FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 13206 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Straszny Pierwszy Raz 
[powiadom znajomego]    
Autor "Straszny Pierwszy Raz"   

rafee
 Wysłana - 8 październik 2005 16:57      [zgłoszenie naruszenia]

[media.putfile.com/On-The-Streets-Of-America-3]

"Jakie kolejne panstwo powinno zostac najechane przez Amerykanow"

Odpowiedz: "Italy" (Wlochy)

Spojrzcie gdzie oni zaznaczaja Koree Poludniowa (PRZECIEZ TO ****A AUSTRALIA !!!)

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

sisko_laf
 Wysłana - 8 październik 2005 17:35      [zgłoszenie naruszenia]

ok, szkoda ze takich testow nie robia na polskich ulicach...
ja bym sie tak nie podniecal ze oni zaznaczaja iran w australii, bo poziom zainteresowania amerykanow innymi ladami jest mniejszy niz 0.

z drugiej strony czy wiecie gdzie jest INDIANA, TEXAS, WASHINGTON???
jesli zapytano by studentow, na pewno takiej glupoty by nie pokazywali, ale pamietajcie ze ten kraj ma kilka mln ludzi, wiec i odsetek debili jest wiekszy:)

ja tam lubie amerykanska szkole, ameryke i ludzi tutaj:)
nie krytykowalbym tak amerykanow za ic wiedze lub jej brak, bo z cala pewnoscia w polsce nie jest z ta wiedza duzo lepiej (szczegolnie jesli robili by taka interview na ulicy tez pewnie nie bylo by za dobrze

glupi ludzie sa wzedzie. (jedna z par to byli meksykanie!)

Pozdrawiam Mondrale:))))

Revoltman
 Wysłana - 8 październik 2005 17:42      [zgłoszenie naruszenia]

soga masz za czas w jakim sie dobrze bawiłem, ja myślałem, ze ty masz z 14-15 lat..
"w kadym razie wyszlo tak, ze wszedlem w nia" no i dobrze:)
i pamiętaj..ćwieczenie czyni mistrza

NiCeShOt
 Wysłana - 8 październik 2005 17:53      [zgłoszenie naruszenia]

oczwyscie ze wiem gdziesa te stany co pokazałeś. To tak jak by polaka zapytać gdzieś jest śląsk mzaowsze i etc . No offenc ale amrykanie sa abrdzo głupim i prymitywnym narodem. moze nei wszyyscy ale 70% ... Porównaj sobie poziom wyszktacłecnia młodziezy poelskiej a młodziezy amerykańskiej. to jest bez porównania ..

a przyładem jest program telewiziyjny który w Poslce ale w mnieszym stopniu jak w stanach jest układany dla kolentych debili

Zmieniony przez - NiCeShOt w dniu 2005-10-08 17:54:37

hej !

sisko_laf
 Wysłana - 8 październik 2005 20:46      [zgłoszenie naruszenia]

Revoltman -> nie mam 15lat, ale wiem ze moje pisanie tak wyglada. Nie dlatego ze tak lubie ale dlatego ze buduje zdania po polsku jak dziecko. Wiem to, ale po takim czasie w usa i tak mysle ze daje sobie dobrze rade.

NiceShot-> to co piszesz nie jest prawda. "Przeciętny poziom wykształcenia Amerykanina jest wyższy niż mieszkańca Europy. Wyższe wykształcenie ma 20 proc. Europejczyków, podczas gdy w USA - 35 proc". Mysle ze nie powinienes pisac rzeczy nieprawdziwych szczegolnie jesli zarzucasz innym glupote. Proponuje abys zapoznal sie z nowymi badaniami i np. art. prof. Wojciecha Bieńkowskiego z SGH i Mariusza-Jana Radło ([http://www.radio.com.pl/spoleczenstwo/dyskusje.asp?id=74])
Mozesz tez poczytac troche o samej edukacji amerykanskiej na stronie: [nces.ed.gov/pubs2004/2004077.pdf] (ale to tylko wtedy gdy twoj angielski jest tak dobry jak moj polski:))
Poza tym proponuje tez lekture "Co z ta Polska" pana Tomasza Lisa, w ktorej to ksiazce pisze on miedzy innymi o strukturach spoleczenstwa amerykanskiego i uswiadamia Polakom takim jak Ty, iz ich opinia o narodzie amerykanskim jest zupelnie niesluszna.
Oczywiscie Toja opinia ma w sobie tez troche prawdy. Ameryka jest krajem bardzo zroznicowanym przede wszystkim finansowo - tzn. ze roznie traktuje sie ludzi bogatych i biednych. Mimo iz Prezydent Bush podpisal ustawe gwarantujaca wszystkim rowny dostep do edukacji, najczesciej jest tak ze dzieci z biednych rodzin i z biednych regionow kraju czy dzielnic maja duzo gorsze szkoly i czesto konczac klasy nie wiedza wogole gdzie jest stolica USA a co dopiero jakas tam Australia. (poczytaj sobie troche na stronie: [http://www.tygodnik.com.pl/numer/275719/sawicki.html] ) Wszystko to kasa. Ale tak jak pisalem w samym Chicago jest chyba wiecej ludzi niz w kilku wojewodztwach w Polsce, wiec i glupich ludzi jest wiecej. (statystyki znajdziesz w jez. ang. na str.: [chicago.areaconnect.com/statistics.htm]
Poza tym USA to kraj imigrantow, wiec jakby nie bylo poziom jest ksztaltowany rowniez przez nich (wez pod uwage ze mowie rozniez o Polakach osiedlajacych sie tu - sa to glownie ludzie bez wyksztalcenia, zajmujacy sie "kontraktorka" i sprzataniem).
A tak juz na koniec: jesli amerykanie sa tacy glupi to jak zbudowali najbogatsze panstwo na swiecie? jak stworzyli taka potege? Dlaczego maja tyle osiagniec w technice, nauce, medycynie etc. Gdyby byli tacy glupi jak piszesz, nie osiagneliby takiego sukcesu. Patrzac na to w ten sposob zastanawiam sie co jest z tym polskim spoleczenstwem - bo niby takie madre i wyksztalcone, a wciaz cierpi na biede, brak rozwoju, bezrobocie, kulejaca sluzbe zdrowia, niedofinansowane szkolnictwo, kiepska klase polityczna, etc...

Pozdrawiam i proponuje nastepnym razem wiecej rozwagi przy pisaniu postow.

Zmieniony przez - sisko_laf w dniu 2005-10-08 20:49:16

rejtas
 Wysłana - 8 październik 2005 21:11      [zgłoszenie naruszenia]

co z tego że 35% ma wyższe ale tam inny poziom u nas w dobrych szkołach średnich dają co u was na studiach. A i amerykańce mają ******lca na ściąganiu kablują na innych jak zauważą i nic nie pomagają sobie.

Extasy

Znawca -

sisko_laf
 Wysłana - 8 październik 2005 21:43      [zgłoszenie naruszenia]

no i znowu nieprzemyslany post. Nie wiem skad ta opinia, ze w USA na uczelni jest to co u was w szkole? To zupelnie nie prawda, wszystko uzaleznione jest ok klas ktore sie wybiera i od poziomu, bo tu od High School sobie samemu program ukladasz.
A co do sciagania - tu sie nie sciaga, bo sciaganie to oszustwo i zadziwnia mnie to ze u was to normalne. Tu za sciaganie zawieszaja w prawach studenta. Po co sciagac? Szkola nie jest obowiazkowa wiec zamiast sciagac co co do niej chodzic??? nie rozumiem tego, ale to pewnie dlatego ze ja jestem ten glupi amerykanin.

Naprawde nie wiem czemu tak bardzo jestescie przeciwni amerykanom.
No ale, to chyba juz sie trzeba przyzwyczaic ze Polacy glownie innych krytykuja.

Pozdrawiam serdecznie:)

ferry
 Wysłana - 8 październik 2005 23:25      [zgłoszenie naruszenia]

z drugiej strony czy wiecie gdzie jest INDIANA, TEXAS, WASHINGTON???

Złe porównanie. Wymieniłeś nie państwa , ale prowincje , a była mowa o państwach.

Ekspert -

Andromedaa
 Wysłana - 8 październik 2005 23:30      [zgłoszenie naruszenia]

ferry - na marginesie, on wymienił stany, a nie prowincje.

Ekspert -

ferry
 Wysłana - 8 październik 2005 23:37      [zgłoszenie naruszenia]

Andro: pisząc tamtego posta miałem na myśli prowincje jako zarówno stany, jak i województwa, dystrykty, obwody, hrabstwa, terytoria automomiczne czy jak to się w damym kraju nazywa - ogólnie jednostki podziału wewnątrzpaństwowego.

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 11 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Straszny Pierwszy Raz

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11