FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 11031 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Stare raszple-młode fjutki 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Stare raszple-młode fjutki"   

Sieiera
 Wysłana - 14 marzec 2011 01:40        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Szukałem podobnego tematu i nieznalazłem wiec zakładam gdyż nurtuje mnie pewna sprawa.Domyślam sie ze niema tu kobiet po 30stce ale siedza tu różni ludzie wiec moze ktoś mi madrze wytłumaczy.Zdarzyło mi sie w moim młodym życiu byc uwodzonym przez duzo starsze kobiety 28-36 lat i nieukrywam ze ciekawość oraz hormony czasami wygrały z rozumem więc pare razy wylądowalem z nimi w łóżku,tylko że zamiast grzecznie sie rozstać nad ranem one miały juz plan na wpólne życie,zwiazek i hvj wie co jeszcze(mężatek nieruszałem).Powiedzcie mi czego dojrzałe kobiety często wychowujace dzieci szukają u 18-22 letnich chłopaków nierzadko mieszkajacymi z rodzicami,z marną pracą i 20 letnim samochodem?To że chcą sie pobzykać z małolatem to wiem ale chodzi mi o te które wplątują sie z takimi w poważne zwiazki (wspólne mieszkanie,przedstawienie rodzinie,znajomym).Mam nadzieje ze napisałem zrozumiale ale pózna godzina robi swoje

Zmieniony przez - Sieiera w dniu 2011-03-14 01:45:36

Sutener

bluem
 Wysłana - 14 marzec 2011 02:48      [zgłoszenie naruszenia]

Takie to już raczej mało kto chce więc myślą, że dobrym sexem zawrócą Ci w głowie... bo jak to wygląda, samotna mama, stara panna itp.

krytykant
 Wysłana - 14 marzec 2011 02:51      [zgłoszenie naruszenia]

miałem na warsztacie 4 sztuki i jedno co mogę powiedzieć to to, że samotne laski powyżej 27 roku życia są tak zdesperowane, że aż żałosne. Nigdy więcej starszej laski.

Bez gwiazdy nie ma jazdy.

Znawca -

zbys
Elektronika
 Wysłana - 14 marzec 2011 03:57      [zgłoszenie naruszenia]

Mialem do czynienia ze starsza od siebie mezatka i ten sam problem - powazne plany, itd ... Do konca nie wiem, dlaczego leciala na mlodego chlopaka jeszcze w technikum, co prawda jej maz mial wypadek na motocyklu i do seksu sie nie nadawal, ale tak byla dobrze starsza.

Z drugiej strony mialem niezla wygodke i calkiem dobry seks ile tylko mi sie zachcialo. Trawalo to troche, az poznalem dziewczyne w swoim wieku i skonczylo sie.

Tym niemniej nie odbylo sie bez zgrzytow, jakos dowiedziala sie gdzie pracuje ojciec dziewczyny i zaatakowala go przy wysciu z pracy: "Pana corka uwodzi mi mojego meza!". A pozniej samobojstwem grozila. Taka byla zdesperowana. Tak wiec uwazaj.

Lepsze jest wrogiem dobrego!

Kościół NIE jest po to by pomagać biednym - jest po to aby pomagać w ich zbawieniu!

Lunar
 Wysłana - 14 marzec 2011 15:42      [zgłoszenie naruszenia]

miałem na warsztacie 4 sztuki i jedno co mogę powiedzieć to to, że samotne laski powyżej 27 roku życia są tak zdesperowane, że aż żałosne. Nigdy więcej starszej laski.

Przeciętne może i tak.

Temat raczej do miłości, tam jest o relacjach.

Zmieniony przez - Lunar w dniu 2011-03-14 15:42:34

"Pieprzyć to ja się chcę z tysiącem kobiet, ale kochać tylko z tobą."
[www.alterkino.org] - kino ludzi myślących

Znawca -

solones
 Wysłana - 14 marzec 2011 15:49      [zgłoszenie naruszenia]

na starej piczy młody chvj się ćwiczy

Zmieniony przez - solones w dniu 2011-03-14 15:49:16

shogun2111
 Wysłana - 14 marzec 2011 15:51      [zgłoszenie naruszenia]

własnie !

[http://www.youtube.com/watch?v=PvU8mIOQhnM]
kazda dupa ma kvrestwo we krwii, tylko u jednych ta krew szybciej krazy EHEHE

Ekspert -

kalooka
 Wysłana - 14 marzec 2011 16:45      [zgłoszenie naruszenia]

Raz poszedlem do innego klubu niz zwykle i strasznie sie zdziwilem jak takie ok 28 letnie sa latwe.
Generalnie bez zbednego *******enia,od razu wiedziala po co tu przyszedlem;wiec jestem na tak.

Lunar
 Wysłana - 14 marzec 2011 16:47      [zgłoszenie naruszenia]

Z klubu to pewnie i same podrywają desperatki.
Ale takie 30-latki które coś osiągnęły i sobą reprezentują, to szukają konkretnego faceta, a nie chłopczyka.

Dlaczego kuźwa w tym dziale za reprezentantów stawia się ofiary losu z klubów.

Zmieniony przez - Lunar w dniu 2011-03-14 16:48:31

"Pieprzyć to ja się chcę z tysiącem kobiet, ale kochać tylko z tobą."
[www.alterkino.org] - kino ludzi myślących

Znawca -

kalooka
 Wysłana - 14 marzec 2011 17:00      [zgłoszenie naruszenia]

nie wazne

Zmieniony przez - kalooka w dniu 2011-03-14 17:01:02

MaximusRex
 Wysłana - 14 marzec 2011 17:01      [zgłoszenie naruszenia]

Dokladnie jak Lunar napisal.

laski po 30, lub po 35 cos osiagnely, i wiedza czego szukaja, mezczyzny przy ktorym sie beda czuly bezpiecznie. Juz duzo w zyciu widzialy i ... nie trzeba ich zazwyczaj namawiac wiele razy do sexu bo po 30-ce temperament u kobiet wzrasta
a i wiekszosc moralnych barier jest juz w tym wieku pokonana.

Ale na moj gust nie szukaja do trwalego zwiazku szczczeniakow ktorym sie wydaje ze penis jest najwazniejszy.

Zmieniony przez - MaximusRex w dniu 2011-03-14 17:08:01

[http://www.insomnia.pl/%5BArt%5D_Facet_z_syndromem_CI*PCI-t654233.html]
*non est beatus, esse se qui non putat*
*nie jest szczęśliwy, kto się za szczęśliwego nie uważa.*
*Seneka za Publiliuszem Syrusem*

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 11 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Stare raszple-młode fjutki

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Warto przeczytać: nasz swiat -a moja opowiesc :) | Różnica wieku | Młydło i plemiki. | nieplanowana ciaza | Atak na doline miłości:) | Dwie kobiety | Co daje teściu na wacka.... | Jakie pozycje dla słabiej wyposazonych panów | erotyczny wieczór-do Panów | CZY TO MA SENS???? | Ciąża, a śluz kobiety | Uwaga w okolicach Krakowa :D | Jak przedłuzyć przyjemnosć? | Pocałunek... | Pigułki= nie chce mi się | odgłosy... | dieta na masę | informatyk | rozrywka | Imprezy | Problemy | Zagadki | bar | big brother | amazonki | zdjęcia plaża | facebook | znane polki | stringi | die antwoord | oulu | sfd | suplementy | Testoviron | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.