FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemylenia seks

∑ temat zosta odczytany 6458 razy ¬

ROZRYWKA | Pasje i podre - mae i due
Staffordshire bullterier . . . 
[powiadom znajomego]    
Autor "Staffordshire bullterier . . ."   

bambuss
 Wysana - 11 luty 2005 21:45        | zgo naruszenie regulaminu

Sprawd swoje BMI

czesc nie wiedzialem gdzie zamiescic temat to zamieszczam tutaj :P
no wiec interesuje mnie cena tych pieskow i gdzie mozna je kupic na podlasiu najlepiej...

Ratyn
 Wysana - 7 marzec 2005 11:55      [zgoszenie naruszenia]

Ceny s ruzne jednak stafiki s drosze od amstafw ich cena bez rodowodu wacha si w Granicach 500z. A z rodowodem w zalenoci od Hodowli jej dowiadczenia i osigni...

Nie sztuk jest bi sztuk jest si broni nierobic napastnikowi krzywdy.

WFH85
 Wysana - 7 marzec 2005 17:33      [zgoszenie naruszenia]

Witam
jesli szukasz informacji o staffikach to polecam [www.sbt-info.com.pl]
tam znajdziesz duzo interesujcych wiadomosci o tej rasie, o konkretnych psach i hodowlach. Ja mam suczke z hodowli Berserker i gorco polecam. NIedawno urodzily sie tam szczenieta po tej samej matce co moja suka i po bardzo dobrym ojcu . Staffikow bez rodowodu nie polecam w zadnym wypadku. Lepiej odoy troche grosza i kupi psa z hodowli, z udokumentowanym pochodzeniem. Czesto w hodowlach mozna kupi bardzo dobrego eksterierowo i pod wzgledem psychiki psa ale z jaks wad ktra wyklucza go z wystaw (np wnetrostwo, niedozwolone we wzorcu umaszczenie itp) po duzo nizszej cenie. Na prawde warto poszukac i kupi psa z dobrej hodowli zarejestrowanej w Zwizku Kynologicznym. Same staffiki to silne psy wiec przed zakupem polecabym duzo czytania na ich temat i na temat wychowywania psow. Pamietaj jednak ze z ksiazek nie dowiesz sie wszystkiego, nie znajdziesz tam uniwersalnej recepty. Terriery typu bull niechetnie poddaj sie takiej tresurze jak chociazby owczarki niemieckie. Staffikowi szybko znudzi sie powtarzanie przez dluzszy czas jednej komendy. Najlepiej by bylo gdybys sam zobaczyl staffika na zywo, w czasie zabawy i poznal go blizej zanim zdecydujesz sie kupic psa. Pamietaj ze pozostanie on z Tob przez dluuugi czas. Przygotuj sie tez na straty w mieszkaniu ( szczeniaki potrafi byc niezbyt delikatne ) i czeste spacery.

a na fotce moja sunia. sezon wystawowy mielismy zaczc w katowicach ale okazalo sie ze pokazemy j dopiero w Warszawie , pozniej Nowy Dwr, Opole , d i zobaczymy co dalej

By zwycionym i nie ulec to zwycistwo.
Zwyciy i spocz na laurach to klska.
Tylko (L)

j22blubo
 Wysana - 12 kwiecie 2005 01:31       [zgoszenie naruszenia]

czemu akurat ta odmiana rasy o wiele adniejsze s americanstaffordshire teriery i cena nizsza bez rodowodu za samca jakies 300 pln a za suczke 250 sam mam tego psiaka jest bardzo delikatna i je pudelki na niadanie a niedziwedzie na obiad :]

[Powiadom mnie, jeli kto odpowie na ten artyku.]

Przegld tygodnia

Staffordshire bullterier . . .