FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5051 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Sterylizacja 
[powiadom znajomego]    
Opcja Wyniki Głosuj
Tylko na własne życzenie 
Tylko jako forma kary 
I na życzenie i jako kara 
Jestem całkowicie przeciw 
Nie mam zdania/sprawdzam wyniki 
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
Autor "Sterylizacja"   

Daer
 Wysłana - 21 czerwiec 2005 18:13    | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Wachałem się, czy dać temat tu czy do Polityki, ale po namyśle dam tutaj, więcej ludzi się wypowie, poza tym bywalcy Polityki tutaj zaglądają.

Co myślicie o sterylizacji? Od razu rozdzielmy dwie opcje: sterylizacja z własnej woli i sterylizacja za karę.

EDIT:
Jako kara - np. za pedofilię, zdradę, gwałt, ucieczke od odpowiedzialności przy nieplanowanej ciąży (jak komentujcie i jesteście na "tak" piszcie też za co)
Na własne życzenie - nie wymaga wyjaśnień
Ja zagłosowałem na "i tak i tak", wyjaśnienia potem.

Zmieniony przez - Daer w dniu 2005-06-21 18:18:47

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Ekspert -

korian
 Wysłana - 21 czerwiec 2005 18:23      [zgłoszenie naruszenia]

zagłosowałem na "Tylko jako forma kary". do dobry pomysł z tymi gwałcicielami i pedofilami.. zawsze to o jednego mniej..

Ekspert -

Daer
 Wysłana - 21 czerwiec 2005 18:30      [zgłoszenie naruszenia]

UBEZPŁODNIENIE , med. chirurgiczny zabieg mający na celu trwałe uniemożliwienie zajścia w ciążę lub pozbawienie zdolności do zapłodnienia, wykonywany u kobiety lub meżczyzny; rozróżnia się 2 metody: b. rzadko stosowaną kastrację, polegającą na usunięciu gonad (jest to ubezpłodnienie nieodwracalne), oraz sterylizację, polegającą u kobiet na chirurgicznym zamknięciu jajowodów drogą brzuszną przez otwarcie jamy otrzewnej, przez pochwę lub laparoskopowo, a u mężczyzn przez podwiązanie nasieniowodów (skutki tych zabiegów mogą być chirurgicznie zlikwidowane). Zabiegi sterylizacji są wykonywane powszechnie w wielu krajach (USA, Niemcy, Australia, Indie, Kanada, Szwecja, Chiny); w Polsce ubezpłodnienie jest dopuszczalne wyłącznie ze wskazań leczn., a żadne inne względy (społ., eugeniczne, antykoncepcyjne) nie pozbawiają zabiegów ubezpłodnienia znamion przestępczości, nawet jeśli zostały wykonane za zgodą lub na żądanie osoby, u której zostały przeprowadzone.

Z PWN, dla jasności.

Ekspert -

MałyWaldus
 Wysłana - 21 czerwiec 2005 18:51      [zgłoszenie naruszenia]

Teoretycznie, sterylizacja ze względów karnych/eugenicznych to czysty zysk dla soleczeństwa. A w praktyce mogła by otworzyć potężne pole do nadużyć, nie uważacie?
PS. Daer, ludzie mieli taki miły, bezmylny dział a ty zmuszasz ich do myslenia:)

Eee... Dupa?

czanymotyl
 Wysłana - 21 czerwiec 2005 18:53      [zgłoszenie naruszenia]

I na życzenie i jako kara, ja zagłosowałem na to, gdzyz moim zdanie jest to opowiednie, chciałem takze zagłosowac "tylko jako kare" wsszyscy wiecie ze chodzi o własnie pedofilów (przede wszystkim) gawałcicieli..itp

moim zdanie powinno sie takich sterylizowac )) dlaczego? sami sobie odpowiedzcie

%-)

Specjalista -

Daer
 Wysłana - 21 czerwiec 2005 18:54      [zgłoszenie naruszenia]

Nie mogę Ci przyznać racji - mogą nie czytać moich tematów/postów
Jakich nadużyć? Szczerze mówiąc nie widzę miejsca na nadużycia ani ich sensu

Ekspert -

Balboa2
 Wysłana - 21 czerwiec 2005 19:03      [zgłoszenie naruszenia]

a jak sie okaze ze pierowtnie skazany za gwalt po latach okaze sie niewinnym???????????????

mixerboss
 Wysłana - 21 czerwiec 2005 19:11      [zgłoszenie naruszenia]

i tak i tak tylko co do tych gwalcicieli pedofili itd to jestem za ta kastracja/sterylizacja zeby im naswet nie stawal

dupa

MałyWaldus
 Wysłana - 21 czerwiec 2005 20:17      [zgłoszenie naruszenia]

Nadużycia - eugenika - sterylizacja "mniej wartosciowych" jednostek itp. - małą szansa, lecz zawsze istnieje. A co do gwałcicieli itp. to uważam że oprócz *kastracji* takie smiecie powinny takze odracowac swoje - czyli dozywocie w kamieniolomach.

Eee... Dupa?

Daer
 Wysłana - 21 czerwiec 2005 20:31      [zgłoszenie naruszenia]

MalyWaldus, ale jednak mała szansa na takie nadużycia, prędzej takie coś grozi przy eutanazji i aborcji.

a jak sie okaze ze pierowtnie skazany za gwalt po latach okaze sie niewinnym???????????????

To może zlikwidujmy sądy i wszelkie kary, bo mogą skazać niewinnie.. Żaden argument.

Ekspert -

MałyWaldus
 Wysłana - 21 czerwiec 2005 23:48      [zgłoszenie naruszenia]

a jak sie okaze ze pierowtnie skazany za gwalt po latach okaze sie niewinnym

To zamiast kastrować - do obozu pracy.

Daer, ja na to wszystko patrzę przez pryzmat przydatności dla Państwa i Narodu - dlatego nie widzę zastosowania dla sterylizacji.

Eee... Dupa?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Sterylizacja

Strony: 1 2 3 4 5 6