FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1230 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Praca
Staż 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Staż"   

Young2
 Wysłana - 16 czerwiec 2010 17:44        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witam

czy ktos z Was jest na stazu ? oplaca sie w ogole isc na staz czy lepiej na czarno gdzies do roboty ? wiadomo, ze na czarno kasa lepsza, ale jakiegos tam ukladania kostki brukowej sobie nie wpisze w CV, a taki staz to zawsze jakis punkt na plus. gdzie mozna odbyc staz ? tylko urzedy czy prywatne firmy tez ? ostro sie zapjerdala ? i ile wynosi teraz wynagrodzenie ? czytalem, ze troche ponad 6 stow, wiec na jakies tam suple i pierdoły zawsze by bylo...
wlasnie skonczylem LO, na studia ide raczej zaoczne, CV mam gole i wesole, wiec najwyzszy moment zeby poczynic jakies kroki ktore zagwarantuja mi ostre koksy na przestrzeni kilku lat

Zmieniony przez - Young2 w dniu 2010-06-16 17:47:42

NiE zNaSz MnIe a OcEnIaĆ cHcEsZ
PoPiErDaLaSz W sWeTeRkU BaNaNoWy fRaJeRKu

Baybus
 Wysłana - 16 czerwiec 2010 17:59      [zgłoszenie naruszenia]

Zależy jaki staż, w jakiej firmie.

kuba.s
 Wysłana - 16 czerwiec 2010 18:06      [zgłoszenie naruszenia]

Skoro idziesz na studia zaoczne to szukaj pracy na stałe, którą będziesz mógł ciągnąć w czasie studiów, no chyba że chcesz żyć na maminym garnuszku to luz.

Nie jestem typem, który mówi do świni kotku. Kopne Cie tak mocno w pi%de, że but zostanie w śro

Hektorian
 Wysłana - 16 czerwiec 2010 18:09      [zgłoszenie naruszenia]

Kasa troche ponad 700 zł + zwracają koszty przejazdu autobusem. zatrudniają nie tylko do Urzędów ale do firm czy sklepów. Staż trwa 8 m-cy chociaż można przedłużyć do 12 m-cy. Wszystko zależy gdzie będziesz odbywał bo możesz się sporo nauczyć jak dobrze trafisz i nawet zostać zatrudnionym. A możesz tylko siedzieć i myć szklanki po pracownikach

kuba.s
 Wysłana - 16 czerwiec 2010 18:14      [zgłoszenie naruszenia]

Najlepiej to samemu znajdź sobie pracodawce, u którego chciałbyś docelowo pracować i zapytaj się go czy nie przyjąłby stażyste. Jeżeli się sprawdzisz a oni będą mieli wakat to może się uda zaczepić do pracy

Nie jestem typem, który mówi do świni kotku. Kopne Cie tak mocno w pi%de, że but zostanie w śro

Young2
 Wysłana - 16 czerwiec 2010 18:25      [zgłoszenie naruszenia]

chyba że chcesz żyć na maminym garnuszku to luz.

heh przeciez cale zycie na tym stazu nie bede, a do pierwszej normalnej roboty, to chyba zartujesz ze Cie ktos po samym LO wezmie bez niczego. max to jakies call center, ukladanie proszkow w lidlu za 5zl/h jestem tego swiadom i wlasnie chcialbym sie zalapac na staz, zeby pozniej miec jakies podstawy do szukania normalnej pracy tudziez zostania tam gdzie bym odbywal staz. narazie pytam sie tak orientacyjnie, do urzedu jade jutro.

kuba.s
 Wysłana - 16 czerwiec 2010 18:36      [zgłoszenie naruszenia]

Przeczytaj to co napisałem u góry i się nie spinaj . Ja najpierw poszedłem do pracodawcy u którego chciałem odbywać staż, dostałem od niego skierowanie na staż, w między czasie zarejestrowałem się w UP i złożyłem to podanie. I na tyle dobrze mi się udało że mogłem tam zostać w pracy (praca może niezbyt dobrze płatna ale satysfakcjonująca) z tym że wybrałem studia dzienne.

Paszczak
 Wysłana - 16 czerwiec 2010 21:13      [zgłoszenie naruszenia]

znajdz robote na czarno i ugadaj sie z jakims znajomym co ma firme zeby Cie wzial na staz, ja tak drugi rok lece . A ta firme co mam teraz staz odwiedze dopiero na koniec miesiaca po pieczatke pod liste obecnosci. Kontroli nie ma, a jak sa to dzwona wczesniej, no chyba ze to jakas wieksza firma to moze byc problem. Wiem ze nieladnie postepuje, ale tu jest Polska nie ma lekko

kuba.s
 Wysłana - 16 czerwiec 2010 21:16      [zgłoszenie naruszenia]

Można i tak zrobić ale w przypadku wtopy miałbyś bardzo niemiło. U mnie było coś w stylu "kryptokontroli" tzn. dzwonili z urzędu i pytali mnie o to samo raz na jakiś czas i wiem że nie był to przypadek.

Paszczak
 Wysłana - 16 czerwiec 2010 23:33      [zgłoszenie naruszenia]

u mnie tez tak bylo w tamtym roku, glownie pytali czy mam juz wybrany II filar funduszu emerytalnego, w tym roku ani telefonu jak narazie

Young2
 Wysłana - 18 czerwiec 2010 21:22      [zgłoszenie naruszenia]

heh poyebalo ich do reszty z tym stazem
baba w urzedzie powiedziala, ze sam sobie musze znalezc firme ktora by mnie przyjela i do 30 czerwca wyslac wniosek do urzedu gdzie zostanie ROZPATRZONY nie dosc, ze samemu trzeba latac i zalatwiac to jeszcze mala szansa, ze sie zgodza, bo nie ma pieniedzy na stazystow
parodia...juz lepiej szukac normalnego etatu za normalne pieniadze

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Staż

Strony: 1 2

Warto przeczytać: studia wieczorowe - pracaaaaa :(((((( | Podatek z UK - poradnik | Praca na wózku widłowym - student | Nieuczciwy pracodawca | Progam Vulcan-zarządzanie oświatą | Problem z CV.... | PH ds. detalu | Formularz Urzędu Pracy | Wniosek do PUP | PH-netia | Program do prowadzenia ewidencji faktur | Co najlepiej się sprzedaje na allegro? | Kontroler Jakośći | handel | Doradca finansowy | Pracownik produkcji - wyrabianie gwoździ! | ciekawe jak ruchac z miłości | miernik lakieru | Magdalena Soszyńska Michno | wyciek haseł | tusze tonery | silvia saint | Polek | goleniów | avatary | nasze | horror gra | historie | lato w terespolu | pomysl na biznes | dlaczego zdradza | dr albonista | czy trzeba stracic | kod puk 2 nokia 6303 | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.