FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 13452 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Straszny Pierwszy Raz 
[powiadom znajomego]    
Autor "Straszny Pierwszy Raz"   

FidelC
 Wysłana - 5 październik 2005 21:10      [zgłoszenie naruszenia]

z USA?!chłopie zazdroszczę ci piękny kraj nie to co ta pieprzona polska peace man!i love american people!!i love america!!

Żuje szynszyle zbanowane przez smarowidło czekoladowe

putana
 Wysłana - 5 październik 2005 21:24      [zgłoszenie naruszenia]

ja tu czegoś nie kumam:/ skoro oboje nie doszliście to nie mogłeś dokończyć roboty z nia(w niej.......). Po prostu wysiadłeś w połowie nie zadowalając jej, walnąłeś jej minetkę a sam na ręcznym jechałeś?? Ja sie chyba nie znam.......

djNokio
 Wysłana - 5 październik 2005 22:48      [zgłoszenie naruszenia]

****a mać jaka to różnica? Seks to seks, a gdzie skończysz zależy wyłącznie od ciebie. Jak zrobisz to wewnątrz to wcale lepiej nie zadowolisz partnerki. Jeeeb

Ja w tym co dobre, leciutkie chce zanurzyc sie i w tym plywać.

Specjalista -

sisko_laf
 Wysłana - 6 październik 2005 00:27      [zgłoszenie naruszenia]

--->puutana
skonczylem minetka (??? jezykiem) dlatego ze ja tez troche bolalo a ne chcialem jej skrzywdzic i chcialem ja rozluznic i tez za bardzo bylem zdenerwowany zeby patrzec jak ona jest spieta a ja zebym dalej tak cwiczyl na niej.
Ale wogole nie widze roznicy ze jak ? co to za roznica czy w srodku czy nie? to wg takiej mowy to dl amnie sie nie liczy sex w kondomie w dni nieplodne, bo zeby byl sex to musi byc ciaza! wiec wg tego to wszyscy jestescie prawiczki tak jak ja!!!

Pozdro:))

FidelC
 Wysłana - 6 październik 2005 07:23      [zgłoszenie naruszenia]

a weż mi wytłumasz jak ci się udało do usa dostać bo z tego co wiem to piekielnie trudno jesttam siędostać

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 6 październik 2005 08:32      [zgłoszenie naruszenia]

fidel - sisko pisał gdzieś, że od urodzenia czy jakoś tak jest w USA

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -

putana
 Wysłana - 6 październik 2005 09:21      [zgłoszenie naruszenia]

A to sorry , tego to ja nie wziąłem pod uwagę.... Szacunek kolego, i powodzenia dziś wieczorem

FidelC
 Wysłana - 6 październik 2005 16:01      [zgłoszenie naruszenia]

pisal że od małego a może jeden z jego rodziców jest amerykaninem to od razu by mial obywatelstwo i bez kłopotu

sisko_laf
 Wysłana - 7 październik 2005 00:12      [zgłoszenie naruszenia]

hi:)
mile ze tak sie pytace o mnie:)
ja sie tu rodzilem w usa, potem mialem od zerowki do piatej klasy w polsce zycie i potem reszta tutaj. A moje rodzice sa Polakami tylko ze ojciec tez mieszkal tu od swojego dziecinstwa (przyjechal tu jak mial moze 3 lat razem z moja babcia i dziadek)
no, to tyle o mnie. Moze jakis dzial by sie przydal gdzie sie mozna przedstawic?

dzis niestety spie u siebie bo mam test jutro i mnie z domu nie chca wypuscic. Wczoraj bylo cos 34 st (te wasze) a dzis zimno bo tylko 15 (te wasze stopnie) jak jest zimno to sie mowi "****a"???
ja musze podlapac troche polskiego jive talk bo troche u mnie z tym kiepsko:(

a! wpadlismy na pomysl z Sarah, ze nastepnym razem zeby ja mniej bolalo bedziemy uzywali KY johnson&johnson bo sie na tym za***iscie slizga i jest bez zapachu. Moze to troche da wiecej przyjemnosci.

Pozdrawiam serdecznie

nioonia
 Wysłana - 7 październik 2005 13:15      [zgłoszenie naruszenia]

jak jest zimno to sie mowi "ale piz.dzi" albo "ale kostnica"
sisko a ile masz lat?
tak sobie myslalam ze niby chcialabym tam wyjechac do usa ale tylko zarobic i wrocic do polski i zyc sobie bogato

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 11 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Straszny Pierwszy Raz

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11