FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 8193 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zakup kontrolowany
Stary Fiat Panda / Seat Marbella - co myslicie 
[powiadom znajomego]    
Autor "Stary Fiat Panda / Seat Marbella - co myslicie"   

Pyszny...
 Wysłana - 6 luty 2009 15:24        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Jeszcze jest co prawda troche czasu , auto bede kupowal po wakacjach.Ale warto juz sie zastanowic.

Ja bym wolal wieksze auto, ale potrzebuje auto ktore malo pali, za ktore bede placil niskie oc
Najpopularniejsze samochody tego typu to 126p, CC , Tico i Matiz.

Ale ja wole cos bardziej wyszukanego , czego jest mniej na drogach.
I wlasnie przychodzi mi do glowy Panda z okolo 1995 lub bizniaczy Seat Marbella.Myslalem jeszcze nad Lancia Y10 ale to juz inna para kaloszy

Od wielkosci samochodu, poj. silnika zalezy , czy rodzina dorzuci mi sie do samochodu. Nie jestem jednak bogatym synkiem ktory ma wszystko na tacy - sam tez pracuje.

Na naprawy budzet w miare bede mial.
Sporo czesci pasuje ponoc od Uno i ogolnie popularnych modeli fiata.
Auto mi jest potrzebne na dojazdy codziennie 50km , i czasami dalsze trasy.
Docelowo mam nim jezdzic rok ,po czym zmienic na cos wiekszego.

I mam teraz pytanie - czy mial ktos do czynienia z tymi autami , jezdzil ktos, i ogolnie jaka jest wasza opinia

Zmieniony przez - Pyszny... w dniu 2009-02-06 15:28:24

jakub891
 Wysłana - 6 luty 2009 15:51      [zgłoszenie naruszenia]

moze r5?:P

szósty zmysł.

Znawca -

Pyszny...
 Wysłana - 6 luty 2009 15:55      [zgłoszenie naruszenia]

Renowka piatka w sumie spelnia moje wymagania,i tez ich jest coraz mniej. Ale jakos R5 mi nie podchodzi. Citroen Ax juz predzej , ale tez niebardzawo

Chociaz jakbym trafil na odpowiedni egzemplarz , to i R5 daje rade.

Zmieniony przez - Pyszny... w dniu 2009-02-06 15:57:50

jonny7
 Wysłana - 6 luty 2009 16:06      [zgłoszenie naruszenia]

Pyszny...
 Wysłana - 6 luty 2009 16:15      [zgłoszenie naruszenia]

Znajomy mial swego czasu Peugeota 306 1.4 z 1997 i bardzo sobie chwalil. I nawet bym mial co prawda te 5.000zl na samochod , a stare Pandy/Marbelle chodza po tyle co Cinquecento , czy R5.Ale i do auta za 2 tys. i do auta za 5 trzeba bedzie dokladac. Wiec ja wole kupic zadbane male auto ,tak samo mlode , i miec z czego dokladac. A cos wiekszego za rok. Peugeot 106 jakos mi nie przypada do gustu , 205 tez , a 309 i 306 za duze.

I nie chce nic z niemieckich. Zreszta to bez roznicy , bo Fiat Panda z 1994 ma porownywalnie prosta konstrukcje , co Opel Corsa z 1992.A jest sto razy ladniejszy.Ja tam lubie kanciaste auta

Co drugi Seat Marbella na allegro ma gaz. Wiec mam pytanie , czy silnik o poj. 903 w tych autach dobrze znosi gaz

Zmieniony przez - Pyszny... w dniu 2009-02-06 16:18:20

Zmieniony przez - Pyszny... w dniu 2009-02-06 16:23:05

Ewuńcia
 Wysłana - 6 luty 2009 16:24      [zgłoszenie naruszenia]

Mam Fiata - ale Bravo. Zdecydowanie Fiacików NIEEEEE POLECAM!!! Nigdy już nie kupię samochodu tej marki! Może tanie - ale drugie tyle kosztują naprawy!

Pyszny...
 Wysłana - 6 luty 2009 16:30      [zgłoszenie naruszenia]

W przypadku samochoow ktorych konstrukcja siega lat 80 , czesci z niemiec jest chyba sporo , a naprawy tez pewnie tak jak Uno czy Cc ,ktore , jako ze byly tez montowane w polsce , mi sie opatrzyly

Bravy nigdy bym nie kupil.Zreszta i tak nie ten przedzial cenowy.
Ale nad BISEM jeszcze mysle.

Zmieniony przez - Pyszny... w dniu 2009-02-06 16:34:38

whego
 Wysłana - 6 luty 2009 16:47      [zgłoszenie naruszenia]

Ja też mam Bravo i polecam Mam w domu jeszcze Punto II FL, którego też polecam Za to Panda nigdy nie była godna polecenia

Mikhaił
 Wysłana - 6 luty 2009 17:04      [zgłoszenie naruszenia]

corse B 1.2

playman
 Wysłana - 6 luty 2009 17:16      [zgłoszenie naruszenia]

****a, żadna marbella ani panda !! może jakieś w miare zadbane uno ? albo jeśli masz te 2k do kadet albo troche droższa astra ...

Zmieniony przez - playman w dniu 2009-02-06 17:18:01

20.05.2006 - 01.04.2019 [*]

Specjalista -

Pyszny...
 Wysłana - 6 luty 2009 17:34      [zgłoszenie naruszenia]

Uno mi sie nie podoba

kadett , astra

Tez jakos nie bardzo.

Lancia Y10 jeszcze moze ,prawie to samo co cinquecento, jesli te wymienione przeze mnie odradzacie. Ale nie widzialem takich na gaz , a na rok mi sie nie oplaca instalacji montowac, zreszta wyniosla by mnie tyle co samochod

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Stary Fiat Panda / Seat Marbella - co myslicie

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: To teraz ja :) Auto od 6000 zł do 13000 zł | DUŻY do 15tyś | Do 30 tys. 7 osobowy w dieslu ? Galaxy, 807, Touran? | Na dalekie trasy do 2500-3000 | 20 tys, taki który mało straci na wartości | Pierwsze-drugie auto, do 20 tys. | Nissan czy Ford | Jutro jade ogladac lanosa....na co zwracac uwage? | Sedan do 12k | Furka do 1200zl ;)) | auto do 14 k zl | nowy/używany element karoserii do do opla astra f 93r potrzebuje | do 12 tysiąców | Renault czy Peugeot-opinie | Samochód do 17k dla mamy | z niemiec | disciples crack | ojciec chrzestny | maniekma1 | maszynka | samoobrona | malycyc | zatek | SUMIENIE | żydów zabitych | inżynieria środowiska | kaloryfer | perfumy | zakir | dwie laski w ckm | dwie w ckm | dwie w ckm | browiec666 | narkotyki | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.