FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4085 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Stara szkoła dobrych manier... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Stara szkoła dobrych manier..."   

korian
 Wysłana - 4 grudzień 2005 13:10      [zgłoszenie naruszenia]

"Odp.Mens Health jesli o to Ci chodzi pisane było juz wczesniej" O to mi chodziło, źródło zawsze podaje się na końcu. Ja nie zauważyłem.
Nie wiem gdzie bym to dał, ale jak tak dalej pójdzie to przepisy na placek wiśniowy będziecie umieszczać w Seksie. W końcu komuś się wiśnie mogą tak kojarzyć. Pzdr.

Ekspert -

Wark
 Wysłana - 4 grudzień 2005 13:31      [zgłoszenie naruszenia]

korian taka włąsnie odpowiedz jest napisana przez reda pod tym artem..czyli jakby niepatrzeć prawie na końcu No a mógłbys mi powiedzieć gdzie Ty byś dał taki temat? Ja dział sex nie odbieram ścisle z sexem ale też z podobnymi sprawami jak relacje damsko-męskie,problemy dojrzewania(były takie tematy gdzieś) itp.więc nie widze powodu aby takiego arta nie umieścić w tym dziale..No ale to nie ja jestem moderatorem więc moze i masz racje..PZDR.

korian
 Wysłana - 4 grudzień 2005 14:15      [zgłoszenie naruszenia]

Masz rację. Czepiam się.

Ekspert -

slaweh
 Wysłana - 4 grudzień 2005 16:00      [zgłoszenie naruszenia]

Ten artykuł można przeczytać i.... iść na piwo. Przecież tu nie ma nic nowego napisane. Nikt się nie zmieni po przeczytaniu tego. Nie wiem dlaczego to tutaj umieściłeś ale to się nie nadaje do tego działu.

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -

Wark
 Wysłana - 4 grudzień 2005 17:07      [zgłoszenie naruszenia]

slaweh to czekam na propozycje do jakiego działu sie nadaje ten art. moze i do hydeparku..mozliwe..Nikt Ci sie nie kaze zmieniać po przeczytaniu tego arta.Jesli myślisz ze po to go dałem zeby po przeczytaniu kazdy sie zmieniał to masz dziwne jakieś myślenie..Jak przeczytasz artykuł w gazecie o zachowaniach kiboli to też odbierasz to jakby ktoś napisał po to zebyś sie stal kibolem????:/:/ehh...

red78
 Wysłana - 4 grudzień 2005 19:04      [zgłoszenie naruszenia]

A to jest art. o dobrym zachowaniu na codzien a nie tylko przy kobiecie
Swieta racja.

Siedzę i myślę... :)P

Specjalista -

slaweh
 Wysłana - 4 grudzień 2005 19:17      [zgłoszenie naruszenia]

nie mówię żeby ktoś się zmieniał po przeczytaniu tego, ale napisałeś o takich zasadach które każdy(chyba)zna. Moim zdaniem nie było sensu pisania tego a zwłaszcza w tym dziale. To jest moje zdanie, możesz się z nim nie zgadzać. Ale po to jest forum żeby pisać to co się chce, czy się komuś podoba czy nie.

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -

ples
 Wysłana - 4 grudzień 2005 22:24      [zgłoszenie naruszenia]

VLADEK
lubie to, co piszesz.
Fajny jestes.
masz za to soga.

"god, please give us back Tupac and we will trade you Justin Beiber"

"nieistnienie jest atrybutem zaszczytnym, przysługującym także Bogu i sprawiedliwości”

Wark
 Wysłana - 4 grudzień 2005 22:26      [zgłoszenie naruszenia]

"Nikt się nie zmieni po przeczytaniu tego." - a mi sie wydaje ze tak pisałeś Być moze ja zle zinterpretowałem Tylko wiesz nie to zebym bronił swojej racji tylko chodzi o to ze czasem takie zestawienie wszystkiego jest pomocne przy robieniu takich "swoich" porządków w głowie i takiej własnej oceny siebie(co zmienić itp.)Mi sie przynajmniej tak wydaje i lubie przeczytać czasem taki artykuł..wole takie rzeczy czytać niż kolejną historie Zosi15 z Bravo Co nie wie jak dać buzi swojemu chłopakowi

Eska
 Wysłana - 5 grudzień 2005 01:36      [zgłoszenie naruszenia]

co to za glupoty znowu

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Stara szkoła dobrych manier...

Strony: 1 2 3 4 5 6 7