FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1867 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Stosunki z nieletnia 
[powiadom znajomego]    
Autor "Stosunki z nieletnia"   

_zwierzu_
 Wysłana - 30 czerwiec 2008 20:57        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witam, ogladam w11 i byl odcinek o panienkach 15 latkach co sie prostytuuolowaly. zlapali je z kolesiami ktorzy korzystali z ich uslug i ci kolesie dostali po 3 lata za stosunki z nieletnimi.

wszedzie sie mowi ze od 15 lat mozna juz normalnie wspolzyc z panienka.

wiec jak to jest? telewizja klamie?

:-> :-D

DrunkBan
 Wysłana - 30 czerwiec 2008 21:08     
 Usunięta przez Donio za naruszenie Pkt5 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

_zwierzu_
 Wysłana - 30 czerwiec 2008 21:10      [zgłoszenie naruszenia]

pierwsze slysze ze od 16 :P

nie nie mam zadnej na oku pytam z ciekawosci

DrunkBan
 Wysłana - 30 czerwiec 2008 21:11     
 Usunięta przez Donio za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

INSOMNIA
 Wysłana - 30 czerwiec 2008 21:17      [zgłoszenie naruszenia]

"d 16 lat.... a nie 15."

pokaz mi artykuł kodeksu karnego, który tak stanowi.

w11 zapewne chodzilo o
"Art. 199. § 1. Kto, przez nadużycie stosunku zależności lub wykorzystanie krytycznego położenia, doprowadza inną osobę do obcowania płciowego lub do poddania się innej czynności seksualnej albo do wykonania takiej czynności,

podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

§ 2. Jeżeli czyn określony w § 1 został popełniony na szkodę małoletniego, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

§ 3. Karze określonej w § 2 podlega, kto doprowadza małoletniego do obcowania płciowego lub poddania się innej czynności seksualnej albo do wykonania takiej czynności, nadużywając zaufania lub udzielając mu korzyści majątkowej lub osobistej, albo jej obietnicy."

kulmas
 Wysłana - 30 czerwiec 2008 21:27      [zgłoszenie naruszenia]

Art. 200 § 1. Kto obcuje płciowo z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszcza się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadza ją do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania,
podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto w celu zaspokojenia seksualnego prezentuje małoletniemu poniżej lat 15 wykonanie czynności seksualnej.

...

_zwierzu_
 Wysłana - 30 czerwiec 2008 21:29      [zgłoszenie naruszenia]

paragrafy ktore przedstawil kulmas nie dotycza sytuacji z w11.

natomiast te od Kleo widze pierwszy raz, i wlasnie one pewnie dotyczyly tej sytuacji.

sogi leca :)

Maha10
 Wysłana - 30 czerwiec 2008 21:30      [zgłoszenie naruszenia]

Tylko czasem trudno wyczuć, że laska jest niepełnoletnia =)

Piks
 Wysłana - 30 czerwiec 2008 21:30      [zgłoszenie naruszenia]

od 16

"..Stać w kolejce do nieba, ta prawda zbyt okrutna
Mogę stać w tej kolejce i nie doczekać jutra.."
----------------------
[www.jasiek.pl]

INSOMNIA
 Wysłana - 30 czerwiec 2008 22:14      [zgłoszenie naruszenia]

Piks ej to weż mi pokaż link do znowelizowanego KK gdzie jest do 16, bo mam za parę dni egzamin z karnego i nie chcę oblać

mlkv
 Wysłana - 30 czerwiec 2008 22:40       [zgłoszenie naruszenia]

Zawsze twierdziłem ( i doradzałem dzwoniącym po nocy kolegom, którzy później swoje wybranki sprawdzali "z legitymacji" ) że prokurator zdejmuje łapę kiedy jest ukończone 15 lat.

Jeżeli ktoś uważa inaczej - proszę o podanie relewantnego przepisu, zawsze chętnie nauczę się czegoś nowego.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Stosunki z nieletnia

Warto przeczytać: Luźne pogawędki działu Polityka | świat za 100 lat... | Wizy do USA | Komisja Prawdy i Sprawiedliwości | prawo w polsce | Osobiste zaszeregowania pracownika | Roman Giertych - polityk i architekt prawicy czy demagog i cynik? | Patriotyzm | kilka pytan | USA, lider ludobójstwa (?) | Polityczna poprawność | kanary | ROZWOD Prozba o pomoc | spadek | spadek cd... | list petycja | marta wierzbicka | Spicebomb | Viktor rolf | Spice bomb | oszczepnicza arena | reporter | dowcipy | chamskie vol14 | rajton | działa wam youtube | trance | abba | kurtka skorzana | Chamskie () vol 13 Zakaz Wstępu dla osób poniżej 15 roku życia | Chamskie vol 13 Zakaz Wstępu dla osób poniżej 15 roku życia | contra | opowiadania erotyczne starsza siostra | wezly | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.