FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 945 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Sterylizacja - temat "trzydniowy" 
[powiadom znajomego]    
Autor "Sterylizacja - temat "trzydniowy""   

Daer
 Wysłana - 24 czerwiec 2005 21:38        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Proszę moderatorów o skasowanie tematu za trzy dni

A póki jest to informuję, że w dziale "Seks" poruszyłem temat, z którego wywiązała się ciekawsza dyskusja aniżeli myślałem, zapraszam do wypowiedzi. Oto link do niego:
[http://www.insomnia.pl/temat171552]
Impulsem do założenia takiego tematu była wypowiedź Ferry'ego na temat sterylizacji, pamiętam, jak mi powiedział, że niektóre moje pomysły Go przerażają. Po namyśle postanowiłem sprawdzić, czy tylko On tak uważa, czy może faktycznie jestem chory. Wyniki mnie trochę zaskoczyły

Pozdrawiam

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Sterylizacja - temat "trzydniowy"

Warto przeczytać: UMOWA ZLECENIE A KURONIÓWKA | Problem rodzinny | Problem z WYDZIERŻAWIENIEM terenu od Spódzielni | Pogryzienie psa przez psa. | Dekoder CP. | Wyjście za kaucją | jazda po bezdrozach po alkoholu | Gwarancja - pomoc. | Przedłużenie świadczenia rehabilitacyjnego | wypowiedzenie umowy Orange (błąd w aneksie) | Problem z ojcem.Wazne | meldunek tymczasowy a wynajem mieszkania | spółdzielnia - wywóz śmieci | wyrobienie NIP, a brak pieczątki | badanie alkomatem | stały meldunek w prywatnej kamienicy | ARTYKÓŁ | zarzeczny | przeszłość | casio g shock 1100 | zma | elo12ish- | elo12ish | polki | wiola | tanatopraksja | portfel | małgorzata teodorska | wygląd | torba | zmęczenie | mamuska | motyw przyrody | domówka | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.