FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4252 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | HYDEPARK
Status prawny POPKA w Polsce 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Status prawny POPKA w Polsce"   

WojTAS7
 Wysłana - 3 czerwiec 2015 20:19        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Temat na chwilę.

Dzisiaj w oczy rzucił mi się plakat informujący o koncercie Popa, Borixona i AliBaby z taką rozpiską:

Pomyślałem sobie - "WTF, Popek w Polsce?"

Kiedyś był taki pomysł, by Pop zawalczył w Polsce w MMA, ale niby ze względu na to, że tu jest poszukiwany to nie było to możliwe. Czytałem kiedyś, że Popek pobił jakąś osobę, chyba nawet ze skutkiem śmiertelnym i za to siedział parę lat. Potem wyszedł i chyba znowu coś przeskrobał, po czym wy*******ił do Anglii. No i teraz będzie sobie śmigał po PL.

Ktoś coś wie? Doszło do jakiegoś przedawnienia czy jaki c***?

Ekspert -

bread
CHAM I KUTAS
 Wysłana - 3 czerwiec 2015 20:29      [zgłoszenie naruszenia]

Gdyby był ścigany w polszy, to chyba nie byłoby problemu ze ściągnięciem go z UK do ojczyzny.

ŚMIERĆ FRAJEROM!

Ekspert -

Rinokot
 Wysłana - 3 czerwiec 2015 20:30      [zgłoszenie naruszenia]

kórwa 3.06 to dziś.
Nie mogłeś tego wcześniej znaleźć i wkleić?

Jedyny znawca filmowy na forum.

Ekspert -

Patryqq
 Wysłana - 3 czerwiec 2015 20:31      [zgłoszenie naruszenia]

Gdzieś mi się mignelo na portalu że popka na koncertach w Polsce będzie można zobaczyć tylko przez Skype na ekranie

Nice boys don't play rock'n'roll...

Ekspert -

WojTAS7
 Wysłana - 3 czerwiec 2015 20:41      [zgłoszenie naruszenia]

Nie zartuj

@Rino

kórwa3.06 to dziś.
Nie mogłeś tego wcześniej znaleźć i wkleić?

poszedłbyś? Ja sobie tego szczerze pisząc - nie wyobrażam. Na taki koncert ściągnie niepojęta patologia.

@bread

Gdyby był ścigany w polszy, to chyba nie byłoby problemu ze ściągnięciem go z UK do ojczyzny.

Też tak myślę, ale nie znam całej tej sprawy. Stąd ten temat ;)

Zmieniony przez - WojTAS7 w dniu 2015-06-03 20:46:18

Ekspert -

Patryqq
 Wysłana - 3 czerwiec 2015 20:43      [zgłoszenie naruszenia]

Nie pamiętam już gdzie to czytałem ale był jakiś artykuł odnośnie afery z gangiem Albanii na dyskotece w podstawówce i tam pisali, że na koncertach borixon z robertem będą normalnie a popka będą wyświetlać na ekranie przez Skype ze względu na zatargi z prawem właśnie

Edit:
[natemat.pl/143653,pi-a-nad-glowa-krec-d-a-swoja-czyli-gang-albanii-na-dyskotece-w-podstawowce]

Zmieniony przez - Patryqq w dniu 2015-06-03 20:48:50

Zmieniony przez - Patryqq w dniu 2015-06-03 20:49:16

Nice boys don't play rock'n'roll...

Ekspert -

WojTAS7
 Wysłana - 3 czerwiec 2015 20:49      [zgłoszenie naruszenia]

no cóż, taką sytuację najlepiej obrazuje emotka ' ' podniesiona do nieskończoności.

Zmieniony przez - WojTAS7 w dniu 2015-06-03 20:49:51

Ekspert -

ultegra
 Wysłana - 3 czerwiec 2015 20:49      [zgłoszenie naruszenia]

Popek będzie, ale na telebimie on-line.
Myślę mimo to, że jego obecne życie poza prawem to szopka do nakręcania wizerunku. ENA działa również w UK, a z jego popularnością namierzenie go to kwestia minut.

Znawca -

mlkv
 Wysłana - 3 czerwiec 2015 20:53      [zgłoszenie naruszenia]

Typ jest cały wydziarany, skoksowany i ma zamiast normalnych białek oczu jakieś czarne chvjstwo.

Jest do znalezienia na pstryknięcie małym palcem i do deportu jakby ktoś Go szukał, bo deport z UK do PL działa od lat i ściągają ludzi co się tam ukrywają.

Przykładowo Mojego dawnego kolegę znaleźli po 8miu chyba latach pomimo zmiany papierów i braku takiego wydziarania, musiał wrócić odsiedzieć Swoje w Polsce.

Zwykła otoczka służąca lepszej sprzedazy piórników wśród małolatów przed sezonem szkolnym. No chyba że Go ścigają za kradzież batonika "Prince Polo" z Biedy i brak kasowania biletu w komunikacji miejskiej, to może się nikomu nie chcieć.

Zmieniony przez - mlkv w dniu 2015-06-03 20:54:44

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -

WojTAS7
 Wysłana - 3 czerwiec 2015 20:53      [zgłoszenie naruszenia]

No nie sposób się nie zgodzić.

Wyobrażacie sobie jednak co by było, gdyby Popek był fizycznie obecny na koncertach w PL? Fejsbuki i inne portale społecznościowe zalałyby selfies z Królem Gangu Albanii. Ludzie to by czekali pewnie godzinami, żeby zrobić sobie zdjęcie z typem, co ma pokiereszowany ryj i wytatuowane oczy.

edit - pisane przed przeczytaniem postu mlkv

Zmieniony przez - WojTAS7 w dniu 2015-06-03 20:54:29

Ekspert -

INSOMNIA
 Wysłana - 3 czerwiec 2015 20:56      [zgłoszenie naruszenia]

niewiem kto jest tam wieksza porazka, popek, ich publika, czy ta pyzda robercik m. borex to juz wogole noskill zyciowy, przygarneli go do bandy z listosci

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Status prawny POPKA w Polsce

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: CHYBA ICH DO KONCA ********** - POZNAŃ | Konto na RAPIDZIE za darmo | szybkie pytanie o wysyłanie listu z dziekanatu | podobne strony, mecze na zywo | wymiana grosiwa na banknoty | Neocube | Konkurs literacki Inso-WYNIKI!!!! | Fana w TELEWIZJI :O:O | UKASZZZZZZZZZ STO LAT I DLUGIEGO SIURKA %) | Nauczycielka robi striptiz w szkole :)... | zmiana lacza internetowego | Nauczycielka skazana za 50 gwałtów na uczennicy | SPV m600 | 40 mln w dużym lotku. [ 8 . 13 . 18 . 21 . 24 . 47 ] | Obama na wiki... | DOM NA SYLWESTRA !!! | BagOfBones | lipiny | metylofenidat | rocco invades poland | dx2 | Ray Ban | Yaz | wypadek na zakrzówku | polki nago w playboyu i ckm | vodoo | fake hash | siwe wlosy | Andrzey | 3 wojna A]wiatowa | biaA,ko | drogA3wka | Watchdog | graffiti | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.