FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 55829 razy ¬

ROZRYWKA | Polityka
Stracone pokolenie ? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Stracone pokolenie ?"   

wiertaliot
 Wysłana - 1 styczeń 2012 09:23      [zgłoszenie naruszenia]

cóż,dzisiaj takie czasy,że większość ma wykształcenie wyższe,ale brak im wykształcenia podstawowego.Jeśli daje się promocje dysleksji,to nie ma co narzekać na jakość.

Jeśli nie będziesz nic mówić, nie będą wymagali, żebyś to powtarzał.

minner
SZPIEG
 Wysłana - 5 styczeń 2012 16:16      [zgłoszenie naruszenia]

Ciekawy wywiad nt. emigracji i demografii Polski...

[http://www.wykop.pl/ramka/997473/wazny-temat-demograficzne-samobojstwo-polski/]

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Ekspert -

suit_up
 Wysłana - 5 styczeń 2012 17:52      [zgłoszenie naruszenia]

Sama prawda, ludzi, ktorzy tu zostana czeka co najwyzej platna opieka medyczna i jeszcze wyzsze podatki. Polska zaczyna sie kurczyc- ludzie emigruja do Warszawy, albo za granice. Za jakies 10 lat mozliwosc jako takich warunkow zyciowych bedzie prawdopodobnie tylko w Warszawie. Ja w kazdym razie uciekam, kiedy tylko skoncze studia- im szybciej, tym lepiej.

Nikt ci kurwa nie da, jak nie weźmiesz sobie sam.

Young2
 Wysłana - 5 styczeń 2012 19:13      [zgłoszenie naruszenia]

^dokladnie
wtedy do łask powroca takie zawody jak garncarz, guślarka, płatnerz, bedziemy zjadac siebie nawzajem, a Polska jak i wieksza czesc europy stanie na krawedzi zaglady. Warszawa zostanie obudowana szczelnym murem, za ktory wpuszczane beda tylko nasilniejsze i wybitne jednostki

nie wiem gdzie Wy mieszkacie i w jakim towarzystwie sie obracacie, ale ja jakos tej nędzy i zubozenia spoleczenstwa nie widze poki co. rozowo nie jest, ale niektorzy sie ewidentnie za duzo 2012 i Apokalipsy naogladali

Zmieniony przez - Young2 w dniu 2012-01-05 19:15:22

these niggas broke, these niggas lazy

minner
SZPIEG
 Wysłana - 5 styczeń 2012 19:19      [zgłoszenie naruszenia]

To raczej mi się wydaje że Ty masz marne pojęcie jak ludzie żyją w krajach zachodnich ... I jak "skromnie" wygląda to w Polsce.

INSOMNIA 2013

Ekspert -

suit_up
 Wysłana - 5 styczeń 2012 19:25     
 Usunięta przez ziemon za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Young2
 Wysłana - 5 styczeń 2012 19:28      [zgłoszenie naruszenia]

nie zarabiam
i co mnie obchodzi ze tutaj skromnie wyglada w porownaniu do innych krajow. po prostu tej mega tragedii o ktorej tu piszecie nie widze.

these niggas broke, these niggas lazy

suit_up
 Wysłana - 5 styczeń 2012 19:32      [zgłoszenie naruszenia]

Bo nie musisz sam na siebie zarabiac i wydaje ci sie, ze 2 tysiace to duzo. Poczekaj...

minner
SZPIEG
 Wysłana - 5 styczeń 2012 19:45      [zgłoszenie naruszenia]

No właśnie, nie zarabiasz, jak zaczniesz - to zmienisz zdanie gdy większą połowę pensji zjedzą Ci rachunki, na własne mieszkanie nie będziesz miał szans, na zdecydowanie się na dziecko nie będzie Cię stać.

W dodatku nie rozumiem że ludzie w PL nie buntują się z powodu tego jak marnotrawione są pieniądze publiczne, kurcze w 20 lat nie byliśmy w stanie wybudować porządnych dróg !! To jest dramat !! Już nie wspomną o pozostałej infrastrukturze typu kolei, wodociągi itd. Ja rozumiem że mieliśmy 50 lat komuny, ale przez 20 lat zaprzepaszczono bardzo dużo, kupę kasy poszło do kieszeni komuchów którzy przejęli grunty, fabryki za grosze, a teraz przeciętny polak wielkie G z tego ma.

Naród "zapłacze" jak za 15 lat się okaże że nie ma kto pracować na emerytów, efekt będzie taki że ludzie będą oddawać bankom swoje domy/mieszkania w zamian za nędzne emerytury. Nasi "zasrani" politycy już to szykują: [http://www.podatki.biz/artykuly/16_16236.htm]

Pokolenie które przyjdzie po nas w ogóle nic nie dostanie od rodziców czy dziadków, wszystko dostaną banki bo ludzie nie będą mieli wyjścia.

Polaków się doi na każdym kroku, np. paliwo - takie chrzanienie że u nas jest tanie paliwo biorąc pod uwagę całą UE, ale ludzie robol w Niemczech zarabia minimum z 1200 Euro na rękę, to czy dla niego paliwo za 1,5 Euro to dużo ? Robol w Polsce też dostaje z 1200-1500 zł, ale paliwo kosztuje prawie 6 zł. Różnica jakoś 4-krotna !! To jest chore !! Ludzie w większości się na to godzą bo nie zdają sobie sprawy jak są dymani, spora część z nich nigdy nie była na zachodzie stąd ich przekonanie że u nas "nie jest źle".

INSOMNIA 2013

Ekspert -

suit_up
 Wysłana - 5 styczeń 2012 19:57      [zgłoszenie naruszenia]

Generalnie sie zgadzam, nie rozumiem natomiast, o co Ci chodzi z tym linkiem... Przeciez odwrocona hipoteka istnieje u nas od dawna.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 50 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Stracone pokolenie ?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50