,991% musi jeszcze wydoroslec.

trulululu trilili tralala
To twoja dziedzina
To moja mina, wygina się w rogala

Specjalista -

szachool
 Wysłana - 3 październik 2006 14:33      [zgłoszenie naruszenia]

" Kilka razy dostac po dupie, ale nigdy sie nie chamowac... "

Chyba sie nie da.. co Ty chcesz cierpiec za miliony? za widzimisie roznych lasek? dlaczego akurat ty masz dostawac po dupie? Chyba nie jestes samarytaninem zadnym, ze bol uszlachetnia...

zefiris
 Wysłana - 3 październik 2006 14:33      [zgłoszenie naruszenia]

piszesz o czyms o czym wszyscy wiedza..

Andromedaa
 Wysłana - 3 październik 2006 14:34      [zgłoszenie naruszenia]

Musi też umieć czytać ze zrozumieniem o nie stosować wszystkiego o czym tu przeczyta na siłę i w 100%. Trzeba obrobić w głowce informacje zdobyte na Forum, dostosować do Swojej osóbki, a nie ślepo je stosować.

Ekspert -

Thamuz_
 Wysłana - 3 październik 2006 14:35      [zgłoszenie naruszenia]

Dzizas Zefiris - ja wiem ze niczego nie odkrylem. Pytanie brzmi skad to sie bierze?

Ambassador of the hell

Znawca -

Bubelos
 Wysłana - 3 październik 2006 14:36      [zgłoszenie naruszenia]

Czasy się zmieniają. Ludzie się zmieniają. Nowe pokolenie to już nie jest to samo

SaharVS
%-)
 Wysłana - 3 październik 2006 14:36      [zgłoszenie naruszenia]

Androo zycie to nie ksiazeczka. Poczytasz na forum posciki i potem bedziesz stosowala je do sytuacji zyciowych? OMG . Ktos dostawal kiedys po dupie, bedzie dostawal dalej. Ot taki charakter - umiejetnosc oceny sytuacji i byc moze zagrozenia w srodowisku.

trulululu trilili tralala
To twoja dziedzina
To moja mina, wygina się w rogala

Specjalista -

Andromedaa
 Wysłana - 3 październik 2006 14:37      [zgłoszenie naruszenia]

sam mam te 18 lat ledwo
Stąd.

Ekspert -

Thamuz_
 Wysłana - 3 październik 2006 14:38      [zgłoszenie naruszenia]

Zgadza sie, ale z jakiego powodu? Co powoduje ze teraz jest inaczej? W koncu zeby zmienic w jakims znaczacym stopniu ludzi potrzeba setek czy tam tysiecy lat ewolucji, a nie jednego pokolenia.

Ambassador of the hell

Znawca -

Andromedaa
 Wysłana - 3 październik 2006 14:38      [zgłoszenie naruszenia]

SaharVS o tym właśnie mówię Połowa czytająca wypowiedzi VLADa na Forum przyjmuje je w 100% i stosuje w zyciu, a tak się nie da.

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Stałość w uczuciach - domena starszego pokolenia?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9