FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 9786 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Praca
Staż w urzędzie skarbowym. 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Staż w urzędzie skarbowym."   

iwonkao3k
 Wysłana - 17 lipiec 2010 19:03      [zgłoszenie naruszenia]

program Poltax o ile dobrze pamiętam. Miałam praktyki w US i te stażystki to najcześciej łaziły kserować, wypełniały jakieś papierki, siedziały nawet w okienkach :P Opowiadały mi że siedzą niektóre 2 lata na stażu i oczekują zatrudnienia a oni i tak biorą po znajomości :D
jak sobie załatwiłeś ten staż. Ogólnie też o takim myśle bo dużo się można nauczyć z tego co widziałam :)

Let's cross the limits and enjoy ;)

Hektorian
 Wysłana - 17 lipiec 2010 21:51      [zgłoszenie naruszenia]

Nie można być dwa lata na stażu, max 1 rok

plemniki
 Wysłana - 17 lipiec 2010 21:56      [zgłoszenie naruszenia]

excel

Zmieniony przez - plemniki w dniu 2010-07-17 21:56:52

iwonkao3k
 Wysłana - 18 lipiec 2010 01:18      [zgłoszenie naruszenia]

Hektorian, ale one sobie jakoś to przedłużały. były na 2 miesiace normalnie zatrudnione a potem od nowa - albo jakoś tak

Let's cross the limits and enjoy ;)

DomPas
 Wysłana - 18 lipiec 2010 23:11      [zgłoszenie naruszenia]

Ew dadza cie do archiwizacji i bedziesz caly dzien roboczy ukladal dokumenty i wynosil do archiwum i tak przez cay miesiac, dla kazdego urzednia osobno bo im sie nigdy niechce tego robic.

Frajda fchvj,ja tak mialem

Zmieniony przez - DomPas w dniu 2010-07-18 23:11:46

piotr3
 Wysłana - 19 lipiec 2010 00:07      [zgłoszenie naruszenia]

kto co lubi jak dla mnie to za***iscie nudna praca...ja bym na taki staż nie poszedl za *** bo idea stazu jest taka zeby sie cegos nauczyc czyli idziesz gdzies ktos cie tam przygarnia i pokazuje to i owo a nie ****a isc do US zeby od******lac jakies murzynskie zajęcia za tych co za to dostaja kase typu za******lanie po korytarzach albo segregowanie ich *******niku w papierach FAKOF i prosze bez cisnien ze to fajnie w CV wyglada bo równie dobrze wyglada wolontariat w zoo

Znawca -

Young2
 Wysłana - 19 lipiec 2010 11:53      [zgłoszenie naruszenia]

jestes pewien na 100% ze wezma Cie na ten staz ?
ja spelnialem wszystkie warunki, tez juz bylo wszystko zaklepane, tylko wypelnic formalnosci, wniosek itp.
teraz, po 2 tyg. zadzwonili ze niestety nie biora nikogo bo nie ma pieniedzy na stazystow

ze stazami w urzedzie roznie jest
np. w sadzie jest przeyebane, bo stazysci odpyerdalaja najgorsza murzynska robote, caly czas na nogach latasz z papierami itp., a znowu w izbie skarbowej kumpel siedzial na dupie 8h grajac na komorce, raz na jakis czas robiac ksero paru kartek

generalnie jezeli nie studiujesz jakiejs administracji czy prawa to staz w panstwowym urzedzie bym sobie odpuscil. bardziej oplaca sie popytac w firmach w ktorych w przyszlosci chcialbys pracowac i tam odbywac staz...a noz widelec pozniej zatrudnia...

Zmieniony przez - Young2 w dniu 2010-07-19 12:02:01

NiE zNaSz MnIe a OcEnIaĆ cHcEsZ
PoPiErDaLaSz W sWeTeRkU BaNaNoWy fRaJeRKu

roberto 55
Outsider
 Wysłana - 19 lipiec 2010 12:33      [zgłoszenie naruszenia]

Z ciekawości spytam.
Po podjęciu pierwszej pracy na umowę o etat można podjąć staż?

"A teraz pytanie z dziedziny savoir vivre'u - kiedy Cię mijam,
mam się odwrócić dupą czy jajami?"

Znawca -

Dj Tiesto
 Wysłana - 19 lipiec 2010 22:27      [zgłoszenie naruszenia]

j/piotr3

i zastanawiam się po jaki chvj isc na staż żeby grac cały dzień na komórce? to już lepiej w domu siedziec i kombinowac to i owo, mniej odmóżdżające zajęcie

It's a tough world. Be tougher.

Aven777
 Wysłana - 22 lipiec 2010 22:37      [zgłoszenie naruszenia]

Gadacie głupoty,bo mi zazdrościcie...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Staż w urzędzie skarbowym.

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Praca Kielce | umowa zlecenie a zwolnienie lekarskie | Czy jestescie zadowoleni z swojej kariery zawodowej ? | Computer service @ home | Spełni marzenie | Ciaza a umowa o prace | Jaka praca dla 17-tolatka ? | praca w policji | Policealna Szkoła Ochroniarska | Dotacje, fundusze, itd. | przewodnik turystyczny jaka kasa jakie perspektywy? | Obsluga HDS-a | Ankieter telefoniczny | Płacenie kartą w sklepach - korzyść? | Polityka zatrudnienia.. H&M | praca w policji (początki ) | rzwirek | NaFuluWons | stonee15 | Nafuluu | ten komputer zostal | neptas | Xeros | seks aon | bogna sworowska | testovirion | Hauser | nagie zdjecia | Szczecinek | emot2 | kemot2 | L3M0n | lęk | z imprez | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.