FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 879 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Staże + stypendium 
[powiadom znajomego]    
Autor "Staże + stypendium"   

rutek87
 Wysłana - 21 maj 2006 11:22        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam... Skończyłem już szkołę i chciałbym gdzieś się zatrudnić. Wpadło mi w ucho coś takiego, że można zarejestrować się jako bezrobotny poszukujący stażu, i po wyborze pracodawcy dostawać będę pensję (od pracodawcy) + stytpendium dla bezrobotnych w okresie dbywania stażu lub przygotowania do wykonywania zawodu u pracodawcy (100 % zasiłku dla bezrobotnych ). Mam co do tego kilka pytań:
1. Ile może wynosić takie stypendium? (pewnie coś się troszkę zmniejszyło niż w tym linku ( I p.2) [http://www.praca.gov.pl/index.php?page=abc&status=401]
2. Jaki okres czasu musiałbym przebyć staż aby zostać np. handlowcem (to chyba nie tak się nazywa ale mniejsza o to)?
3. Czy są jakieś konkretne wymogi co do firmy zatrudniającej czyli czy musi mieć zapłacone wszystkie podatki itd itp?
4. W III p.3 piszą coś o refundacji kosztów stworzenia miejsca pracy... jeśli ja miałbym być handlowcem (znów to głupie słowo...) to czy np. po refundacji na auto musi firma zakupić nowy samochód czy jest to obojętne czyli liczy się że jest zakupione auto a nie np. komputer (dla przedstawiciela handlowego)

O To już chyba tylke dużo pytań, bardzo proszęo odpowiedzi i wypowiedzi osób które są lub były na takim stażu.

PS> Mój staż nie będzie napewno w biedronce a w zaprzyjaźnionej firmie :)... Prawdopodobnie :)

Pieniondze to nie wszytko...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Staże + stypendium

Warto przeczytać: PILNE!!! Pensja netto a L4 | czy mogę odliczyć studia od podatku | Jaka kara za... | Udzial w pobiciu | Pobieraczek.pl problem | Mam kilka tysięcy złotych i co dalej? %-) | Gnojówa | Mandat | zwolnienie lekarskie - praca | Prawo pracy - wypowiedzenie umowy | Kredyt samochodowy pare pytan | Co moge za to dostac ??? | stypendium socjalne a student samodzielny finansowo | Spadek wyciagniecie czesci pare pytan | rezygnacja z um. ustnej i kwestia zaliczki | Umowa kupna-sprzedaży garażu | elastan | bfstan | Żydzi | Polskie Celebrities | NAGIE ZDJĘCIA | goodgame empire | gry | peja | the weeknd | olewnik | wytrysk | pierwszy | fl studio | studio | muzyka | IBS | drażli | kliczko | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.