FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 13452 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Straszny Pierwszy Raz 
[powiadom znajomego]    
Autor "Straszny Pierwszy Raz"   

Andromedaa
 Wysłana - 8 październik 2005 23:40      [zgłoszenie naruszenia]

Rozumiem ferry , ale z racji znaczenia terytorialnego gmina nigdy nie będzie dla mnie stanem czy prowincją. To tyle a propo mojego marginesu

Ekspert -

nioonia
 Wysłana - 8 październik 2005 23:41      [zgłoszenie naruszenia]

zrobilo sie forum polityczne...
sisko nie zawsze uda sie nauczyc na kazdy przedmiot, nie zawsze zapamietasz doslownie wszystko bo nie kazdy jest geniuszem i ma takie mozliwosci... moze u was sa jakies latwiejsze partie materialu czy cos
ja tam sobie nie wyobrazam jak mialabym dobre oceny ze wszystkiego bez sciagania

Znawca -

ferry
 Wysłana - 8 październik 2005 23:48      [zgłoszenie naruszenia]

sisko: U was się nie ściąga bo wam nie każą się uczyć na pamięć takich rzeczy jak wzory czy definicje, natomiast u nas to wszystko wymagają i nie można z reguły mieć tablic na sprawdzianach tylko trzeba mieć wszystko obryte. Wiem co piszę bo mój dobry kumpel był na stypendium w Stanach i studiował tam. Mówił, że jego znajomi stamtąd pukali się w czoło jak pokazywał im skrypt z wzorami, które musiał wyryć na pamięć na egzamin w Polsce.

Ekspert -

sisko_laf
 Wysłana - 9 październik 2005 02:45      [zgłoszenie naruszenia]

FERRY - wniosek mozna wyciagnac z tego jeden, macie tam cale mnostwo zbednego materialu co powoduje ze poza opanowaniem wiedzy teoretycznej szkola nie ksztalci was w praktyce. Co z tego, ze wiem jak dzialaja media, skoro nigdy nie bylo mi dane zasiasc w studio... tu studiujac np. Media (dziennikarstwo) prowadzi sie rowniez program w tv w campus, pisze teksty do gazety i siedzi za pulpitem w radio. Podobie na kierunkach technicznych, medycynie itd - zawsze ucza jak wykorzystywac zdobyta wiedze.

Ok, koncze temat i juz wiecej sie na tym forum nie wypowiadam na temat USA, bo zyjemy w dwoch roznych swiatach i jak widac do kompromis nie dojdziemy.

Forum jest o seksie i niech tak pozostanie:)
A a propos sexu, mowi sie ze w usa dzieciaki szybko zaczynaja wspolzyc. I tu znowu pewnie wasze zdanie jest takie, ze juz 14 latki rabia sie na prawo i lewo. W moim High School (mialem 17 lat) na zajeciach bylo moze ok 20% ludzi upawiajacych sex. reszta to dziewice, a przyjelo sie przeciez ze majac w usa 17 lat i bedac dziewica to musi byc straszne zacofanie. Wniosek ze Ameryka wcale nie wyglada tak jak ja opisuja w Europie, bo tam glownie wiedza o usa tworzy sie z ogladania TV.

Ok, juz na serio koniec o USA:))))

Dzis sie znow bzykalismy i bylo swietnie:) Zel pomaga, Sarah juz nie boli, wchodze luzno i jest calkiem niezle:)

Pozrdawiam wszystkich narzekaczy:)))))

sisko_laf
 Wysłana - 9 październik 2005 02:49      [zgłoszenie naruszenia]

jeszcze a propos sexu: czy w polsce faceci sa obrzezanie? I czy dziewczyny widza jakas roznica w sex z obrzezaniem (jak to sie odmienia nie wiem) lub bez obrzezanie.

???

nioonia
 Wysłana - 9 październik 2005 10:40      [zgłoszenie naruszenia]

no sa faceci ktorych sie obrzeza ale nie wszyscy przeciez ... nie wiem czy dobrze odmeinilam. a czemu o to pytasz sisko?

Znawca -

ferry
 Wysłana - 9 październik 2005 11:09      [zgłoszenie naruszenia]

w Polsce faceci nie są obrzezani (poza nielicznymi wyjątkami) i całe szczęście

Ekspert -

Revoltman
 Wysłana - 9 październik 2005 11:21      [zgłoszenie naruszenia]

JA bym nie dał nikomu dotknąć swojego prócz jednej osobie, w ogóle nie rozumiem obrzezania, to taka utrata czegoś w facecie (podobno to jet przeciwko zbieraniu sie bakteri itp) ale jak ktos sie myje?ehh

Alisterek
 Wysłana - 9 październik 2005 12:09      [zgłoszenie naruszenia]

sisko: nie przejmuj sie, ludzie maja kompleksy i dlatedo na US najezdzaja :P

Wracajac do spraw wiadomych:
Nie pozwol, zeby seks stal sie jedynym co was laczy. Czytaj: nie zapominaj o innych rozrywkach.
Dlugiego i nieowocnego ... :P

Co do obrzezania:
Z tego co mi wiadomo, obrzezanie w polsce popularne nie jest.
Na doznania kobiet raczej wplywu nie ma.
Na facetow, nie wiem, ale domyslam sie ze moze zmniejszac intensywnosc doznan/wydluzac stosunek, bo stale odloniety zoladz bedzie mniej wrazliwy. Ale to tylko hipoteza.

Alisterek
 Wysłana - 9 październik 2005 12:10      [zgłoszenie naruszenia]

Mialobyc:
Zycze dlugiego i nieowocnego ...

P.S. Jest na tym forum opcja edit? Bo znalesc nie moge.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 11 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Straszny Pierwszy Raz

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11