FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5475 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Stracona szansa? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Stracona szansa?"   

Heroz
 Wysłana - 12 luty 2015 16:50        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Dzień dobry. Nigdy nie spodziewałem się, że zamieszczę tutaj jakiś temat, ale jak widać przyszła niestety pora i na mnie Proszę o pomoc insospcjalistów.

Spotkała mnie po raz pierwszy taka akcja, nigdy nie miałem takich problemów. Poznałem fajną dziewczynę (28 lat, po rozwodzie), ogarnięta i ogólnie podczas kilku pierwszych spotkań dobrze nam się gadało. Po paru (dosyć sporo rozciągniętych w czasie) doszło do seksu. Między spotkaniami oczywiście utrzymywany zażyły kontakt - często z jej strony. Miałem wrażenie, że sprawa idzie w stronę związku - seks, przytualnie, czułości, całowanie. Miałem - po 4 miesiącach zaliczyłem pierwszą wtopę - sprzedałem się ze swoimi uczuciami (nie kvrwa, nie padłem na kolana). Oznajmiono mi, że ona by naprawdę chciała, ale pomimo tego, że od rozwodu minęło 4 lata, to boi się, że znowu wszystko *******nie i zostanie sama. Zdaję sobie z tego sprawę, że to czyste *******enie.

Zaproponowano mi friendzone, dziewczyna nie chce zrywać kontaktu. Albo mam wrażenie, że chce to jeszcze przemyśleć albo bardziej prawdopodobna wersja - nie chce być sama, ot przecież zawsze może się ze mną spotkać. Co robić? Ciągnąć to z o wiele mniejszym zaangażowaniem czy olać? W sumie szkoda mi kończyć tej znajomości, bo tak jak wspomniałem przez te 4 miesiące było za***iście i naprawdę myślałem, że to idzie w stronę związku

Zmieniony przez - Heroz w dniu 2015-02-12 17:02:01

"Człowiek rodzi się po to aby żyć, następnie umrzeć" - Paulo Coelho

max-scifi
 Wysłana - 12 luty 2015 17:33      [zgłoszenie naruszenia]

ma innego misia pysia na oku i zapewne rozwaza kto bedzie lepszym tatusiem jej dzieci.
Moze byc ze sprawdza twoje zaangazowanie / *****watość. jak chcesz zeby za tobą latała, to ustaw ją jako przyjaciółkę i czekaj cierpliwie. nie załuj sobie imprez i nie żałuj jej zwierzeń z seksu z innymi typiarami i swoich problemów sercowych z innymi. osraj ją. sama przylezie. sprawdzone.

INSOMNIA
 Wysłana - 12 luty 2015 17:43      [zgłoszenie naruszenia]

z powyższej wypowiedzi w zasadzie wystarczy tylko to

osraj ją

Heroz
 Wysłana - 12 luty 2015 17:44      [zgłoszenie naruszenia]

Nie powiem, bo trochę dwa dni łaziłem przybity i trochę się jej pożaliłem. Ale szybko ogarnąłem pisdę W każdym razie dziołcha mówi, że nie jest w stanie na razie zmienić swojego myślenia (do czasu pewnie aż zobaczę ją z kimś innym hehe).

Od razu mówię, że z wiadomych względów względów temat dymanka odpada (no bo niby friendzone). Ale jak przypomnę sobie jak mówiła kiedyś, że "to był ostatni" raz jak mało co nie wylądowaliśmy pierwszy raz w łóżku, to ja nie byłbym tego taki pewien

karbonara
 Wysłana - 12 luty 2015 17:47      [zgłoszenie naruszenia]

nie ma nic gorszego, niż pierwszym pęknąć z uczuciami

jak czytam, że jakiś facet pierwszy wyznał miłość i mu to pykło, to się zastanawiam jakim cudem

choćby była chemia, dopasowanie, wszystko niby okej, to jak "pękniesz" odrazu tracisz w chój w oczach loszki

taki już jest zyebany mechanizm.

Zmieniony przez - karbonara w dniu 2015-02-12 17:47:55

max-scifi
 Wysłana - 12 luty 2015 17:48      [zgłoszenie naruszenia]

"(do czasu pewnie aż zobaczę ją z kimś innym hehe)" => raczej jak zobaczy cię z inną. do mnie svka zaczeła wydzwaniać jak zobaczyla mnie TRZEŹWEGO na imprezie z paroma nayebanymi kolezankami dobierajacymi mi sie do gaci.

Heroz
 Wysłana - 12 luty 2015 17:48      [zgłoszenie naruszenia]

No niestety, z***ałem po całości, przyznaję.

karbonara
 Wysłana - 12 luty 2015 17:49      [zgłoszenie naruszenia]

co zrobić?

ruchać ją albo zerwać kontakt

Heroz
 Wysłana - 12 luty 2015 17:50      [zgłoszenie naruszenia]

Choć z mojej strony nie było to klasyczne "KOCHAM CIĘ KOTKU", tylko zastanawiałem się dokąd zmierza nasza relacja. Zaproponowałem coś więcej. No ale chvj z tym Za jakiś czas dam znać co wynikło.

Zmieniony przez - Heroz w dniu 2015-02-12 17:50:25

karbonara
 Wysłana - 12 luty 2015 17:51      [zgłoszenie naruszenia]

stojąc z boku łatwo się mówi, ale wiem jak to jest jak chemia yebie we łbie i nie możesz się nacieszyć nią, aż pękasz

trzeba zachować zimną krew, tzn nauczyć się ją zachowywać, wyciągnij wniosek na przyszłość.

max-scifi
 Wysłana - 12 luty 2015 17:52      [zgłoszenie naruszenia]

no to jest jeszcze opcja ze nie miala wcale rozwodu i wcale ogarnieta nie jest.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Stracona szansa?

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: <<<$%$%$ "a jak cie dziewczyny oleje?" %^&>>>>> | To wszystko przez lektury | Co się dzieje? | ZDRADZIŁAM | A u tamtych to tak... | Tradycyjnie, pomocy....... | Jak zaczął się wasz zwiazek? | Zlewa czy jak??;p | "koledzy" | problem pewnie jakich wiele no ale... | Co zrobić ? | Pomocy :((( | Dobrze zrobiłem ?? | Po czym poznać, że podobamy się dziewczynie?? | Zazdrosny | Miłość z klasy | gradowka | silverlight | ogame | hard | zenon z elei | poziom morza wzrośnie | ciekawostki o ue | ludobójstwo | spirytus cytryny | lepki | zdjecia objawow zakazen pluciowych | akt darowizny | rynki hurtowe | odzież termoaktywna | alkomat | depilacja brazylijska | tran | skradziono | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.