FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3883 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zjawiska niewyjaśnione, nauka i historia
Strach. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Strach."   

SoXxX
 Wysłana - 27 marzec 2008 17:36        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam

Mam takie pytanko od juz dluzszego czasu czytam ten dzial bardzo mi sie spodobal przeczytalem wszystkie tematy/opowiesci... poprostu zafascynowalo mnie to bardzo zawsze mnie to ogolnie interesowalo a teraz mam mozliwosc dyskutowania z innymi. ok koniec gadania zadam pytanko...

Mam taki edzwiwne uczucie ze ktos mnie caly czas obserwuje takie jak by opetanie... co to moze byc ? za bardzo sie przejelem tym wszystkim ? jakies opetanie ? teraz sie zrobilem taki troszke strachliwy... i niewiem co dalej robic chce czytac ale potem sie boje, co jest ?

Vetinari
 Wysłana - 27 marzec 2008 17:55      [zgłoszenie naruszenia]

Może powinieneś udać się z wizytą do psychologa

SoXxX
 Wysłana - 27 marzec 2008 17:56      [zgłoszenie naruszenia]

nie wiem czy mi w tym pomoze.

Vetinari
 Wysłana - 27 marzec 2008 18:38      [zgłoszenie naruszenia]

nie ma "takiego jakby opętania" jeśli czujesz ze ktoś Cię obserwuje to udaj sie do psychologa i tyle. Ewentualnie zmień zainteresowania nie czytaj o takich rzeczach i tyle. Na prawdę nie ma sensu od razu doszukiwać sie tu czegoś nadprzyrodzonego

Grundman
Perpetuum mobile
 Wysłana - 27 marzec 2008 18:41      [zgłoszenie naruszenia]

Ureguluj emocje ;) Buduj poczucie bezpieczeństwa zawsze i wszędzie i takie tam "pirdu pirdu" - to są podstawy od których trzeba zaczynać.

Jak ja reguluje emocje wiadomo - rebirthing ;)
Jest jeszcze np metoda psychologa klinicznego Jerzego Korzewskiego trening regulacji emocji się nazywa czy jakoś tak.
Inni korzystają nawet z hipnozy do regulowania emocji.
Zapoznaj się z medytacją, relaksem. Opanuj stres - bo to główna przyczyna lęków.

Eh... powinni mi za to płacić :D (120zł za wizyte sie należy :D - by Ci powiedział psycholog a nie wyszedłbyś od niego mądrzejszy od tego co ci powiedziałem - no chyba że bogatszy np o recepte na "prochy" jakby mu się nie chciało terapii prowadzić ;)

Zmieniony przez - Grundman w dniu 2008-03-27 18:44:28

Namaste!

Vetinari
 Wysłana - 27 marzec 2008 18:57      [zgłoszenie naruszenia]

no można i tak

Lorant
 Wysłana - 29 marzec 2008 13:23      [zgłoszenie naruszenia]

czynników takowego stanu może być multum poczynając od złych doświadczeń/przeżyć po lektury, które ostatnio przestudiowałeś.

Kwestia zejścia myśli w innym kierunku. Twoja głowa jest zatracona w tym temacie więc jesteś wrażliwy, wyczulony na pewne zachowania osób, które Cię otaczają.

Pamiętam na moim przykładzie i zapewne nie jeden z forummowiczów miał podobne zachowania. Jak zachowuje się osoba, która została ofiarą złodzieja? Jest przewrażliwiona na tym punkcie, gdzie się nie obejrzy, kogokolwiek zobaczy od razu stawia danego delikwenta za złodzieja, po jakimś okresie, czasie wspomniane zachowanie wygasa...
Myślę, że problem na tym podłożu leży?

Za dużo fantastyki, horrorów?

Kto nie widzi szczegółów, nic nie wie. A kto nic nie wie, mimowolnie robi się okrutny.

michal446
Psycho
 Wysłana - 29 marzec 2008 15:21      [zgłoszenie naruszenia]

Grundman jak mozesz to napisz cos wiecej o tym rebirthingu

ogolnie na czym to polega, jakies metody itp...

ZZZZZUUUUUUOOOOOO!!!!!!!

Raz0r
 Wysłana - 29 marzec 2008 22:01      [zgłoszenie naruszenia]

czasami mam podobnie i to zawsze w nocy hehe wydaje mi sie ze ktoś mnie obserwuje albo ze zaraz wejdzie do pokoju..;)

ale dobrze ci tu ludzie piszą wszystko kwestia twojej psychiki, sam sie za bardzo nakręcasz i stad te leki... po pierwsze to trzeba zmienić nastawienie ze dana osoba bądź potwór który cie obserwuje po prostu nie istnieje
po drugie wystarczy ze zajmiesz mozg czymś innym (film, książka cokolwiek co wzbudzi twoje zainteresowanie na tyle ze zamiast myśleć o jakiś głupotach będziesz myślał o czymś innym po pewnym czasie powinieneś nabrać odpowiedniego dystansu do tego albo sie z tego śmiać albo nie zwracać uwagi...;]

pozdrów koleżankę...:)

Grundman
Perpetuum mobile
 Wysłana - 31 marzec 2008 09:10      [zgłoszenie naruszenia]

michal446:

Co moge napisać o rebirthingu? Nie chce mi się już ;) - tyle razy było tu pisane... Najlepiej wejdź na FZN(pewnie wiesz gdzie to? ) i tam w wyszukiwarce wpisze "rebirthing". A tu na inso był z kolei topic o regresingu (metoda zmodyfikowana).

Tam wszystko jest, więc nie będe wyjaśniał. Ogólnie metoda dobra do: relaksacji, oczyszczania podświadomości i emocji, poszerzania świadomości. Ale... jak Ciebie interesuje Oobe to powiem - że mimo iż nikt oficjalnie tego do oobe nie stosuje - to jednak po oddychaniu wieczorem przed spaniem masz niemal bankowo ld, oobe, lub conajmniej niezwykle reralistyczne sny. A podczas regresingu z kolei zdarza się że ludzie opisują tak "mitologiczne", "mityczne" sceny że wiadomo że wchodzą wtedy w oobe (podczas sesji) - mimo że normalnie z zasady wchodzi się "tylko" w stan regresywny.

W necie też sobie poczytaj (nie czytaj tylko tych którzy nigdy nie doświadczyli bo oni bzdury piszą ) - możesz wklepać takie nazwiska: Leonard Orr (rebirthing), Colin Sisson (IO), Sondra Ray (związki miłości), psychiatra Stanislav Groff (oddech holotropowy), psychaitra Wilhelm Reich (oddech reichowski) ----> to wszystko metody pokrewne. Wklep se w google ich nazwiska i poszerzaj wiedzę

Co do regresingu to głównie nazwiska: pedagog Leszek Żądło, wspomniany w moim poprzednim poście psycholog kliniczny, doktorant Uniwerystetu Jagielońskiego Jerzy Korzewski (mimo że jest psychologiem klinicznymi i pracuje w szpitalu, to używa też regresingu, jest też członkiem Towarzystwa do badań nad Hipnozą, to on opracował metodę treningu regulacji emocji), z ciekawszych i bardziej znanych terapeutów regresingu mamy jeszcze znanego poete Jarosława Gruzla [pl.wikipedia.org/wiki/Jaros%C5%82aw_Gruzla]

Dodam że sesje przy terapeucie nie są takie drogie jak na to co oferują - tańsze np od hipnozy, albo od wizyty u dentysty ;)

Pozdrawiam.

edit: wklep też sobie: 1. psychologia transpersonalna
2. psychologia humanistyczna

Zmieniony przez - Grundman w dniu 2008-03-31 09:15:16

Namaste!

michal446
Psycho
 Wysłana - 31 marzec 2008 14:58      [zgłoszenie naruszenia]

dzieki, jak znajde chwilke czasu to poczytam o tym

ZZZZZUUUUUUOOOOOO!!!!!!!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Strach.

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Secretum Omega | Emo | oszukać przeznaczenie %-) | Szokujacy Filmik | OPIS I CHARAKTERYSTYKA DEMONÓW | UFO nad Stadionem Śląskim [Ruch Chorzów - Górnik Zabrze] 02-03-08 | Sen o świadomym śnie? | Superistota | Lewitacja szamana Owako | Diabeł z New Jersey | Hindusi wierzą, że to cud | OOBE i LD Tak ? | perpetuum mobile wynalezione | Naukowcy nie wiedzą, czym jest ta istota... | Czy sa duchy ? | W Brazylii spadło UFO? | duża różnica wieku | adhd | wtrysk | pwsz | jak usunac konto | jaki dramat ibsena czyta joanna podborska | Pieniądz jako czynnik sprawczy działań człowieka | jak spuścić paliwo audi a 3 | kolano | knife | zbior fajnego mieska | prezent urodzinowy | sA oneczko | co lubimy oglądać | na ryby gra | lilith | wojna z wykop | civic VIII | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.