FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4086 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Stara szkoła dobrych manier... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Stara szkoła dobrych manier..."   

red78
 Wysłana - 4 grudzień 2005 09:42      [zgłoszenie naruszenia]

wark: kto to napisal? facet czy kobieta?

Siedzę i myślę... :)P

Specjalista -

Wark
 Wysłana - 4 grudzień 2005 09:48      [zgłoszenie naruszenia]

podejrzewam ze facet...Skąd kobieta by wiedziała tyle o nas? Na pewno jakis ich specjalista

Wark
 Wysłana - 4 grudzień 2005 09:49      [zgłoszenie naruszenia]

Bo widzisz w podpisie pod artem jest tylko "MH"

VLAD.IV
 Wysłana - 4 grudzień 2005 09:53      [zgłoszenie naruszenia]

ja uwazam, ze kobieta - bo wlasnie ten art przedstawia takie chore i niemozliwe do spelnienia wymagania jakie niektore z nich nam stawiaja

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

Wark
 Wysłana - 4 grudzień 2005 10:07      [zgłoszenie naruszenia]

VLAD po częsci sie zgadzam,ale nie do konca..Art tez ukazuje zachowanie tzw.dobrych manier ,które naprawde mogą przydać sie kazdemu Hmm nie wiem jak to nazwać..Chodzi o to ze często takie rzeczy sie przydają w zyciu codziennym.I to ludziom w róznym wieku nie tylko tym starszym,ale i też młodszym.Czytając taki art. wiadomo ze kazdy w to musi włożyć troche swojego zdania przeciez wiadomo ze nie przeczytam zeby mówić często "dziekuje" i nie bede biegał po bloku i wszystkim sie kłaniał..poprostu odbieram to jako pewne wskazówki..

VLAD.IV
 Wysłana - 4 grudzień 2005 10:11      [zgłoszenie naruszenia]

stary - ja zawsze mam cala mase takich dobrych manier... i fatalnie na tym wychodze...
bo kobiety wolą s.k.u.r.w.i.e.l.i

Open Valhalla's Door
Hail Gods Of War

Ekspert -

Wark
 Wysłana - 4 grudzień 2005 10:22      [zgłoszenie naruszenia]

"..bo kobiety wolą s.k.u.r.w.i.e.l.i .." - Mozesz mi to sprościc?Co to znaczy wolą s.k.u.r.w.i.e.l.i.? I tak na marginesie to niechciałbym zeby to sie tyczyło wszystkich bo nie chce sie rochodzić ze swoją.Chociaż sam czasem też sie zachowuje jak s.k.u.r.w.i.e.l ale to juz chyba w kazdego naturze...Kazdy ma w sobie troche z takiego s.k.u.r.w.i.e.l.a tak jak jakas kolezanka gdzieś pisała ze kazda kobieta ma w sobie k.u.r.w.e.

VLAD.IV
 Wysłana - 4 grudzień 2005 10:27      [zgłoszenie naruszenia]

jezeli będziesz dla kobiet dobry, mily, czuly, bedziesz ją kochał szanowal, nie bedziesz jej zdraszal, bedziesz pamital o wszelkich zasadach, kulturze i uprzejmosci..
to zostawi Cie dla goscia, ktory bedzie ją olewal, bedzie żył na jej koszt, bedzie ją zdradzał i mial w dupie..
To nie jest generalna zasada, ale sprawdza sie nad wyraz czesto

Open Valhalla's Door
Hail Gods Of War

Ekspert -

czanymotyl
 Wysłana - 4 grudzień 2005 10:35      [zgłoszenie naruszenia]

jak jesteś dobrze wychowany, bedziesz tego przestrzegał, nie czytajać tego arta, polegajać na sobie

%-)

Specjalista -

Wark
 Wysłana - 4 grudzień 2005 10:37      [zgłoszenie naruszenia]

no możliwe..dlatego trzeba umieć tak robić zeby nie być jak pantofel ale też nie jak chamidło jakies.Przynajmniej ja mam taki charakter..Jezeli widze ze dziewczyna ma w tyłku mnie to staram sie też "wyluzować" bo pomimo ze ją kocham to chyba ona też musi dawać cos od siebie.Ale grzeczny też staram sie być..odprowadze do domu,powiem ze kocham i takie tam ******ły

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Stara szkoła dobrych manier...

Strony: 1 2 3 4 5 6 7