FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3270 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
Steve Jobs - 3 historie 
[powiadom znajomego]    
Autor "Steve Jobs - 3 historie"   

SamaeI
 Wysłana - 8 maj 2008 09:41        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Przypadkowo znalazłem ten materiał a nawet jego tłumaczenie. Jest to przykład człowieka który zaczynał od zera, wygrał z rakiem i jest twórcą firmy APPLE - Steve Jobs

warto się zapoznać.

poniżej jest jego wykład w Stanford oraz trzy historie które opowiedział:

Tłumaczenie:
[http://www.jaczewski.pl/blog/steve-jobs-trzy-historie/

[
peb.pl/inne-utwory/208087-rapidshare-com-inwestowanie-w-siebie-wyk-2.html] AUDIO BOOKI Inwestowanie w siebie

Fluff.y
 Wysłana - 8 maj 2008 23:46      [zgłoszenie naruszenia]

Dzięki. Sog.

'Hen, tam wysoko już jest z niebem jesiennym góra Fuji'

Znawca -

Eksplozja
20/21.12.2007. [*]
 Wysłana - 9 maj 2008 00:11      [zgłoszenie naruszenia]

świetne. sog :)

SamaeI
 Wysłana - 9 maj 2008 14:37      [zgłoszenie naruszenia]

Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, na życie życiem innych. Nie dajcie złapać się w dogmat, którym jest życie koncepcjami myślenia innych ludzi. Nie pozwólcie, by szum opinii innych zagłuszył wasz własny wewnętrzny głos. I co najważniejsze, miejcie odwagę podążać za głosem waszego serca i intuicji. One w jakiś sposób już wiedzą, kim na prawdę chcecie być. Wszystko poza tym, jest drugorzędne.

[peb.pl/inne-utwory/208087-rapidshare-com-inwestowanie-w-siebie-wyk-2.html] AUDIO BOOKI Inwestowanie w siebie

freakout
 Wysłana - 10 maj 2008 17:35      [zgłoszenie naruszenia]

Tego mi było trzeba.

TOnick
 Wysłana - 10 maj 2008 21:24      [zgłoszenie naruszenia]

daje do myślenia...sog

to jest miejsce na Twoją reklamę

SamaeI
 Wysłana - 10 maj 2008 21:35       [zgłoszenie naruszenia]

Ciesze się że trafiło do tylu osób wklejałem już raz ten film ale dam go tutaj ponownie:

dla wszystkich tych którzy myślą że nic gorszego nie może ich już spotkać

"To co wyrabia ten chłopak jest naprawdę inspirujące. Najbardziej rozbroiła mnie jego wypowiedz że mogło być gorzej, można być niewidomym, przykutym do łóżka itp. a mówi to ktoś kto praktycznie nie ma rąk ani nóg. Doprawdy godne podziwu."

[peb.pl/inne-utwory/208087-rapidshare-com-inwestowanie-w-siebie-wyk-2.html] AUDIO BOOKI Inwestowanie w siebie

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Steve Jobs - 3 historie

Warto przeczytać: NIENAWIŚĆ | Test Le Senne´a | porażnie wojną | [ciało] po śmierci | Sen-wpływ na człowieka podczas snu | iluzja dźwięku? | Generator fal mózgowych | Czytanie z dłoni | 20 mln zł na Świątynię Opatrzności | Nie móc wytrzymać | Typ Sentymentalny | Rozstanie z facetem...czy dobrze zrobilam? | Czy znasz Boga? | Dobry psycholog czyli jaki? | SWPS | Akceptacja siebie | whitney houston | houston | namiot | zywa okurva trib | na kase | mixer | selena gomez | danielloo | filmiki dla A , Ac .punA ,A 1,w | waginna papina | Sezon | nikki19 | nokaut | marketign wielopoziomowy | robiła loda | trzewiowy | uprawiała sex oralny z byłym | olsztyn | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.