FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5091 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Sterylizacja 
[powiadom znajomego]    
Opcja Wyniki Głosuj
Tylko na własne życzenie 
Tylko jako forma kary 
I na życzenie i jako kara 
Jestem całkowicie przeciw 
Nie mam zdania/sprawdzam wyniki 
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
Autor "Sterylizacja"   

Daer
 Wysłana - 25 czerwiec 2005 17:39      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wiem czemu piszesz "wybacz" - ja się nie obrażam, bo i nie mam za co. Po prostu nie wiedziałem, jak możesz zareagować, jak dotąd spotykałem się z negatywnymi reakcjami.

Wiem, że zdania nie zmienisz, ale wolę się rozpisać i wszystko ładnie wytłumaczyć, gdyż nie tylko Ty i ja czytamy te słowa: a może kogoś niezdecydowanego przekonam do swoich racji?

Poza tym nie tylko ładnie, ale i logicznie

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Ekspert -

CTA
bluesuit
 Wysłana - 25 czerwiec 2005 23:40      [zgłoszenie naruszenia]

Dla mnie to głupi temat i dziwie sie że autorem posta jest facet. Przecież to są prymitywne metody, sterylizacja za gwałt? Owszem gwałt jest przestępstwem i za to jest więzienie a nie sterylizacja? To w takim razie złodziejom utniemy ręce, morderców bezwzględnie skarzemy na kare śmierci, skazanych za pobicie należy pobić, tych co spowodują wypadek należy odebrać prawo jazdy? Jeśli takie zasady miały by panować to po pierwsze było by to nie humanitarne często niesprawiedliwe i była by to zabawa w Boga.
I jeszcze raz dziwie sie że osoba z penisem uważa, że pewne przestępstwa zasługują na sterylizację.

P.S. Nie bronie tutaj nikogo i uważam, że kary dla pedofili są za małe ale wg. mnie lepiej puścić pedofila do więzienia żeby schylał sie po mydło niż obciąć mu *****a

Zmieniony przez - CTA w dniu 2005-06-25 23:42:40

Ekspert -

Daer
 Wysłana - 26 czerwiec 2005 01:04      [zgłoszenie naruszenia]

I jeszcze raz dziwie sie że osoba z penisem uważa, że pewne przestępstwa zasługują na sterylizację.

P.S. Nie bronie tutaj nikogo i uważam, że kary dla pedofili są za małe ale wg. mnie lepiej puścić pedofila do więzienia żeby schylał sie po mydło niż obciąć mu *****a

Kolego, sterylizacja to nie kastracja ani pozbawianie penisa. Zmieściłem definicje w drugim poście, warto przeczytać Po sterylizacji dalej można kontynuować życie seksualne, nie można tylko zapłodnić. W wielu krajach stosuje się ją jako metodę antykoncepcji, np. w Wielkiej Brytanii.

To w takim razie złodziejom utniemy ręce, morderców bezwzględnie skarzemy na kare śmierci, skazanych za pobicie należy pobić, tych co spowodują wypadek należy odebrać prawo jazdy?

Z ucięciem ręki to przesada za kradzież to przesada (chociaż w Warszawie jak złapią na kradzieży na stadionie to łamią ręce), ale bezwzględnych morderców powinno się skazywać na śmierć. Z kolei prawo jazdy powinno być odbierane za spowodowanie wypadku, i nie widzę w tym nic niehumanitarnego.

Pozdrawiam

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Ekspert -

CTA
bluesuit
 Wysłana - 26 czerwiec 2005 09:47       [zgłoszenie naruszenia]

No dobra bo troche pomieszały sie mi sie pojęcia i jestem przeciwny kastracji, sterylizacja w sumie mogła by być tylko co to da? Skoro dalej będzie można kontynuować życie seksualne to przecież pedofil dalej będzie mógł popełniać przestępstwa tyle że bez możliwości zapłodnienia. To co dawała by taka kara? Dla zwykłego człowieka mogła by to być straszna kara, któremu zależy na normalnej rodzinie i spłodzeniu własnego dziecka ale dla pedofila? Wątpie że planuje on swoją rodzine.

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Sterylizacja

Strony: 1 2 3 4 5 6