FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4329 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
Stephen King (matura ustna z polskiego) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Stephen King (matura ustna z polskiego)"   

grecka
 Wysłana - 2 luty 2009 13:14        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Siema.. mam mały problem z prezentacja na mature ustna z polskiego.. jakoś tak nie bardzo wiem od czego zacząć i jak ta prezentacja miałaby wygladać, żeby była w miare ciekawa i nie nudziła..

Pełny temat to : 'Źródła niesłabnącej popularności dzieł Stephena Kinga. Omów zagadnienie odwołując się do wybranych tektów pisarza'.

Hmm może ktoś mógłby mi poradzić od czego najlepiej byłoby zacząc, co tam umieścić, może do jakich ksiązek odwołać.. itp..
a może ktoś pisał taka prace lub interesuje sie twórczościa Stephena Kinga i ma jakieś ciekawe pomysły..
Z góry dzieki za pomoc ;)

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 2 luty 2009 17:55      [zgłoszenie naruszenia]

Po co wybierałaś taki temat, o którym nie masz pojęcia?

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

reavan
 Wysłana - 2 luty 2009 18:47      [zgłoszenie naruszenia]

Jeśli znasz jego twórczość to bez problemu omówisz ten temat.

Rianonn
 Wysłana - 2 luty 2009 18:53      [zgłoszenie naruszenia]

Ze swej strony mogę tylko książki polecić, które najbardziej przypadły mi do gustu:
- "Bezsenność"
- "Lśnienie"
- "Sklepik z marzeniami" bądź "Miasteczko Salem"

So Excuse me if I have/some place in my mind/where I go time to time.

ziemon
LADY
 Wysłana - 3 luty 2009 13:29      [zgłoszenie naruszenia]

stephen king na matturze, ho ho, czasy się zmieniają

[cafewitteveen.files.wordpress.com/2011/09/b5rip.jpg?w=419&h=334]

Without data you are just another person with an opinion.

grecka
 Wysłana - 3 luty 2009 14:02      [zgłoszenie naruszenia]

ależ ja nie napisałam, że nie mam o nim pojęcia, tylko że głównym problemem jest to, że nie wiem od czego zacząć i w jaki sposób zaciekawić komisje, bądź zaskoczyć ich czymś co zrobiłoby wrażenie..
Prosze o odp ludzi, którzy mogliby mi w czymś pomóc, a nie tych którzy nie wnosza nic do tamtu ot co..

Teraz moje pytanie.. czy powinnam odnieść sie też do filmów powstałych na podstawie jego książek?
Czy wystarczyłoby gdybym sie odwołała do 3 jego książek?

Rianonn
 Wysłana - 3 luty 2009 14:17      [zgłoszenie naruszenia]

Można wspomnieć o filmowych adaptacjach "Skazani na Shawshank" i "Zielona Mila" oba są bardzo wzruszające

Rianonn
 Wysłana - 3 luty 2009 14:29       [zgłoszenie naruszenia]

Hmmm bardzo podoba mi się w Kingu skłonność do psychologicznego motywowania postaci, i chociaż jakością swych literackich dokonań i ich ilością przyćmił twórczość całego szeregu innych pisarzy opowieści niesamowitych, to jednak ciągle pozostaję po wrażeniem twórczości Koontza. Zasiadanie z jego dziełem to prawdziwy spacer po enigmatycznych śladach walki dobra ze złem.
Obu niesamowicie lubię

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Stephen King (matura ustna z polskiego)

Warto przeczytać: prezentacja maturalna | Borowski | Metodologia badań - praca magisterska | Dziela sztuki z Cierpiaca Maryja | Ekspresja a poprawność językowa - prezentacja maturalna POMOCY! | zbrodnia i kara | Ogromna prośba | Motyw zabawy oczami malarza i psarza. Omów na wybranych przykładach z różnych epok. | proglomena | Praca maturalna | Przyczyny popularnosci ksiazek - jakie?! Prosze o pomoc | motyw wesela, ślubu,zaręczyn | Granica Z.Nałkowska | Praca maturalna : 'Język Internetu w różnych odsłonach - nicki, emotikony, gramatyka. | Motyw przyjaźni w literaturze. Porównaj różne jej obliczach na wybranych przykładach. | Motyw morderstwa w epice XX wieku | groźby | pulsometr | zdradza | zdradziła | po jakim czasie można zrobić test na hiv | związek na odległość | politechnika rzeszowska | zyczenia na 18 | kolęda | Kawkaz | matka | jak poznałem waszą matkę | żyletki | pittrekk | ProRapSHOT | magisterska magisterską | the funeral | irlandia | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.