FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1734 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Straz miejska a mandat za predkosc. 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Straz miejska a mandat za predkosc."   

Stifler23
 Wysłana - 25 wrzesień 2007 01:05        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam.
W wawie wpadlem na fotoradar starazy miejskiej i teraz sie zastanawiam co z tym zrobic .Placic to nie bede jesli jest tak samo jak z mandatami wystawionymi przez policje.
Co poradzicie są jakies myki aby to ladnie obrjsc?
Przyslali mi po ponad miesiacu zdjecie i formularz do wypelnienia.Nie jestem wlascicielem auta.Co poradzicie w tym przypadku?
Jakie ewentualnie moga byc tego konsekwencje ?

Zmieniony przez - Stifler23 w dniu 2007-09-25 01:09:25

Stifler

INSOMNIA
 Wysłana - 25 wrzesień 2007 09:29      [zgłoszenie naruszenia]

siema też dostalem fote od straży dokladnie w Pyrzycach pod Szczeciem. Przyslkali formularz a jako iz nie bylem wlascicielem auta to musialem wypelnic rubryke nr 2 (na dole) bedziesz wiedzial o co chodzi!
Też mnie to zastanawia czy straż ma takie uprawnienia. Mnie ***li ****y przenośnym fotoradarem, którego nie bylo wogole widac bo byl tuż przy ziemi. Za tą kase co musialem zaplacic to kupilbym juz jakies CB
Pozdro

ziemon
LADY
 Wysłana - 25 wrzesień 2007 12:22      [zgłoszenie naruszenia]

od niedawna ma takie uprawnienia
procedura jak z normalnym mandatem

[cafewitteveen.files.wordpress.com/2011/09/b5rip.jpg?w=419&h=334]

Without data you are just another person with an opinion.

Specjalista -

Stifler23
 Wysłana - 25 wrzesień 2007 12:48      [zgłoszenie naruszenia]

cobra688 ale co bedzie jak nie odesle tego formularza?
Przyjdzie zapewne mandat na osobe ktora jest wlascicielem auta?
Mi zrobili zdjecie tez z tego malego przyziemnego fotoradaru na trasie torunskiej na wylocie B-33 .
Nie zaplace tego sk......synom ,byla 40stka gdzie kazdy jechal 80km/h gdzie na tej trasie ktos jedzie 40km/h noż kurva.Ale oni nie trzeba poprawidz budzet miasta <w****iony>.Zero pieszych,zero przejsc ,ani to podwojna ciagla czy tez jakies niebezpieczne miejsce a Ci przyczajeni zaraz za wyjazdem <faken>
Czyli jesli nie bedzie wplaty to przyjdzie poborca skarbowy ,tak?
Bo rozumiem ,ze procedura jest taka sama jak w przypadku mamdatu wystawionego przez policje.
I co myslicie jak podam adres w czesci B osoby ktora mieszka zagranicą a jej np urzyczylem auta?

Stifler

KamilBTM
 Wysłana - 25 wrzesień 2007 12:52      [zgłoszenie naruszenia]

Co się dzieje w przypadku jeśli nie zapłacę mandatu wystawionego przez policje(200zł)?

Sorry za OT, ale nie chce zakładać nowego tematu

Zmieniony przez - KamilBTM w dniu 2007-09-25 12:53:11

ziemon
LADY
 Wysłana - 25 wrzesień 2007 13:32      [zgłoszenie naruszenia]

sciagaja z podatku albo komornik

[cafewitteveen.files.wordpress.com/2011/09/b5rip.jpg?w=419&h=334]

Without data you are just another person with an opinion.

Specjalista -

INSOMNIA
 Wysłana - 25 wrzesień 2007 14:18      [zgłoszenie naruszenia]

pweni, j/w ja wyslalem im formularz spowrotem. Jeszcze napisali malumi literami ze mam 3 dni na odesłanie

KamilBTM
 Wysłana - 25 wrzesień 2007 15:24      [zgłoszenie naruszenia]

Nie pracuje, nie mam nic. Z czego ściągnął? Po co przyjdzie komornik? Tak jest w teorii, a jak jest w praktyce? Odsetki są duże czy małe?

Stifler23
 Wysłana - 25 wrzesień 2007 15:29       [zgłoszenie naruszenia]

Zmieniony przez - Stifler23 w dniu 2007-10-18 12:27:54

Stifler

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Straz miejska a mandat za predkosc.

Warto przeczytać: 7 pytań z Wstępu do Prawoznawstwa | Czy tak mozna ?? | Mandaty a komornik | taka sobie bójka | Europejskie "kodeksy"? | Dzialka rolna - ktos sie zna na doplatach? | Ważne Pytanie-narko | grunty rolne/dzialki budowlane | Prawo administracyjne [PRACA KONTROLNA] | Nieletni a samodzielność | Pilne. Umowa | PIT podatek, rozliczenie. | Czy po kilku naprawach gwarancyjnych dostane nowy sprzet?? | Vacatio Legi, Desuetudo | Graikunas - podstawy zarządzania | Problem z Ubezpieczeniem | smycza | seks integratka | portale | prawik22 | dziewczyna z innej szkoły | Dee Jay | kayden kross | biusty | wentabu | cechy prawdziwego | prawdziwy mężczyzna | budownictwo | monika | buziaczek | ojojoj | smsy | wiedźmin | twarde w to grają | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.