FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemy郵enia seks

∑ temat zosta odczytany 6539 razy ¬

ROZRYWKA | Mi這嗆
Strach przed zwi您kiem 
[powiadom znajomego]    
Autor "Strach przed zwi您kiem"   

jolly_qu
 Wys豉na - 29 lipiec 2007 15:46        | zg這 naruszenie regulaminu

Sprawd ile procent masz t逝szczu

Witam wszystkich.
Mam 24 lata i wlasciwie nigdy nei bylem jeszce w prawdziwym zwiazku.
Od okolo roku zabiegalem o wzgledy pewnej dzieczyny, i soe udalo , od wczoraj jestesmy razem.
Jednak odczuwam ogromny strach przed tym co mnei czeka. Przed spotkaniami, przed zobowiazaniami, kontaktami, telefonami, poznawianeim jej rodzic闚, ze nei spelnie jej oczekiwan. Boje sie nawet ze gdy do niej zadzwonie, to nie bede wiedzial o czym z nia rozmawiac itd.
Ten stres jest ogromny.
Czy to jest normalne?

Zmieniony przez - jolly_qu w dniu 2007-07-29 15:49:23

Akonia
 Wys豉na - 29 lipiec 2007 17:52      [zg這szenie naruszenia]

Normalne, normalne*, ale sie przyzwyczaisz. Jak ju jeste軼ie razem, to p鎩dzie wam z g鏎ki, cz這wieku nie masz sie czego ba, to tylko kobieta ;] a na dodatek twoja, wi璚 ciesz si jej obecno軼i zamiast si martwi i ba...

pozdro pozdro

*tzn nie normalne, bo nie spotka貫m jeszcze faceta, kt鏎y majac 24lata nie mia kobiety, wiec dostosowa貫m to do twojej sytuacji... anyway bez obaw.

Zmieniony przez - Akonia w dniu 2007-07-29 17:54:25

nie_wiem
 Wys豉na - 29 lipiec 2007 18:13      [zg這szenie naruszenia]

wow gratuluje wytrwalosci...rok czekac na kobiete... imo troche za dlugo ale widocznie byla tego warta a i najwazniejsze nie denerwuj sie... bo po pierwsze twoj stres bedzie sie jej udzielal... ona bedzie to wyczuwala... i po drugie imo "spinajac sie" masz wieksze szanse zeby to spieprzyc Powodzenia

VidaL
 Wys豉na - 29 lipiec 2007 18:27      [zg這szenie naruszenia]

Jak dla mnie norma. Chocia fakt faktem mia貫m sporo mniej lat od Ciebie jak odczuwa貫m taki strach. I w sumie to wszystko by這 takie na wyrost, do czasu, a faktycznie pierwszy raz by貫m w jakim powa積ym zwi您ku. Z czasem w og鏊e o tym zapomnia貫m i sko鎍zy貫m si przejmowa tym, 瞠 co mo瞠 by nie tak itd. Je郵i trafi貫 na spoko pann, to w Twoim wypadku pewnie b璠zie tak samo.

Ekspert -

prezes87
 Wys豉na - 29 lipiec 2007 18:29      [zg這szenie naruszenia]

mo瞠 jestem m責oszy, ale radze wi璚ej luzu, wi璚ej 瘸rtu, wi璚ej zabawy p鏦i jeszcze m這dzi jeste軼ie :) gratuluje i daj czadu stary

Umiesz liczy? Licz na siebie

Lunar
 Wys豉na - 29 lipiec 2007 19:26      [zg這szenie naruszenia]

Jak przedm闚cy. Traktuj to lekko i pami皻aj, 瞠 jeszcze masz panienk. Nie jest ona martwym przedmiotem, kt鏎y trzeba zadowala. Sama ciebie nie raz pokieruje.

"Pieprzy to ja si chc z tysi帷em kobiet, ale kocha tylko z tob."
[www.alterkino.org] - kino ludzi my郵帷ych

Ekspert -

kemesO
Analityk
 Wys豉na - 29 lipiec 2007 20:26      [zg這szenie naruszenia]

Z jednej strony to normalne, bo normaln rzecz jest strach przed nieznanym (w Twoim przypadku).
Z drugiej strony to, o czym piszesz mo瞠 鈍iadczy o bardzo zani穎nej samoocenie. Zapewne z tego wzgl璠u nie uda這 Ci si do tej pory zbudowa 瘸dnych powa積iejszych relacji.
Boisz si odrzucenia?

zielony

Ekspert -

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wys豉na - 29 lipiec 2007 21:13      [zg這szenie naruszenia]

i tak Cie rzuci

podchod do tego z dystansem, luzem... masz 24, czego masz si ba ?

wiek du瞠go znaczenia nie ma, ale spokojnie. Jak co si nie uda miej to w dupie, nie zamartwiaj si.

Zmieniony przez - MoonSp w dniu 2007-07-29 21:14:36

"Atak kosmit闚 to nic w por闚naniu z atakiem g逝poty"
Moon

Ekspert -

bf_stan
 Wys豉na - 29 lipiec 2007 22:12      [zg這szenie naruszenia]

kemes0, to wg mnie tez wynika z tego, ze wydaje mu sie, ze panna moze wyczaic, ze w wieku 24 lat jeszcze nie jest tak "obeznany" z kobietami (chociaz nie wiem jak z tym jest u autora, bo o tym nie pisal).
Do autora: podejdz z dystansem, jesli dziewczyna jest fajna i wyrozumiala to unikniecie niezreczych sytuacji a ty narazie moze nie bedziesz do tego podchodzil z luzem, ale zobaczysz, ze po miesiacu gora sie to zmieni jak sie lepiej poznacie. No wlasnie, zamiast sie bac, ze zrobisz to czy tamto zle, to poloz duzy nacisk na to, zebyscie sie lepiej wzajemnie poznali. pozdro

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
 ⇔⇔Z⇔⇔⇔⇔O⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

Ekspert -

greku_806
moto.ifd
 Wys豉na - 29 lipiec 2007 22:13      [zg這szenie naruszenia]

dla mnie to np nienormalne, ja sie nigdy takimi pier.do豉mi nie stresowalem.
Mam stalowe nerwy i niczym sie nie martwie dopoki nie zaczyna sie robic cieplo

Live to Ride
Ride to Live ©®

[moto.ifd.pl/] zapraszam!

Znawca -

BankoPL
 Wys豉na - 30 lipiec 2007 11:54      [zg這szenie naruszenia]

Zostaw j i b康 sam ca貫 篡cie

[Powiadom mnie, je郵i kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | nast瘼n

Wybierz stron:  
Przegl康 tygodnia